Андрій ЛУНІН: «Реалу потрібно, щоб я грав»

Український воротар розповів про свій перехід в «Ов'єдо»

Андрій ЛУНІН: «Реалу потрібно, щоб я грав»
© ФК Ов'єдо. Андрій Лунін

20-річний український голкіпер «Ов'єдо» Андрій Лунін, чий контракт належить мадридському «Реалу», поділився враженнями про свій новий клуб.

«Як мені здається, в Сегунді більше боротьби, більш жорсткий футбол, якщо порівнювати з Прімерою. Загальний рівень за атмосферою, тиском і за майстерністю, я не скажу, що такий само, як в Прімері, але близький до цього. Тому, мої очікування повністю виправдалися. Мені все дуже подобається, і я ні про що не шкодую.

До цього не вистачало часу, постійного ігрового ритму. Зараз, завдяки довірі тренера, я граю кожну гру і увійшов вже в ігровий ритм. З'явилося відчуття гри, почуття моменту. Упевнений, далі буде тільки краще.

Ми дуже раді перемозі в останньому матчі. Вона була нам потрібна і відбулася вдома за практично повних трибун. Сподіваюся, це стане переломним моментом для нас. Відбиті пенальті? Двоякі враження: відбив — добре, але все одно добили. Потрібно відбивати так, щоб не добили.

Контакти з «Реалом» є. Як мені, так і їм потрібно, щоб я грав. Вирішили, що зараз цей варіант потрібен, і він — досить непоганий. Сподіваюся, що ці півроку стануть корисними для мене, а ми разом з командою доб'ємося результату», — заявив Лунін в ефірі каналу «Футбол 1».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    movkli
      movkli, 05.02.2020 13:24
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:10
    мне одного непонятно, есть ли у Лунина в принципе шансы вытеснить из испанского гранда испанского хорошего вратаря, то бишь Куртуа. Я не знаю что должно произойти чтобы своему предпочли украинца.
    Куртуа бельгиец, просто он гражданин ЕС
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:12
    0
    Alex86 1, 05.02.2020 13:08
    Если заиграет в Испании то как минимум они запросто продадут его
    есть ли этот максимум
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:10
    0
    мне одного непонятно, есть ли у Лунина в принципе шансы вытеснить из испанского гранда испанского хорошего вратаря, то бишь Куртуа. Я не знаю что должно произойти чтобы своему предпочли украинца.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.02.2020 13:08
    0
    Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    Если заиграет в Испании то как минимум они запросто продадут его
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:07
    0
    Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    ты спрашиваешь зачем его брали после того как Реал держал в запасных Кейлора Наваса? У клуба такого калибра должен быть и второй вратарь классным. В чём претензия заключается, что Лунина не оставили вторым-третьим вратарём в Реале??
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:01
    -4
    Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    особенно первый матч за овьедо Лунин тащил.
    Володимир Омельченко
      Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    0
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    movkli
    online
      movkli, 05.02.2020 13:24
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:10
    мне одного непонятно, есть ли у Лунина в принципе шансы вытеснить из испанского гранда испанского хорошего вратаря, то бишь Куртуа. Я не знаю что должно произойти чтобы своему предпочли украинца.
    Куртуа бельгиец, просто он гражданин ЕС
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:12
    0
    Alex86 1, 05.02.2020 13:08
    Если заиграет в Испании то как минимум они запросто продадут его
    есть ли этот максимум
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:10
    0
    мне одного непонятно, есть ли у Лунина в принципе шансы вытеснить из испанского гранда испанского хорошего вратаря, то бишь Куртуа. Я не знаю что должно произойти чтобы своему предпочли украинца.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.02.2020 13:08
    0
    Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    Если заиграет в Испании то как минимум они запросто продадут его
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 13:07
    0
    Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.
    ты спрашиваешь зачем его брали после того как Реал держал в запасных Кейлора Наваса? У клуба такого калибра должен быть и второй вратарь классным. В чём претензия заключается, что Лунина не оставили вторым-третьим вратарём в Реале??
    Володимир Омельченко
      Володимир Омельченко, 05.02.2020 12:52
    0
    Тільки от, реалу ти не всрався..
    Я взагалі не розумію нащо було його брати, пацик грає, тащить, а його по арендам.