НХЛ. 6 шайб Колорадо, перемоги Тампи і Бостона, хет-трик Овечкіна

В НХЛ відбувся великий ігровий день

3857
1
twitter.com/Avalanche

Черговий ігровий день регулярного сезону НХЛ приніс перемоги лідерам Сходу. Вашингтон повернувся на шлях успіху в матчі з Лос-Анджелесом, вигравши 4:2. Хет-трик оформив Овечкін, який дістався до позначки в 40 голів в сезоні і 698 шайб у Лізі. У Столичному дивізіоні Кепіталз випереджають Піттсбург на 6 пунктів.

Відзначимо позицію в топ-3 Коламбуса, який зумів здолати Флориду 1:0 в овертаймі. Команда набирає очки в 9-ти поспіль зустрічах, а кіпер Елвіс Мерзлікінс здобув свою 7 поспіль перемогу. При цьому Блу Джекетс обіграли Флориду, в якій виступає колись основний ключовий воротар Коламбуса Сергій Бобровський. Втім, розслаблятися Коламбусу не можна - Айлендерс і Філадельфія відстають всього на 1 і 2 пункти відповідно.

В Атлантичному дивізіоні у відрив пішли два лідера. Бостон обіграв Ванкувер 4:0 завдяки 25 сейвам воротаря Туукка Раска. Ведмеді виграли 4-й поспіль поєдинок, випереджаючи Тампу на 5 очок. Самі Блискавки виграли 4:2 у Вегаса, а вирішальну перевагу в середині третього періоду оформив Стівен Стемкос.

На Заході відзначимо впевнену перемогу Колорадо 6:1 над Баффало з 4 пунктами Андре Бураковськи. Для Лавин це 4-та перемога в 5-ти останніх зустрічах, а команда закріпилася в топ-3 Центрального дивізіону. Лідером конференції з відривом в 7 очок залишається Сент-Луїс. Сьогодні Блюзмени розібралися з Кароліною 6:3, а 4 бали набрав екс-гравець Ураганів Джастін Фальк. Поки що чинний чемпіон впевнено тримає дистанцію від переслідувачів.

Відзначимо підйом Нешвілла, який з аутсайдерів Центрального дивізіону наблизився до зони плей-оф. Хижаки в овертаймі обіграли конкурента Вінніпег і піднялися на 4-й рядок.

Не менш все цікаво в Тихоокеанському дивізіоні, де поразка лідера Ванкувера давала суперникам шанси підтягнутися. В результаті Арізона обіграла Едмонтон 3:0, а Сан-Хосе виграв у Калгарі 3:1. Відзначимо 1500-й набраний пункт ветерана Акул Патріка Марло, який став лише 14-м в історії НХЛ, хто дістався до цієї позначки.

Ванкувер поки лідер дивізіону з 65 очками, але Едмонтон відстає тільки на 3 пункти, а Вегас і Арізона - на 4.

Бостон - Ванкувер 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Воротарі: Раск - Маркстрем

Кидки: 42 - 25

Баффало - Колорадо 1:6 (1:2, 0:4, 0:0)

Воротарі: Хаттон (Йоханссон) - Грубауер

Кидки: 24 - 27

Тампа-Бей - Вегас 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

Воротарі: Василевський - Флері