Безус більшу частину матчу проти Мехелена грав з 4 швами на нозі

У зіткненні з голкіпером український півзахисник отримав болісне ушкодження

© kaagent.be. Роман Безус

У виїзному матчі проти «Мехелена» півзахисник збірної України Роман Безус забив ефектний гол після розіграшу штрафного вже на 1-й хвилині і допоміг «Генту» здобути перемогу (3:0).

Втім, через 10 хвилин наш футболіст розсік ногу в зіткненні з голкіпером суперника. Лікарі довго чаклували над українцем і наклали йому чотири шви спеціальним степлером. Після цього Безус продовжив гру і провів на полі з пошкодженням майже годину часу.

За інформацією джерела, ця травма не повинна перешкодити Роману взяти участь в наступній грі - 7 лютого «Гент» приймає «Андерлехт».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!