НХЛ. Перемоги Тампи і Ванкувера, поразки Вашингтона і Арізони

6 матчів відбулися в НХЛ

3138
1
twitter.com/PredsNHL

Кризовий Нешвілл, який знаходиться серед аутсайдерів Центрального дивізіону, на виїзді зумів здивувати Вашингтон, здолавши одного з лідерів чемпіонату з рахунком 5:4. Хижаки по ходу зустрічі поступалися, проте закинули дві шайби в третьому періоді і оформили перемогу. Команда відстає від топ-3 свого дивізіону на 7 очок, а Вашингтон продовжує лідирувати в Столичному дивізіоні.

В Атлантичному дивізіоні Тампа-Бей активно наздоганяє Бостон. Сьогодні Блискавки на чужому льоду не без проблем здолали Лос-Анджелес з результатом 4:2. Королі вели 2:0, але Тампа забила 4 поспіль шайби і перемогла. Відзначимо 3 пункти Стівена Стемкоса, а також завершену серію Дрю Дауті. Захисник Королів не пропускав матчі НХЛ протягом 460 ігор поспіль, але в цьому поєдинку на лід не виходив.

Тампа скоротила відставання від Бостона до 5 пунктів.

Непогано йдуть справи у Торонто, який впорався з Далласом 5:3 і наближається до лідерів Атлантичного дивізіону. У Кленових виділимо 36-й в сезоні гол Остона Меттьюза, який майже наздогнав лідера Давида Пастрнака з 37 влучними кидками.

На Заході відмінний хід набрав Ванкувер, який виграв 4-й поспіль матч і став одноосібним лідером Тихоокеанського дивізіону. Кенакс обіграли Сан-Хосе 5:2, закинувши 4 шайби в третьому періоді.

Важлива для канадської команди перемога, але хід зменшувати не можна, оскільки Калгарі відстає лише на 3 пункти.

Даллас - Торонто 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

Воротарі: Бішоп - Андерсен

Кидки: 34 - 34

Лос-Анджелес - Тампа-Бей 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Воротарі: Квік - Василевський

Кидки: 34 - 24

Вашингтон - Нешвілл 4:5 (2:3, 2:0, 0:2)

Воротарі: Холтбі - Сарос