Стало відомо, за що Україну дискваліфікували в естафеті на ЮЧС з біатлону

Катерина Бех допустила дитячу помилку

Стало відомо, за що Україну дискваліфікували в естафеті на ЮЧС з біатлону
© twitter.com/biathloncomua

У середу, 29 січня, у швейцарському Ленцерхайді в рамках юніорського чемпіонату світу відбулася естафета у юніорок. Збірну України представляли Анастасія Рассказова, Любов Кіпяченкова, Оксана Москаленко і Катерина Бех.

Катерина Бех, яка бігла четвертий етап, привела українок до фінішу на сьомій позиції, однак після закінчення гонки нашу команду дискваліфікували.

Після стрільби лежачи Бех повинна була відправитися на коло штрафу, але використовувала четвертий запасний патрон і закрила мішень. За правилами, запасних патронів на одному рубежі можна використовувати не більше трьох.

Нагадаємо, 25 січня збірну України дискваліфікували в естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці. На останній стрільбі Олена Підгрушна спочатку стала на чужий килимок, а потім переступила на потрібний, не надівши гвинтівку. Тим самим українка порушила правила техніки безпеки.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    u6464u
    online
      u6464u, 30.01.2020 16:27
    +3
    можна объяснить такой поступок только что девочка была на эмоциях,бывает,проехали.
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 30.01.2020 15:06
    0
    Главное- попала!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 29.01.2020 20:54
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну вы ребята даете... Вы думаете, что все биатлонисты знают правила соревнований, в которых они участвуют? Не смешите мои тапочки.. Я за всю свою жизнь, не встречал НИ ОДНОГО футболиста, который знает Правила игры в футбол... А вы о каком-то биатлоне....
    stopor2016
    online
      stopor2016, 29.01.2020 20:41
    0
    Дурдом ...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 29.01.2020 19:39
    +3
    Биатлонисты! Учите матчасть!
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 29.01.2020 19:30
    +1
    сука..... да это же ЧМ... КАКИЕ ОШИБКИ.. бринзака гнать... нет никакой дисциплины ни в одной из команд..позор..
    Сергій Кудінов
      Сергій Кудінов, 29.01.2020 19:21
    +2
    я розумiю змагання, все колотить, но порахувати 3 чи 4 доп.патрони треба пiсля вистрелу по головi бити
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.01.2020 17:22
    +4
    Засудили!!! Брынзак разрешил использовать четыре патрона!!!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.01.2020 17:22
    +4
    Засудили!!! Брынзак разрешил использовать четыре патрона!!!
    u6464u
    online
      u6464u, 30.01.2020 16:27
    +3
    можна объяснить такой поступок только что девочка была на эмоциях,бывает,проехали.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 29.01.2020 19:39
    +3
    Биатлонисты! Учите матчасть!
    Сергій Кудінов
      Сергій Кудінов, 29.01.2020 19:21
    +2
    я розумiю змагання, все колотить, но порахувати 3 чи 4 доп.патрони треба пiсля вистрелу по головi бити
    Владимир Ключка
    online
      Владимир Ключка, 29.01.2020 19:30
    +1
    сука..... да это же ЧМ... КАКИЕ ОШИБКИ.. бринзака гнать... нет никакой дисциплины ни в одной из команд..позор..
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 30.01.2020 15:06
    0
    Главное- попала!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 29.01.2020 20:41
    0
    Дурдом ...