УАФ проінспектувала новий стадіон Колоса. Відкриття заплановано на квітень

У скромного клубу буде невелика арена

УАФ проінспектувала новий стадіон Колоса. Відкриття заплановано на квітень
© ffu.ua

Делегація Української асоціації футболу на чолі з президентом Андрієм Павелко прибула в Ковалівку на інспекцію стадіону клубу УПЛ «Колос».

Раніше повідомлялося, що арена, яка піддалася масштабної реконструкції, буде відкрита у квітні. Стадіон вміщує 5 тисяч глядачів.

На стадіоні буде сучасна дренажна система, підігрів поля, а також виконані всі умови стосовно використання системи VAR і проведення телетрансляцій.

Зараз «Колос» виступає в Києві.

Інформації про те, коли може відбутися дебютний поєдинок на новій арені, поки немає.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
    online
      BekXan, 27.01.2020 15:38
    +1
    Президенту Колоса браво как и команде.Ну тут стадион без навеса ...это очень плохо.Стадион не большой в чём проблема была сделать навес?Для людей же делаете.
    Яблонський Володимир
      Яблонський Володимир, 27.01.2020 14:09
    +3
    roman ready, 27.01.2020 13:09
    Стадион без навеса, крыши в 21 веке.. это не стадион,а колхоз.
    Сделать надтрибунные навесы с таким небольшим вылетом дело не сложное. У нас люди летом жарятся на солнце, осень- ранняя весна сидят в лужах под зонтом.!!!
    Через це і мало людей ходить, бо ніхто не хоче в таких умовах видитись футбол....
    roman ready
      roman ready, 27.01.2020 13:09
    +3
    Стадион без навеса, крыши в 21 веке.. это не стадион,а колхоз.
    Сделать надтрибунные навесы с таким небольшим вылетом дело не сложное. У нас люди летом жарятся на солнце, осень- ранняя весна сидят в лужах под зонтом.!!!
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 27.01.2020 12:47
    +1
    А як там поживає будівництво в Рівному Вересом? Скільки разів ця злидня туди з комісією зїздила?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 27.01.2020 12:19
    +1
    Целая делегация во главе с Павелкой! Что то в лесу сдохло... А че раньше не проверяли, когда откровенную халтуру гнали, или вообще не до конца строили? Павелка думает, что это скостит ему срок за воровство и мошенничество? Ну-ну...
    korsun_skif
      korsun_skif, 27.01.2020 11:20
    +7
    Дуже подобаються самобутні команди накшталт Колосу. Удачі їм в майбутньому!
    AЛВ
      AЛВ, 27.01.2020 11:16
    +2
    Ковалівка "руліт".!!! Молодці.!!!
    korsun_skif
      korsun_skif, 27.01.2020 11:20
    +7
    Дуже подобаються самобутні команди накшталт Колосу. Удачі їм в майбутньому!
    Яблонський Володимир
      Яблонський Володимир, 27.01.2020 14:09
    +3
    roman ready, 27.01.2020 13:09
    Стадион без навеса, крыши в 21 веке.. это не стадион,а колхоз.
    Сделать надтрибунные навесы с таким небольшим вылетом дело не сложное. У нас люди летом жарятся на солнце, осень- ранняя весна сидят в лужах под зонтом.!!!
    Через це і мало людей ходить, бо ніхто не хоче в таких умовах видитись футбол....
    roman ready
      roman ready, 27.01.2020 13:09
    +3
    Стадион без навеса, крыши в 21 веке.. это не стадион,а колхоз.
    Сделать надтрибунные навесы с таким небольшим вылетом дело не сложное. У нас люди летом жарятся на солнце, осень- ранняя весна сидят в лужах под зонтом.!!!
    AЛВ
      AЛВ, 27.01.2020 11:16
    +2
    Ковалівка "руліт".!!! Молодці.!!!
    BekXan
    online
      BekXan, 27.01.2020 15:38
    +1
    Президенту Колоса браво как и команде.Ну тут стадион без навеса ...это очень плохо.Стадион не большой в чём проблема была сделать навес?Для людей же делаете.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 27.01.2020 12:47
    +1
    А як там поживає будівництво в Рівному Вересом? Скільки разів ця злидня туди з комісією зїздила?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 27.01.2020 12:19
    +1
    Целая делегация во главе с Павелкой! Что то в лесу сдохло... А че раньше не проверяли, когда откровенную халтуру гнали, или вообще не до конца строили? Павелка думает, что это скостит ему срок за воровство и мошенничество? Ну-ну...