Динамо вперше поступилося на зимових зборах в Туреччині

Від поразки «Хайдуку» киян не врятував навіть відбитий Георгієм Бущаном пенальті

Динамо вперше поступилося на зимових зборах в Туреччині
© fcdynamo.kiev.ua
За умов високої інтенсивності контрольних поєдинків будь-який тренувальний збір пройде за лічені миттєвості. Подібне відчуття мають наближені до віце-чемпіона України, допоки київське «Динамо» під керівництвом Олексія Михайличенка в турецькому Белеку веде активну підготовку до другої частини футбольного сезону.
 
Четвертою за рахунком зустріччю для «біло-синіх» стала гра проти «бронзового» призера минулого розіграшу чемпіонату Хорватії – сплітського «Хайдука». І якщо для «Майстрів з моря» гра проти українського колективу була завершальною для їх «белекскої» підготовки, то підопічним Михайличенко ще тільки належало перевалити екватор підготовки, і продовжити налагоджувати награні схеми взаємодії.
 
Будемо справедливі, якщо скажемо, що з останнім з вищезазначених компонентів у «Динамо» виникли серйозні проблеми на старті зустрічі. Змішаний склад з гравців основної та резервної «одинадцятки», не давав належного рівня взаєморозуміння на футбольному полі, а несподівана розслабленість відразу після стартового свистка могла принести гол у ворота киян – Бущан ризикував під час виносу зі штрафної влучити у корпус Яколішу, що перебував поруч.
 
На цьому тлі, зовсім не дивним було побачити зайву нервозність у окремих виконавців. Так, Де Пену та Бесселя довелося рознімати арбітру за підсумком фолу з боку представника хорватської команди. На цьому епізоді футбольні пристрасті не вщухли, що призвело до невимушеної помилки Артема Шабанова під час спроби у підкаті вибити м'яч з-під ніг у Крековіча. Нападника хорватської команди центральний захисник відправив на газон, за що арбітр відразу вказав в напрямку одинадцятиметрової позначки.
 
Однак не варто футболістові «Хайдука», Мійо Цакаташу, було намагатися оформити ефектний удар Паненкою по центру воріт. Георгій Бущан дочекався моменту удару, і спокійно перевів м'яч над поперечиною, залишивши опонента не при справах. Сплітська команда на цьому не стала зупинятися, однак черговий вірний момент з її боку було втрачено за підсумком промаху з боку Крековіча, який пробив над поперечиною після позиційної помилки Дениса Попова у центрі оборони.
 
У вже звичному для зимових зборів стилі, Олексій Михайличенко на другий тайм випустив інший набір футболістів, залишивши лише Георгія Бущана в рамці воріт з числа стартових одинадцяти виконавців. Перезавантаження у «Динамо», м'яко кажучи, не вдалося. Темп атак був остаточно втрачений, а експериментальне поєднання в лінії оборони давало про себе знати. Відсутність «хімії» між центральними захисниками чітко видно при стандартних положеннях, і як раз після одного з таких моментів «Хайдук» й повів в рахунку. На 90-й хвилині не вдалося стримати від удару головою за комір Бущану Текліча, що й стало причиною для першої поразки киян на тренувальному зборі в Туреччині.
 
Наступний контрольний поєдинок віце-чемпіон України проведе менш ніж через три доби. Суперник – брестське «Динамо» – новоспечений чемпіон Білорусі.

Товариський матч.

Динамо – Хайдук – 0:1

 Теклич, 90

 Караваєв, 89 – Бассель, 18, Вучур, 33, Тахірай, 83

На 20-й хвилині Мійо Цакаташ не забив пенальти (воротар).

Динамо: Бущан – Миколенко (Вівчаренко, 46) , Шабанов (Кадар, 46), Попов (Сірота, 46), Кендзьора (Караваєв, 46) – Шепелєв (Буяльський, 46), Сидорчук (Кадірі, 46) – Де Пена (Піваріч, 46), Шапаренко (Забарний, 46), Цитаїшвілі (Дуелунд, 46) – Русин (Соль, 46).

Хайдук: Посавец – Радич, Ісмайлі (Юрич, 73), Вучур, Юранович (Чоліна, 73) – Хамза (Дольчек, 73), Цакаташ (Теклич, 73), Бассель (Деллова, 73), Едуок (Неясмич, 73) – Яколіш (да Сілва, 46), Крекович (Тахірай, 46).

Стадіон: «Глорія Спортс Арена Белек» (Белек, Туреччина)

ДИНАМО-ХАЙДУК. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 9°C
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.01.2020 20:59
    -1
    Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 17:46
    На чем бизнес то, на вылете из еврокубков и если повезёт второе место в чукре?
    Намекну... Слыхали что такое откаты на трансферах? Обналичка? Офшор? Диджитализация? Ребрендинг?
    Vgfxdr Jgvv
    online
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 17:46
    +1
    dgurkis, 25.01.2020 17:38
    Как на самом деле мы делаем бизнес никому и знать не надо! Нас все устраивает. Не нравится - делайте себе команды и уперед!
    На чем бизнес то, на вылете из еврокубков и если повезёт второе место в чукре?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.01.2020 17:38
    -1
    Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 15:33
    На самом деле непонятно зачем Суркис тратить время, ставил бы уже физруков по 2-3 за раз, вот как раз вышеперечисленных можно всех вместе после михайлиньо
    Как на самом деле мы делаем бизнес никому и знать не надо! Нас все устраивает. Не нравится - делайте себе команды и уперед!
    Vgfxdr Jgvv
    online
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 15:33
    0
    George Abuladze, 25.01.2020 13:49
    Кто там дальше на очереди, Демяненко, Сабо или Буряк? Печалька
    На самом деле непонятно зачем Суркис тратить время, ставил бы уже физруков по 2-3 за раз, вот как раз вышеперечисленных можно всех вместе после михайлиньо
    Vgfxdr Jgvv
    online
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 15:32
    0
    Forever_young_13, 25.01.2020 14:15
    Да прорвёт на туалете, когда молоко с солёными огурцами намнёт
    Главное что б в инсту не нало... Не выкладывал
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 25.01.2020 15:25
    0
    Не много по сильнее клуб и все . Хотя бы тренера и селекцию для начала поменяли бы.
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 25.01.2020 14:15
    +1
    Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 13:27
    Соля прорвет когда-то наконец?
    Да прорвёт на туалете, когда молоко с солёными огурцами намнёт
    dar veter
      dar veter, 25.01.2020 14:04
    0
    Вот потому я всегда и везде против хорватов. Сколько можно оплеух получать?
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 25.01.2020 13:49
    +1
    Кто там дальше на очереди, Демяненко, Сабо или Буряк? Печалька
    Володимир Омельченко
      Володимир Омельченко, 25.01.2020 13:40
    0
    Вперше, та не в останнє.
    Vgfxdr Jgvv
    online
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 13:27
    0
    Соля прорвет когда-то наконец?
    bolela11111
      bolela11111, 25.01.2020 09:04
    +3
    Обескровленное и наверно самое слабое за все свое существование Динамо Киев, против скромного на историю, но прогрессивного и с толковым и современнным президентом Динамо Брест. А! и Миля ! там зуб есть! Я бы посмотрел с удовольствием на этот матч. Только где?
    Саня Бах
      Саня Бах, 25.01.2020 08:56
    -1
    Barilko, 24.01.2020 21:30
    Не вижу смысла обсуждать эти матчи и тем более поливать физрука грязью... Это сборы, в этих матчах надо пробовать схемы, связки игроков, тактику менять походу матча, готовить к игре при любых обстоятельствах. Так что пусть лучше сейчас шишки набивают!!!
    ... вони тi шишки набивають 365 днiв на рiк !
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.01.2020 08:28
    -1
    Ace Ventura, 25.01.2020 06:07
    Игроки все слабые! это уже не Динамо!
    Внимательно нужно смотреть, разбивать игру на эпизоды, можно в записи скорость удвоить... И тогда игра кажется феноменальной и искрометной... А мысли материальны! Так мы кротов кривоногих вместе с пятнистыми совами северными и нахлабучим!
    adidas77
    online
      adidas77, 25.01.2020 06:13
    -4
    Владимир Пидвирный, 24.01.2020 23:04
    Не в перше а в чергове. Дуби-дубами.
    Только такие дубы как ты, судят по товарнякам о команде.
    Хотя кому я рассказываю...
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 06:07
    +5
    Игроки все слабые! это уже не Динамо!
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 25.01.2020 05:32
    +5
    Белек. Температура 9 градусов. Зачем эта Турция, если в Киеве +5)
    bolela11111
      bolela11111, 25.01.2020 05:18
    +1
    Хоть это и сборы, но думаю и для Мили и для Динамо Брест это будет шанс.
    garik_trinity
    garik_trinity, 25.01.2020 00:33
    -1
    Товарищи повыползали как всегда. Валите в спячку, зима еще не закончилась.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 24.01.2020 23:17
    -1
    Кто такие Вичаренко, Сирота, Забавный?
    Радует, что начал привлекать Дуэлунда.
    Dukalis12
      Dukalis12, 24.01.2020 19:08
    +15
    Как же больно следить за Динамо... Астанавитесь!
    Sergey Pyrlik
      Sergey Pyrlik, 24.01.2020 18:59
    +12
    физручелу нахрен
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 19:03
    +10
    jekаfunny, 24.01.2020 19:00
    Сегодня праздник у девчат, сегодняяяя будут танцы
    Бутылками из под бояры в ряд , заставят пол , за гаражом засранцы !!!!!
    ————
    Песенка про Феревер Янга и ВаДо , после матча Динамо Хайдук
    Боюсь, что после такой игры и нам стоило бы принять на грудь, стоя и не чокаясь...
    StrikeX
    StrikeX, 24.01.2020 19:20
    +9
    Більш-менш пристойний суперник - і Динамо поступається, нічого нового...
    BaZia
    online
      BaZia, 24.01.2020 20:30
    +8
    А чого Вы хотели? Это товарняк, пускай лучше сейчас Михайличенко увидит каких коней на переправе поменять, чем ставить Кадара за основу дальше..
    Я конечно как и большинство понимаю что Суркис жлобяра, но млять как же не хватает сейчас сильного центрального защитника, и плеймейкера хава-созидателя. А так приходится на своих выезжать, был бы толковый тренер можно было и малой кровью обойтись, а так вовсе печально. Нет денег на толкового тренера, нет денег на толковых игроков, нет игры, есть куча подростающей перспективной молодежи которая попадая в основу не учится ничему новому, и пробивает очередное дно
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 24.01.2020 19:17
    +8
    Пофіг на результат, але гри немає взагалі, навіть натяку на якусь гру немає. Хайдук теж не вразив грою, але статистика на користь хорватів як у топ клубу. Чим там лесік думає?
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 19:26
    +7
    Кто-то чего-то другого ждал от Михайличенко? Ни вперед, ни назад, так и будем топтаться на нынешнем уровне. Михайличенко еще не тренер, он ученик как и Хацкевич. Чтобы стать тренером, надо лет десять практики и соответствующие умственные способности.
    Omen
    online
      Omen, 24.01.2020 19:43
    +6
    Только более менее норм соперник и все, Динамо показывает свое сегодняшнее обличье.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 19:02
    +6
    Отмучались...
    Sergey Pyrlik
      Sergey Pyrlik, 24.01.2020 18:58
    +6
    а куда с такой игрой
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 06:07
    +5
    Игроки все слабые! это уже не Динамо!
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 25.01.2020 05:32
    +5
    Белек. Температура 9 градусов. Зачем эта Турция, если в Киеве +5)
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 24.01.2020 23:04
    +5
    Не в перше а в чергове. Дуби-дубами.
    Yalta
    Yalta, 24.01.2020 19:12
    +5
    Просто ужас!!!Паренёк под 21 -ым номером,по-моему всем прокинул между ног во втором тайме.Что делал -Соль????
    Yalta
    Yalta, 24.01.2020 19:10
    +5
    Просто ужас!!!Паренёк под 21 -ым номером,по-моему всем прокинул между ног во втором тайме.Что делал -Соль????
    fifadinamo
      fifadinamo, 24.01.2020 22:21
    +4
    То все фигня, вот думаю Миля будет за Динамо Брест играть? Будет интересно
    Bond
      Bond, 24.01.2020 21:21
    +4
    начало конца... что и следовало доказать, от укупника толку никакого! Суркис просто издевается над болельщиками Динамо...
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 21:16
    +4
    Maradona, 24.01.2020 21:08
    По ходу Льоха нічого не вигадав
    А що цей фізрук міг вигадати ? Щоб щось вигадати, потрібно мати тренерський геній, а у Михайличенка його немає і коли Суркіс це зрозуміє, то вже пізно буде
    bolela11111
      bolela11111, 25.01.2020 09:04
    +3
    Обескровленное и наверно самое слабое за все свое существование Динамо Киев, против скромного на историю, но прогрессивного и с толковым и современнным президентом Динамо Брест. А! и Миля ! там зуб есть! Я бы посмотрел с удовольствием на этот матч. Только где?
    fifadinamo
      fifadinamo, 24.01.2020 22:22
    +3
    Миля Мариуполю забил