Олег ФЕДОРЧУК: «Бесєдін не хоче визнавати свою провину, це дурість»

Наставник «Енергіі» - про допінговий скандал з Артемом Бесєдіним

Олег ФЕДОРЧУК: «Бесєдін не хоче визнавати свою провину, це дурість»
© ФК Динамо. Артем Беседін

Головний тренер «Енергії» Олег Федорчук поділився своєю думкою з приводу допінгового скандалу з форвардом «Динамо» Артемом Беседіним:

«Те, що сталося, дурість самого гравця. І що найприкріше: Беседін в матчі з «Мальме», після якого він провалив допінг-тест, продемонстрував чи не найгіршу свою гру. Адже очевидно було, що Артем поводився неадекватно. В ігрових видах спорту ці речі не діють - на виході все мають тільки перезбудження, і все.

Той факт, що усунули лікаря, який працював з Беседіним, доводить, що допінг був. Артем не хоче визнавати свою провину, і це дурість. Краще було б сказати: так, було, тому що хотів відновитися, захворів, хотів одужати. Тобто з користю для себе. А так, думаю, Беседіну загрожує мінімум рік дискваліфікації - це в кращому випадку».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.01.2020 22:02
    +1
    Анатолій Чорнобук, 23.01.2020 18:59
    Впаяють пару років... І труба кар*єрі.
    Бо баран
    Не гони. Пацан ще молодий, перспективний, всього 24 в цьому році. Так що до 30-ти ще себе проявить як цар!)))
    sahka1981
      sahka1981, 23.01.2020 22:01
    +1
    Владимир Копяк, 23.01.2020 21:56
    Ну помнится за Мироновым был шлейф еще со СБУ перед Евро 2012, там массовое отравление игроков было, турки тогда про допинг писали, мол выводили таким образом, можно и Арсенал вспомнить и критические слова Заварова в адрес Миронова...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.01.2020 21:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Юрий Карпенко, 23.01.2020 18:36
    Леонид Миронов, врач который столько лет служил верой и правдой, и ни одного подобного скандала в Динамо не было, а тут резко, хотят сделать его козлом отпущения, изза одного недофорварда, гениально решения руководства как и все остальные впрочем
    Давайте не будем так категоричны по отношению к врачу команды Л.Миронову.- мы не работали с ним в команде и априори не можем знать, что происходило в команде, тем более , пичкали или нет игроков Динамо. Об этом знает всего несколько человек - президент клуба, главный тренер, врач и игрок, которому делают вливания. В случае, когда игрок ловится на применении, ситуация может развиваться по нескольким путям. Полное отрицание, пардон - ошиблись, не с той ампулы укол сделали, игрок не виноват, это врач сам инициативу проявил, кто-то подсыпал на завтрак, или просто и банально - откупаются деньгами ( по этому пути идут наши руководители в Украине, но может и в Европе проканать, это как кому повезет). Почему именно Беседин? Трудно сказать, может просто не захотели за него платить, может решили сплавить врача, может кто-то с команды настучал ( такое часто практикуется, или идет борьба за место в составе или сугубо личное). Способов донести эту информацию до нужных ушей, существует много... А может сейчас руководство Динамо всячески пытается замять это дело, потому и перенесли дату вердикта?
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 23.01.2020 18:59
    -7
    Впаяють пару років... І труба кар*єрі.
    Бо баран
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 23.01.2020 18:53
    +6
    kvlad200760, 23.01.2020 18:27
    Тупість породжує бідність.На Беседке вже можна ставити хрест!!! Як можна не визнавати очевидне?Федорчук правий,не варто впиратися а треба вибудовувати власну лінію захисту.Якщо клуб готується до захисту збираючись все покласти на лікаря,то Беседіну теж треба вже щось вигадати!
    Хоть один ,из толпы пойманных игроков шахтера, признал вину? Их еще и геббельс ТВ пыталось отбеливать. Но не очень получилось
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 23.01.2020 18:36
    0
    Леонид Миронов, врач который столько лет служил верой и правдой, и ни одного подобного скандала в Динамо не было, а тут резко, хотят сделать его козлом отпущения, изза одного недофорварда, гениально решения руководства как и все остальные впрочем
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.01.2020 18:27
    -7
    Тупість породжує бідність.На Беседке вже можна ставити хрест!!! Як можна не визнавати очевидне?Федорчук правий,не варто впиратися а треба вибудовувати власну лінію захисту.Якщо клуб готується до захисту збираючись все покласти на лікаря,то Беседіну теж треба вже щось вигадати!
    turist86
    turist86, 23.01.2020 17:06
    +7
    "Краще було б сказати: так, було, тому що хотів відновитися, захворів, хотів одужати. Тобто з користю для себе".
    Відразу видно - у Федорчука великий досвід "ліпити відмазки"
    turist86
    online
    turist86, 23.01.2020 17:06
    +7
    "Краще було б сказати: так, було, тому що хотів відновитися, захворів, хотів одужати. Тобто з користю для себе".
    Відразу видно - у Федорчука великий досвід "ліпити відмазки"
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 23.01.2020 18:53
    +6
    kvlad200760, 23.01.2020 18:27
    Тупість породжує бідність.На Беседке вже можна ставити хрест!!! Як можна не визнавати очевидне?Федорчук правий,не варто впиратися а треба вибудовувати власну лінію захисту.Якщо клуб готується до захисту збираючись все покласти на лікаря,то Беседіну теж треба вже щось вигадати!
    Хоть один ,из толпы пойманных игроков шахтера, признал вину? Их еще и геббельс ТВ пыталось отбеливать. Но не очень получилось
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.01.2020 22:02
    +1
    Анатолій Чорнобук, 23.01.2020 18:59
    Впаяють пару років... І труба кар*єрі.
    Бо баран
    Не гони. Пацан ще молодий, перспективний, всього 24 в цьому році. Так що до 30-ти ще себе проявить як цар!)))
    sahka1981
      sahka1981, 23.01.2020 22:01
    +1
    Владимир Копяк, 23.01.2020 21:56
    Ну помнится за Мироновым был шлейф еще со СБУ перед Евро 2012, там массовое отравление игроков было, турки тогда про допинг писали, мол выводили таким образом, можно и Арсенал вспомнить и критические слова Заварова в адрес Миронова...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.01.2020 21:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Юрий Карпенко, 23.01.2020 18:36
    Леонид Миронов, врач который столько лет служил верой и правдой, и ни одного подобного скандала в Динамо не было, а тут резко, хотят сделать его козлом отпущения, изза одного недофорварда, гениально решения руководства как и все остальные впрочем
    Давайте не будем так категоричны по отношению к врачу команды Л.Миронову.- мы не работали с ним в команде и априори не можем знать, что происходило в команде, тем более , пичкали или нет игроков Динамо. Об этом знает всего несколько человек - президент клуба, главный тренер, врач и игрок, которому делают вливания. В случае, когда игрок ловится на применении, ситуация может развиваться по нескольким путям. Полное отрицание, пардон - ошиблись, не с той ампулы укол сделали, игрок не виноват, это врач сам инициативу проявил, кто-то подсыпал на завтрак, или просто и банально - откупаются деньгами ( по этому пути идут наши руководители в Украине, но может и в Европе проканать, это как кому повезет). Почему именно Беседин? Трудно сказать, может просто не захотели за него платить, может решили сплавить врача, может кто-то с команды настучал ( такое часто практикуется, или идет борьба за место в составе или сугубо личное). Способов донести эту информацию до нужных ушей, существует много... А может сейчас руководство Динамо всячески пытается замять это дело, потому и перенесли дату вердикта?
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 23.01.2020 18:36
    0
    Леонид Миронов, врач который столько лет служил верой и правдой, и ни одного подобного скандала в Динамо не было, а тут резко, хотят сделать его козлом отпущения, изза одного недофорварда, гениально решения руководства как и все остальные впрочем