БЕЛЕНЮК: «Думав, що депутати в одну мить виконують всі ініціативи»

Український борець - про перші підсумки перебування у Верховній Раді України

БЕЛЕНЮК: «Думав, що депутати в одну мить виконують всі ініціативи»
© Facebook. Жан Беленюк
28-річний український борець і депутат Верховної Ради України Жан Беленюк розповів, що змінив свою думку про роботу високопоставлених чиновників.
 
«Я 20 років працював на свій авторитет. Не хочу, щоб мене використовували в своїх цілях, виконувати роль весільного генерала. Якщо я вже погодився на цю роботу, то для мене важливо бути ефективним. Не хочу, щоб люди, які сподіваються на позитивні зміни, потім говорили, що я нічого не робив і навіщо взагалі туди пішов.
 
Розумію, що це нова для мене сфера діяльності. Але не святі горшки ліплять. Це як з вивченням іноземної мови. Якщо людину занурити в англомовне середовище, то вона швидше за все вивчить мову. Те ж саме можу сказати про себе. Я добре вчився в школі, у мене дві вищі освіти. Тобто, я не просто людина, яка не здатна двох слів зв'язати.
 
Я повністю занурююся в проблематику. Дуже допомагає моя команда. Вона у мене невелика, але дуже згуртована і боєздатна. Ми намагаємося робити все від нас залежне, але не все в наших силах. Коли я був просто спортсменом, то думав, що депутати або міністр в одну мить виконують всі ініціативи.
 
Просто потрібно захотіти і на наступний день все буде реалізовано. А зараз я розумію, що це далеко не так. Для невеликого кроку вперед потрібно виконати величезний обсяг роботи.
 
Коли я читаю якісь не дуже конструктивні коментарі, то я просто згадую себе, і не відповідаю», - сказав Беленюк.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 23.01.2020 06:24
    -1
    common_sense, 22.01.2020 15:19
    верни лавэ, украденное на депутатство твое из бюджет, налогоплательщикам
    бить по лицу за такой выбор нужно, зебилы
    Просветите же нас, какой выбор правильный, и мы вместе посмеемся.
    SportsMan
      SportsMan, 23.01.2020 06:21
    -1
    Oleg., 22.01.2020 15:50
    Як же ж він себе розхвалив!! І якщо ти дваразивищоосвітній та ще й депутат, то чому не розмовляєш державною мовою. Може таки не здатний два слова до купи зв‘язати?А те що депутати , значить і ти, не в одну мить виконують всі ініціативи .... Це питання риторичне . Не будь клоуном. А ні , не вийде. Ти ж ЗЕ команда.
    Кому-то самому не мешало бы подтянуть украинский, чтоб не позориться и не писать "докупи" раздельно. До якої ще купи два слова зв'язати потрібно? Лапоть! Не говоря уже про запятые.
    SportsMan
      SportsMan, 23.01.2020 06:06
    -1
    Oleg., 22.01.2020 15:50
    Як же ж він себе розхвалив!! І якщо ти дваразивищоосвітній та ще й депутат, то чому не розмовляєш державною мовою. Може таки не здатний два слова до купи зв‘язати?А те що депутати , значить і ти, не в одну мить виконують всі ініціативи .... Це питання риторичне . Не будь клоуном. А ні , не вийде. Ти ж ЗЕ команда.
    Откуда такая чушь, что Беленюк не говорит на украинском? Лишь бы что-то ляпнуть.
    Oleg.
      Oleg., 22.01.2020 15:50
    +3
    Як же ж він себе розхвалив!! І якщо ти дваразивищоосвітній та ще й депутат, то чому не розмовляєш державною мовою. Може таки не здатний два слова до купи зв‘язати?А те що депутати , значить і ти, не в одну мить виконують всі ініціативи .... Це питання риторичне . Не будь клоуном. А ні , не вийде. Ти ж ЗЕ команда.
    doktor09
    online
      doktor09, 22.01.2020 15:32
    -3
    common_sense, 22.01.2020 15:19
    верни лавэ, украденное на депутатство твое из бюджет, налогоплательщикам
    бить по лицу за такой выбор нужно, зебилы
    Гы, до твоего Пороха ему ещё расти и расти обиженный...
    common_sense
    online
      common_sense, 22.01.2020 15:19
    +1
    верни лавэ, украденное на депутатство твое из бюджет, налогоплательщикам
    бить по лицу за такой выбор нужно, зебилы
    sv40sv
      sv40sv, 22.01.2020 14:49
    -2
    ДЕБИЛенюк!
    Ваше зелёное болотное кодло бестолочей во главе с клоуном - надо разгонять! И чем быстрей - тем лучше для народа! Было одно еврейское коричневое говно Порошенко, пришло другое такое же, только зеленого цвета! А народ продолжает страдать, так как страной правят Бараны!
    axylinam
    online
      axylinam, 22.01.2020 14:06
    +1
    Жан Зебенюк
    GeloN83
      GeloN83, 22.01.2020 14:03
    +3
    "То есть, я не просто человек, который не способен двух слов связать."... Тепер я ще депутат Ради...
    Oleg.
      Oleg., 22.01.2020 15:50
    +3
    Як же ж він себе розхвалив!! І якщо ти дваразивищоосвітній та ще й депутат, то чому не розмовляєш державною мовою. Може таки не здатний два слова до купи зв‘язати?А те що депутати , значить і ти, не в одну мить виконують всі ініціативи .... Це питання риторичне . Не будь клоуном. А ні , не вийде. Ти ж ЗЕ команда.
    GeloN83
      GeloN83, 22.01.2020 14:03
    +3
    "То есть, я не просто человек, который не способен двух слов связать."... Тепер я ще депутат Ради...
    common_sense
    online