21.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Челсі – Арсенал – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги

Челсі – Арсенал – 2:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/chelseafc

У вівторок, 21-го січня, в рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги відбудеться лондонське дербі між «Челсі» та «Арсеналом». Матч пройде в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж», початок – о 22:15 за київським часом.

Остання очна зустріч суперників відбулася зовсім недавно: в кінці минулого року «сині» обіграли «Арсенал» з рахунком 2:1. При цьому підопічні Френка Лемпарда зробили камбек, забивши голи на 83-й та 87-й хвилинах. Після призначення на пост головного тренера «Арсеналу» Мікеля Артети «каноніри» зуміли здобути лише одну перемогу і на даний момент знаходяться в середині турнірної таблиці. У «Челсі» справи йдуть краще: команда розташувалася на четвертій позиції. У минулий вік-енд «сині» зазнали болючої поразки від «Ньюкасла», пропустивши вирішальний гол на четвертій компенсованій хвилині. Відзначимо, що останній раз «каноніри» обігравали «Челсі» на «Стемфорд Брідж» в жовтні 2011-го. Тоді суперники продемонстрували іскрометний футбол, який приніс успіх «Арсеналу» - 5:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Арсенал». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.



 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pol55
      pol55, 21.01.2020 23:24
    +3
    Случайно 3-летний внук(клацал пультом) я у моего провайдера обнаружил *сетанту*,он был оказывается под каналом 36.6(телек не перезагружал с полгода)теперь есть качество картинки,по сравнению с компом.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 21.01.2020 23:23
    +2
    Maradona, 21.01.2020 23:21
    Мрії збулися, разом із Сетантою до нас повернувся один із найкращих коментаторів України!
    Аж вуха та душу радує)).....а то під ахметовських повна дрімота
    Maradona
    online
      Maradona, 21.01.2020 23:21
    +4
    J0e777, 21.01.2020 22:18
    Как же приятно слушать комментатора на Сетанте, после этих донецких пропагандистов на геббельсах
    Мрії збулися, разом із Сетантою до нас повернувся один із найкращих коментаторів України!
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 21.01.2020 23:17
    +3
    Досі не зрозумів трактацію червоної Луїсу
    Maradona
    online
      Maradona, 21.01.2020 23:17
    +3
    Мустафі знатно начудив.
    Але хіба згідно останніх правил Луїзу не мала бути жовта??
    J0e777
      J0e777, 21.01.2020 22:18
    +1
    Как же приятно слушать комментатора на Сетанте, после этих донецких пропагандистов на геббельсах
    J0e777
      J0e777, 21.01.2020 22:00
    +1
    СпортЮА - красавчики. Вспомнили, что не только помойка гебельская существует, но и ЛУЧШИЙ СПОРТИВНЫЙ КАНАЛ УКРАИНЫ - СЕТАНТА
    D.Lanskoy
      D.Lanskoy, 21.01.2020 17:01
    +4
    yuriy_kent, 21.01.2020 12:16
    Ура! Наконец-то вы сделали это! Теперь в событиях и сетанту видно.
    Тоже зашел, чтобы это написать. Не прошло и полгода но лучше позно, чем никогда! Спасибо за кнопку Сетанты в расписании матчей!
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 21.01.2020 12:16
    +3
    Ура! Наконец-то вы сделали это! Теперь в событиях и сетанту видно.
    Maradona
    online
      Maradona, 21.01.2020 23:21
    +4
    J0e777, 21.01.2020 22:18
    Как же приятно слушать комментатора на Сетанте, после этих донецких пропагандистов на геббельсах
    Мрії збулися, разом із Сетантою до нас повернувся один із найкращих коментаторів України!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 21.01.2020 17:01
    +4
    yuriy_kent, 21.01.2020 12:16
    Ура! Наконец-то вы сделали это! Теперь в событиях и сетанту видно.
    Тоже зашел, чтобы это написать. Не прошло и полгода но лучше позно, чем никогда! Спасибо за кнопку Сетанты в расписании матчей!
    pol55
      pol55, 21.01.2020 23:24
    +3
    Случайно 3-летний внук(клацал пультом) я у моего провайдера обнаружил *сетанту*,он был оказывается под каналом 36.6(телек не перезагружал с полгода)теперь есть качество картинки,по сравнению с компом.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 21.01.2020 23:17
    +3
    Досі не зрозумів трактацію червоної Луїсу
    Maradona
    online
      Maradona, 21.01.2020 23:17
    +3
    Мустафі знатно начудив.
    Але хіба згідно останніх правил Луїзу не мала бути жовта??
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 21.01.2020 12:16
    +3
    Ура! Наконец-то вы сделали это! Теперь в событиях и сетанту видно.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 21.01.2020 23:23
    +2
    Maradona, 21.01.2020 23:21
    Мрії збулися, разом із Сетантою до нас повернувся один із найкращих коментаторів України!
    Аж вуха та душу радує)).....а то під ахметовських повна дрімота
    J0e777
      J0e777, 21.01.2020 22:18
    +1
    Как же приятно слушать комментатора на Сетанте, после этих донецких пропагандистов на геббельсах
    J0e777