Челсі зробив камбек в кінцівці матчу з Арсеналом, вирвавши перемогу

«Сині» виграли на «Емірейтс» вперше з січня 2016-го року

© twitter.com/chelseafc

У поєдинку 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Челсі» обіграв «Арсенал» з рахунком 2:1.

«Каноніри» активно почали зустріч і досить швидко зуміли розписатися у воротах суперників. Після навісу з кутового Чемберс зробив скидку, а Обамеянг, який зіграв на випередження, з лінії воротарського головою завдав влучного удару. Господарі поля і в подальшому були більше націлені на атаку. У «синіх» в плані конструктиву мало що виходило, і по ходу першого тайму тренерський штаб Френка Лемпарда навіть зважився на тактичну зміну: замість Емерсона на поле вийшов Жоржиньо.

У другому таймі «сині» помітно додали в русі, намагаючись швидко долати центр поля. Але завершального удару гостям катастрофічно не вистачало. Розв'язка наступила в кінці поєдинку. На 83-й хвилині груба помилка Лено на виході дозволила Жоржиньо зрівняти рахунок. А через кілька хвилин в ході контратаки Вілліан прострілив на Абрахама, який точно пробив під голкіпером. Після цього футболісти «Челсі» впевнено довели матч до перемоги, незважаючи на 7 хвилин компенсованого часу.