19.01.2020, FT   ТВ-трансляція:

Кіке СЕТЬЄН: «Мессі зробив те, що робить все своє життя»

Головний тренер «Барселони» – про дебютну перемогу біля керма каталонців

© ФК Барселона. Кіке Сетьєн
Наставник каталонської «Барселони» Кіке Сетьєн прокоментував перемогу над «Гранадою» (1:0) в матчі 20-го туру іспанської Прімери.

«Це був прекрасний матч. Можливо, нам не вистачило удачі в першому таймі. «Гранада» добре грала в обороні, крім того, погода була неприємною, був вітер. Я радий, що ми допустили лише один удар в першому таймі і один в другому, який потрапив в штангу.

Ми багато що зробили добре, і я сподіваюся, що поступово ми додамо в русі і станемо краще перед воротами суперника. Мессі зробив те, що робить все своє життя. Така реальність. Завдяки відмінному пасу Відаля п'ятою він перевернув хід матчу, що невдало складався», - сказав Сетьен.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!