Україна – Чехія – 19:23. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку чемпіонату Європи з гандболу

43107
44
men2020.ehf-euro.com

У вівторок, 14-го січня, збірна України з гандболу проведе третій поєдинок на чемпіонаті Європи, а суперником «синьо-жовтих» стане національна команда Чехії. Матч пройде в австрійському Відні на арені «Вінер Штадтхалле», початок – о 21:30 за київським часом.

У двох зустрічах групового турніру збірна України зазнала поразок. Спочатку наші гандболісти поступилися Північній Македонії (25:26), а потім капітулювали перед командою Австрії (30:34). Проте, підопічні Сергія Бебешка зберігають шанси на вихід в наступну стадію чемпіонату Європи. Для цього українцям необхідно обіграти Чехію з різницею в три м'ячі і розраховувати на перемогу Австрії над Північною Македонією. Наші найближчі суперники на турнірі програли господарям майданчика (29:32) та обіграли македонців (27:25).

0

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Чехія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

(2)

Верняєв став віце-чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві
Інші види | 24 квітня 2024, 22:23 2

Український гімнаст у кар'єрі має вже 13 медалей чемпіонатів Європи

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 23

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда

Коментарі 44
Tristan
Ну что,ребятки,с Богом!Австрийцы помогли,дело теперь за нами.Нужна победа с разницей в два мяча- и всем будет счастье!
Футбол в квадрате
Рановато начали рисковать... Смысл этого большинства, если оно работает только в минус!!!
SandroKing
Играли ведь нормально, выигрывали. Забивали без этих приколов с вратарем. И тут тренера перемкнуло.
Bop
слава богу, отмучились... теперь домой
savant
4 гола в пустые ворота просто подарили во 2м тайме, и всё продолжаем играть с пустыми воротами, тренер полный маразматик, какого хера надо так паниковать с начала 2го тайма если первый тайм выиграли без этой дебильной тактики, может я конечно что то не понимаю в современном гандболе, но это просто бред какой-то...
ARTA LC
все, я выключил... так нельзя, ну ведь не по игре проигрыш очередной... тупая однообразная тактика: давай "вертолет" потом "вот это" и "козу" показывает на пальцах.. Короче вилы! Честно, от мужской волейбольной команды на евро получил массу удовольствия от игры. Здесь только в первом матче и всё...
SandroKing
Опять в пустые. Ну и клоуны
ARTA LC
опять.. ну вот нахе.а? оправдывает себя такая тактика??? я не пойму... ну смотреть явно после этих дивных тактических тренерских находок не хочется... ссука 14:16 ВСЕ??? ахе..еннно
Zah
Іпать цей дибілізм з пустими воротами.. Поставте Бебешка на них!
vadimnep
Арсенал ведения игры очень скудный.Тренер советской школы ничего не даст игрокам.Домой,учится,наблюдать,брать лучшее у топов
Zah
"Время еще есть"... упорота...
Zah
Знову пусті. Їбаньки... Плачу. Бебешко, йди сам грай. Даун бля. Тільки нашим далбайобам таке постійно забивають... Днарі
ternow
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Zah
"От єто, от туда". Пальчик вгору... Тут по ходу навіть не гравці програють, а тренер тормоз.
ARTA LC
Мне может кто-то объяснить эту тактику 7х6 в каждом матче при равном счете или в нашу пользу, при чем в начале таймов и регулярное получение голов в наши пустые ворота... что за ...уйня??? ну зачем????? ради чего такой риск???
Александр Купцов
Это был слив чистой воды Счет равный, а тренер начинает играть без вратаря!!!! где логика? Думаю договорнячок Может кого то возьмут в Чехию на заработки...))
Maks7777
Виктор Иванов
Zah
Ця баба коментаторша... Наркоманка чи що?! В неї ще все попереду на рахунок шансів
Zah
Нахер нам фланги? Просто цікаво. Там взагалі забивав хоч хтось? Тупо мінус 2. Сумно. Дякую вам козаки за те, що пробилися. Але то не наше. Всім удачі.