Поразка, за яку не соромно. Україна програла македонцям на Євро-2020

Команда Бебешка поступилася в один м'яч, забитий на останній секунді

43273
16
Збірна України через 10 років потрапила до фінальної частини великого гандбольного турніру. І хоча стартувала на ньому з поразки, ніхто не має права звинуватити команду Сергія Бебешка ні в чому.

Північна Македонія - однозначний фаворит нашої групи. Проте, українці дали бій. Хлопці билися на рівних з більш майстерними суперниками. Програли перший тайм - 10:13. У другому «притиснули» суперників. І буквально за хвилину до фінальної сирени рахунок був рівний, тож македонцям довелося йти ва-банк. Досвід позначився: вони заробили більшість і реалізували її буквально за секунду до закінчення матчу! 26:25 на користь Північної Македонії.

Не будемо кривити душею: арбітри часто на боці більш сильної команди. Те, що прощається фавориту, вважається фолом для команди, яку давно не бачили на великих форумах. Втім, залишимо це все на совісті суддів.

Можемо тільки констатувати: дебютний матч наша збірна провела успішно, хоча і не завоювала очок. Впевнені: якщо продовжать в тому ж дусі, то підопічні Бебешка зобов'язані виходити з групи (а для цього потрібно зайняти 1-2-е місце).

Наступний матч збірна України проведе 12 січня в 19:15 за Києвом. Суперником буде національна команда Австрії (господиня групового турніру). Македонці в цей же день змагатимуться з Чехією

Чемпіонат Європи. Група В. 1-й тур.

Північна Македонія - Україна - 26:25

Голи: Манасков (6), Стойлов (4), Лазаров (8), Талескі (3), Кузмановскі (1), Танкоскі (1), Георгієвскі (2), Пешевскі (1) - Акименко (4), Денисов (2 ), Тільте (1), Горіга (1), Козакевич (2), Жук (3), Гурковський (3), Жуков (4), Остроушко (5).

Вилучення на 2 хвилини: Манасков, Стойлов, Поповські - Буйненко, Дорощук, Горіга, Гурковський, Жуков, Остроушко (двічі)

Північна Македонія: Нікола Мітревські, Борко Рістовскі - Деян Манасков, Мартін Велковскі, Стоянче Стойлов, Кирил Лазаров, Філіп Талескі, Нікола Маркоскі, Філіп Кузмановскі, Маріо Танкоскі, Гоче Георгієвскі, Горан Крстевськи, Мартін Поповські, Жарко Пешевскі, Боян Мад'євскі, Марко Мішевський .

Україна: Антон Терехов, Геннадій Комок - Євген Буйненко, Андрій Акименко, Олександр Шевельов, Захар Денисов, Дмитро Дорощук, Олександр тільта, Дмитро Горіга, Артем Козакевич, Євген Жук, Роман Чичикало, Павло Гурковський, Станіслав Жуков, Владислав Остроушко, Дмитро Ільченко.

Арена: «Вінер Штадтхалле» (Відень, Австрія).

Арбітри: Ларс Йорум, Хавард Клевен (обидва - Норвегія).