Жозе МОУРІНЬО: «Я був грубий з ідіотом. Були погані слова»

Головний тренер «Тоттенхема» – про жовту картку в матчі з «Саутгемптоном»

Жозе МОУРІНЬО: «Я був грубий з ідіотом. Були погані слова»
© ФК Тоттенхем. Жозе Моуріньо
Наставник лондонського «Тоттенхема» Жозе Моуріньо прокоментував інцидент, що трапився в матчі АПЛ 21 туру проти «Саутгемптона» (0:1).
 
Нагадаємо, португальський фахівець вирішив заглянути в блокнот до тренера суперника Ральфа Хазенхюттля, за що був покараний жовтою карткою.
 
«Я справедливо отримав жовту картку. Я був грубий, але був грубий з ідіотом. Що саме трапилося? Були погані слова, ось і все», - сказав Моуріньо.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BT Sport

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 02.01.2020 13:40
    0
    Общение с рашистами бесследно не прошло.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 02.01.2020 00:18
    +3
    Trollface, 01.01.2020 21:05
    Похоже его уволят еще до лета.
    Дык на то и расчёт. Неустоечку снимет, и на отдых - стандартно для спешалванА
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 01.01.2020 23:19
    0
    Он не о тренере соперника сказал, а о судье.
    NM16071
      NM16071, 01.01.2020 22:28
    0
    tima fialko, 01.01.2020 21:07
    За "ідіота",тренери Англіі,повинні примусити Особливого прилюдно вибачитись,або бойкотувати.
    Особливого ідіота?
    Oleg.
    Oleg., 01.01.2020 22:14
    +14
    Alexey Antonenko, 01.01.2020 20:59
    На каком месте идёт Саутгемптон, а на каком Тотенхем?))
    Ти в бочку перднув.Чотири команди між ними і 5 очок різниці.По твоєму це про щось говорить?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 01.01.2020 22:02
    -14
    denzellezned, 01.01.2020 21:34
    Ніколи не подобався стиль гри команд Мауріньо, але раніше мав признавати що він приносить результат. Зараз це тренер клоун якій повидить себе як бовдур, і не дає результат👎
    Напомни последний клуб в котором он результат не дал))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.01.2020 21:43
    +15
    ну нормально: просрал, теперь самое время обозвать соперника идиотом
    :)
    denzellezned
    online
      denzellezned, 01.01.2020 21:34
    +15
    Ніколи не подобався стиль гри команд Мауріньо, але раніше мав признавати що він приносить результат. Зараз це тренер клоун якій повидить себе як бовдур, і не дає результат👎
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.01.2020 21:07
    +20
    За "ідіота",тренери Англіі,повинні примусити Особливого прилюдно вибачитись,або бойкотувати.
    Trollface
    online
      Trollface, 01.01.2020 21:05
    +22
    Похоже его уволят еще до лета.
    OKs100
    online
      OKs100, 01.01.2020 21:01
    +17
    За такие слова в адрес другого тренера нужно давать дисквал на 20-30 игр.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 01.01.2020 20:59
    -21
    REALIST, 01.01.2020 20:45
    ну, если "идиот" переиграл тебя полностью, - то тут вопрос еще кто есть кто....
    На каком месте идёт Саутгемптон, а на каком Тотенхем?))
    REALIST
    online
      REALIST, 01.01.2020 20:45
    +21
    ну, если "идиот" переиграл тебя полностью, - то тут вопрос еще кто есть кто....
    Trollface
    online
      Trollface, 01.01.2020 21:05
    +22
    Похоже его уволят еще до лета.
    REALIST
    online
      REALIST, 01.01.2020 20:45
    +21
    ну, если "идиот" переиграл тебя полностью, - то тут вопрос еще кто есть кто....
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.01.2020 21:07
    +20
    За "ідіота",тренери Англіі,повинні примусити Особливого прилюдно вибачитись,або бойкотувати.
    OKs100
    online
      OKs100, 01.01.2020 21:01
    +17
    За такие слова в адрес другого тренера нужно давать дисквал на 20-30 игр.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.01.2020 21:43
    +15
    ну нормально: просрал, теперь самое время обозвать соперника идиотом
    :)
    denzellezned
    online
      denzellezned, 01.01.2020 21:34
    +15
    Ніколи не подобався стиль гри команд Мауріньо, але раніше мав признавати що він приносить результат. Зараз це тренер клоун якій повидить себе як бовдур, і не дає результат👎
    Oleg.
    Oleg., 01.01.2020 22:14
    +14
    Alexey Antonenko, 01.01.2020 20:59
    На каком месте идёт Саутгемптон, а на каком Тотенхем?))
    Ти в бочку перднув.Чотири команди між ними і 5 очок різниці.По твоєму це про щось говорить?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 02.01.2020 00:18
    +3
    Trollface, 01.01.2020 21:05
    Похоже его уволят еще до лета.
    Дык на то и расчёт. Неустоечку снимет, и на отдых - стандартно для спешалванА
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 02.01.2020 13:40
    0
    Общение с рашистами бесследно не прошло.
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 01.01.2020 23:19
    0
    Он не о тренере соперника сказал, а о судье.
    NM16071
      NM16071, 01.01.2020 22:28
    0
    tima fialko, 01.01.2020 21:07
    За "ідіота",тренери Англіі,повинні примусити Особливого прилюдно вибачитись,або бойкотувати.
    Особливого ідіота?