НХЛ. Піттсбург в гонитві за Вашингтоном, битва лідерів Заходу, успіх Тампи

В НХЛ відбувся великий ігровий день

© twitter.com/GoldenKnights

За підсумками ігрового дня в НХЛ поразки зазнав лідер загальної таблиці Ліги Вашингтон, який на виїзді поступився Кароліні 4:6. У Харрікейнз відзначимо 2+1 від Фогеле, а також 17-й в сезоні гол Свечнікова. Команда піднялася в топ-4 Столичного дивізіону і знаходиться всього в одному пункті від третього місця.

На 2-е місце дивізіону вийшов Піттсбург. Пінгвіни розібралися з Нешвілом 6:4 завдяки пізньому переможному голу Гентцеля в більшості і 44 сейвам воротаря Мюррея. Піттсбург здобув 8 перемог у 10-ти останніх зустрічах і зараз є головним переслідувачем Вашингтона, відстаючи на 9 очок при двох матчах в запасі.

В Атлантичному дивізіоні виділимо поразку Торонто від Нью-Йорк Рейнджерс 4:5 в овертаймі. Кленові перервали серію з 6 поспіль перемог, проте знаходяться на 2-й позиції і відстають від Бостона на 8 пунктів. Поруч з топ-3 дивізіону розташувалася Тампа. Сьогодні Блискавки обіграли Монреаль 5:4, а відразу 4 результативні передачі зробив захисник Віктор Хедман. Крім того, форвард Стівен Стемкос дістався позначки в 800 очок в НХЛ.

На Заході відзначимо битву лідерів Тихоокеанського дивізіону: Вегас приймав Арізону і переміг 4:1. Воротар Марк-Андре Флері зробив 27 сейвів і здобув 454-ту перемогу в Лізі, вийшовши на 6-е місце в історії за цим показником. Вегас ж тепер випереджає Койотів на 2 пункти і одноосібно лідирує в дивізіоні.

Правда, в конференції поки все ж лідирує Сент-Луїс.

Даллас - Колорадо 3:2 (по булітах) (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Воротарі: Бішоп - Грубауер

Кидки: 40 - 43

Торонто - Нью-Йорк Рейнджерс 4:5 (в овертаймі) (1:2, 1:2, 2:0, 0:1)

Воротарі: Андерсен - Георгієв

Кидки: 48 - 38

Тампа-Бей - Монреаль 5:4 (1:2, 3:1, 1:1)

Воротарі: Василевський - Прайс