Віктор ЛЕОНЕНКО: «Чорний день для Шахтаря»

Спеціаліст підбив підсумки вильоту «гірників» з Ліги чемпіонів

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Чорний день для Шахтаря»
© ТК Футбол. Віктор Леоненко
Колишній нападник київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко прокоментував виліт «Шахтаря» з Ліги чемпіонів після поразки від «Аталанти» (0:3).
 
«Чорний день для «Шахтаря». Самі напомилялися, плюс суддя допоміг: там не дав вилучення, там дав. Вийшло, що «Шахтар» вже був підписаний на поразку. І з руками треба розбиратися: кому-то свистять, комусь ні», — зазначив Леоненко.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kevko
      Kevko, 17.12.2019 05:08
    -1
    "Эксперт"-пропагандист нулевого уровня
    kvlad200760
      kvlad200760, 16.12.2019 22:45
    -3
    Олександр Савченко, 16.12.2019 22:31
    а фраза про чорний день не ображає темношкірих гравців східної недобарселони? бо Тайсон може розплакатись і алкоголіка позбавлять премії....
    Краще вже сов захищайте!!!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.12.2019 22:38
    0
    В смысле чёрный? Ща Тайсон заплачет.
    Олександр Савченко
      Олександр Савченко, 16.12.2019 22:31
    0
    а фраза про чорний день не ображає темношкірих гравців східної недобарселони? бо Тайсон може розплакатись і алкоголіка позбавлять премії....
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 16.12.2019 22:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Анализ уровень бог
    brighi10
      brighi10, 16.12.2019 20:33
    -8
    нормальный светлый день для всех болельщиков в Украине
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 16.12.2019 19:46
    0
    Ой, Льончик, а шо так сыро? а че Степаненко не обосрал, как Динамовцев?, а че про Марлоса, растерявшего форму не кукарекнул? А про конфликт - демарш Тайсона че забыл? А точно, ты ж не можеш, от кормильного корыта оторвут, да еще и под зад копанца могут дать, а окромя бла-бла-бла языком ничего и не можеш толком!
    avl01021954
      avl01021954, 16.12.2019 19:45
    -3
    Денисову пора відправляти Леоненка на пенсію, тому що він вже зовсім стає нецікавим, хоча й раніше в його коментарях не було професіоналізму,а тільки бруд, ну й звичайно оди неперевершеному й всемогутньому "ШахТЬору", за це його й купив на канал Ахметов за 30 пенсів.
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 16.12.2019 19:31
    -2
    Лёня коты помогут твоему шахтёру... ты с ними больше общайся...))) может где и свиснут, а может где и рука будет и т.д.....
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.12.2019 22:38
    0
    В смысле чёрный? Ща Тайсон заплачет.
    Олександр Савченко
      Олександр Савченко, 16.12.2019 22:31
    0
    а фраза про чорний день не ображає темношкірих гравців східної недобарселони? бо Тайсон може розплакатись і алкоголіка позбавлять премії....
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 16.12.2019 22:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Анализ уровень бог
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 16.12.2019 19:46
    0
    Ой, Льончик, а шо так сыро? а че Степаненко не обосрал, как Динамовцев?, а че про Марлоса, растерявшего форму не кукарекнул? А про конфликт - демарш Тайсона че забыл? А точно, ты ж не можеш, от кормильного корыта оторвут, да еще и под зад копанца могут дать, а окромя бла-бла-бла языком ничего и не можеш толком!