Вест Гем – Арсенал – 1:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку шістнадцятого туру Англійської Прем’єр-ліги

Вест Гем – Арсенал – 1:3. Текстова трансляція матчу
© theshortfuse.sbnation.com

Англійська Прем’єр-ліга. 16-й тур.

Вест Гем – Арсенал – 1:3

 Огбонна, 38 – Мартинелли, 60, Пепе, 66, Обамеянг, 69

 Снодграсс, 23, Крессвелл, 49

Вест Гем: Мартін – Крессвелл (Масуаку, 51), Огбонна, Бальбуена, Фредерікс – Форналс, Райс, Нобл, Снодграсс (Голланд, 78) – Андерсон (Алле, 70) – Антоніо.

Запасні: Хіменес, Сабалета, Діоп, Санчес.

Арсенал: Лено – Тірні (Колашинац, 29), Сократіс, Чеймберс, Мейтланд-Найлз – Джака (Гендузі, 86), Торрейра – Мартінеллі, Озіл, Пепе (Нельсон, 88) – Обамеянг.

Запасні: Мартінес, Луис, Сака, Ляказетт.

Арбітр: Майкл Дін (район Уіррал, Англія)

Стадіон: «Лондон Стедіум» (Лондон, Англія)

    

У понеділок, 9-го грудня, відбудеться поєдинок шістнадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонські «Вест Хем» і «Арсенал». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Лондон Стедіум», початок о 22:00.
 
Дербі Манчестера зуміло зібрати навколо себе достатню кількість уваги з боку футбольної громадськості, тому керівництво Англійської Прем'єр-ліги вирішило трохи подовжити програму футбольного уїк-енду за рахунок виділення окремого дня для принципового поєдинка у межах столиці Англії. Протистояння Північного та Східного Лондона, у якому мають намір поборотися не найуспішніші з точки зору результатів у поточному сезоні команди Мануеля Пеллегріні і Фредріка Юнгберга. Чи зіграє у цій зустрічі українець Андрій Ярмоленко, на адресу якого направлено велику кількість критики останнім часом?
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Вест Хемом» і «Арсеналом». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.12.2019 00:18
    +3
    ну звісно, вся команда грає в хрін його знає що - навіть гірше за Динамо - а винен тіко наш Андрюша.
    а чи не пішов би той Пелегріні курити бамбук?
    Lazio
      Lazio, 09.12.2019 23:55
    0
    Ну, шо я казав..???хто наступний козел відпущення??...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 23:31
    +6
    Lion, 09.12.2019 22:09
    Ярмола находит свое место, ни в каких списках нету.....
    какое место, и в каких списках должен быть травмированный игрок ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 23:10
    +7
    Мария Потапчук, 09.12.2019 23:04
    У Ярмолы травма спины.
    и правда
    Украинский вингер «Вест Хэма» Андрей Ярмоленко оказался вне заявки на матч 16-го тура АПЛ против «Арсенала».
    Официальный сайт «молотобойцев» сообщает, что Ярмоленко получил повреждение спины.
    ------------
    местные доброжелатели из шахтера уже очень обрадовались что Ярмолу слил тренер а тут травма, тут прям очередной шабаш намечался .
    смешно конечно слушать потом от таких что надо болеть за все свои клубы в Европе, когда они не то что ДК люто ненавидят , а ненавидят его бывшего игрока, который все еще играет за сборную и представляет Украину в самом сильном чемпионате мира!!!
    в
    Мария Потапчук
      Мария Потапчук, 09.12.2019 23:04
    +4
    У Ярмолы травма спины.
    Andy_P
      Andy_P, 09.12.2019 22:45
    0
    Все ждали, что Арсенал "уволит" Пеллегрини в этом матче, а пока вишь оно как!
    Brian
    online
      Brian, 09.12.2019 22:45
    +2
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 09.12.2019 21:57
    Ярмола даже в дне уже не попадает в запас. Вообще сдулся.
    Почему "в дне"? Вполне приличный клуб. Не ТОП, но и не аутсайдер. Такой себе середнячек АПЛ.
    OKs100
    online
      OKs100, 09.12.2019 22:43
    -8
    Ждем Андрея в Колосе.
    Trollface
    online
      Trollface, 09.12.2019 22:11
    +1
    Писали тренер очень им не доволен. Атаки у команды нет
    Lion
      Lion, 09.12.2019 22:09
    -8
    Ярмола находит свое место, ни в каких списках нету.....
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 09.12.2019 21:57
    -5
    Ярмола даже в дне уже не попадает в запас. Вообще сдулся.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 09.12.2019 21:22
    -4
    Ярмоленко даже в запасе нет? На Андрюху повесили все неудачи Вест Хэма
    alekos59
      alekos59, 09.12.2019 21:18
    -2
    А где андруша???
    TuRbO_o
      TuRbO_o, 09.12.2019 21:16
    0
    От любви до ненависти несколько матчей бесполезной беготни.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 23:10
    +7
    Мария Потапчук, 09.12.2019 23:04
    У Ярмолы травма спины.
    и правда
    Украинский вингер «Вест Хэма» Андрей Ярмоленко оказался вне заявки на матч 16-го тура АПЛ против «Арсенала».
    Официальный сайт «молотобойцев» сообщает, что Ярмоленко получил повреждение спины.
    ------------
    местные доброжелатели из шахтера уже очень обрадовались что Ярмолу слил тренер а тут травма, тут прям очередной шабаш намечался .
    смешно конечно слушать потом от таких что надо болеть за все свои клубы в Европе, когда они не то что ДК люто ненавидят , а ненавидят его бывшего игрока, который все еще играет за сборную и представляет Украину в самом сильном чемпионате мира!!!
    в
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 23:31
    +6
    Lion, 09.12.2019 22:09
    Ярмола находит свое место, ни в каких списках нету.....
    какое место, и в каких списках должен быть травмированный игрок ?
    Мария Потапчук
      Мария Потапчук, 09.12.2019 23:04
    +4
    У Ярмолы травма спины.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.12.2019 00:18
    +3
    ну звісно, вся команда грає в хрін його знає що - навіть гірше за Динамо - а винен тіко наш Андрюша.
    а чи не пішов би той Пелегріні курити бамбук?
    Brian
    online
      Brian, 09.12.2019 22:45
    +2
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 09.12.2019 21:57
    Ярмола даже в дне уже не попадает в запас. Вообще сдулся.
    Почему "в дне"? Вполне приличный клуб. Не ТОП, но и не аутсайдер. Такой себе середнячек АПЛ.
    Trollface
    online
      Trollface, 09.12.2019 22:11
    +1
    Писали тренер очень им не доволен. Атаки у команды нет
    Lazio
      Lazio, 09.12.2019 23:55
    0
    Ну, шо я казав..???хто наступний козел відпущення??...
    Andy_P
    online
      Andy_P, 09.12.2019 22:45
    0
    Все ждали, что Арсенал "уволит" Пеллегрини в этом матче, а пока вишь оно как!
    TuRbO_o
      TuRbO_o, 09.12.2019 21:16
    0
    От любви до ненависти несколько матчей бесполезной беготни.