Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку шістнадцятого туру Англійської Прем’єр-ліги

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 1:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/FullTimeDEVILS

Англійська Прем’єр-ліга. 15-й тур.

Манчестер Сіті Манчестер Юнайтед – 1:2

 Отаменді, 85 – Рашфорд, 23 (пен.), Мартіаль, 29

 Б. Сілва, 22, де Брюйне, 79, Уокер, 90+4 – де Хеа, 54, Перерйра, 75

Манчестер Сіті: Едерсон – Анхеліньо, Фернандіньо, Стоунз (Отаменді, 60), Уокер – Д. Сілва, Родріго (Гюндоган, 86), де Брюйне – Стерлінг, Жезус, Б. Сілва (Марез, 65).

Запасні: Браво, Менді, Канселу, Фоден.

Манчестер Юнайтед: де Хеа – Шоу (Янг, 88), Магуайр, Ліндельоф, Ван-Біссака – Фред, МакТоміней – Рашфорд, Лінгард (Туанзебе, 88), Джеймс – Мартіаль (Перейра, 74).

Запасні: Ромеро, Вілліамс, Мата, Грінвуд.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Уайтеншо, Англія)

Стадіон: «Етіхад Стедіум» (Манчестер, Англія)

Наші оцінки:

   

Заміни Манчестер Сіті: Отаменді – 6,0, Марез – 6,0, Гюндоган – б/а.

Заміни Манчестер Юнайтед: Перейра – 5,0, Янг – б/а, Туанзебе – б/а.

У суботу, 7-го грудня, відбудеться поєдинок шістнадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому «Манчестер Сіті» битиметься проти «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Манчестері (Англія), на полі стадіону «Етіхад Стедіум», початок о 19:30.
 
Посеред тижня на Британських островах серйозно відгриміло дербі річки Мерсі, у рамках якого «Ліверпуль» на «Енфілд Роуд» зумів здолати «Евертон» (5:2), і вже в найближчі вихідні на нас очікує ще один поєдинок з принциповим статусом. Манчестер буде «поділено» на дві половини, а фанати з усього світу будуть вагатися над вибором поміж блакитними й червоними кольорами. Чинний чемпіон буде шукати черговий привід набрати три очки, в той час як непримиренний конкурент спробує довести, що перемога над «Тоттенхемом» Жозе Моуріньо (2:1) була не випадковою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    polesse2000
    polesse2000, 07.12.2019 21:37
    +1
    Taran, 07.12.2019 21:33 ----------------------
    Разве что в твоих снах
    polesse2000
    polesse2000, 07.12.2019 21:29
    -2
    Так бы и в Загребе
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 21:26
    0
    МЮ победа
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 21:21
    -1
    Yaroslav1107, 07.12.2019 21:05
    Без Зины каши не сваришь
    С ним уже тоже не сварить. Гвардиола как тренер уже не сможет дать ничего нового горожанам
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 21:18
    -1
    Ман Юнайтед пропустил Надо продержаться еще пару минут
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.12.2019 21:14
    -1
    останні хвилини може бути рубка
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 07.12.2019 21:13
    -2
    Пеп потратил кучу денег на защиту а она как проходной двор! Ему ведь главное что бы защитники техничными были
    Yaroslav1107
    Yaroslav1107, 07.12.2019 21:05
    -1
    Без Зины каши не сваришь
    Maradona
    online
      Maradona, 07.12.2019 20:59
    +1
    Капитан Врунгель, 07.12.2019 20:23
    Ливерпуль одобряет!
    YNWA
    ой мля, вас ще Лестер вимахає, ото буде сміху
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 07.12.2019 20:52
    +4
    Возможно, этот матч - доказательство, что пациент скорее жив. А вот у МС явно кризис и этим должен воспользоваться Лейстер.
    nomad
      nomad, 07.12.2019 20:39
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Deagle, 07.12.2019 20:20
    Я хоть и за мю, но рука у фрела была. Посмотрели повтор и не поставили пеналь, зря. Не надо нам таких побед
    Просто 45+2 уже истекли у арбитра.
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 07.12.2019 20:23
    +2
    Ливерпуль одобряет!
    YNWA
    Deagle
      Deagle, 07.12.2019 20:20
    -2
    Я хоть и за мю, но рука у фрела была. Посмотрели повтор и не поставили пеналь, зря. Не надо нам таких побед
    fedd1979
    fedd1979, 07.12.2019 20:10
    +5
    В цій, як кажуть, "найкращій" команді світу не вистачає кількох найкращих захисників світу, найкращого нападаючого світу. Сілва, інший Сілва, Фернадіньо, Жезус і т.д. - вони точно найкращі в світі на своїх позиціях??? Про захист я взагалі не говорю. Де Брюйне - так. Пік цієї команди пройшов. Даний сезон показує, що клуб вимагає хорошої нової крові. Ну, так мені здається
    nomad
      nomad, 07.12.2019 20:08
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну ща Ситя попрёт... Как с бодуна за пивом.
    JulikoB
      JulikoB, 07.12.2019 20:08
    0
    Еще и как!
    Maradona
    online
      Maradona, 07.12.2019 20:07
    -1
    viktor112007, 07.12.2019 20:01
    МС в захисті без Зіни просто бамбук курять.
    який там всраці самий сильний клуб в світі?
    а Ліверпуль в Англії зараз на 2 голови вищий за будь-кого іншого.
    П/С: хочеться щоб Лестер став другим. дуже хорошу гру показують!
    Із захистом жопа, Габі Жесус для мене другий сезон суцільне непорозуміння.
    JulikoB
      JulikoB, 07.12.2019 20:07
    +2
    Maradona, 07.12.2019 20:05
    А хто таке казав??
    Шо ипут?
    Maradona
    online
      Maradona, 07.12.2019 20:05
    -1
    JulikoB, 07.12.2019 19:57
    Самый сильный клуб в мире уже ипут. Шо твориться.
    А хто таке казав??
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.12.2019 20:01
    +2
    МС в захисті без Зіни просто бамбук курять.
    який там всраці самий сильний клуб в світі?
    а Ліверпуль в Англії зараз на 2 голови вищий за будь-кого іншого.
    П/С: хочеться щоб Лестер став другим. дуже хорошу гру показують!
    fedd1979
    online
    fedd1979, 07.12.2019 20:10
    +5
    В цій, як кажуть, "найкращій" команді світу не вистачає кількох найкращих захисників світу, найкращого нападаючого світу. Сілва, інший Сілва, Фернадіньо, Жезус і т.д. - вони точно найкращі в світі на своїх позиціях??? Про захист я взагалі не говорю. Де Брюйне - так. Пік цієї команди пройшов. Даний сезон показує, що клуб вимагає хорошої нової крові. Ну, так мені здається
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 07.12.2019 20:52
    +4
    Возможно, этот матч - доказательство, что пациент скорее жив. А вот у МС явно кризис и этим должен воспользоваться Лейстер.
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 07.12.2019 20:23
    +2
    Ливерпуль одобряет!
    YNWA
    JulikoB
      JulikoB, 07.12.2019 20:07
    +2
    Maradona, 07.12.2019 20:05
    А хто таке казав??
    Шо ипут?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.12.2019 20:01
    +2
    МС в захисті без Зіни просто бамбук курять.
    який там всраці самий сильний клуб в світі?
    а Ліверпуль в Англії зараз на 2 голови вищий за будь-кого іншого.
    П/С: хочеться щоб Лестер став другим. дуже хорошу гру показують!
    polesse2000
    polesse2000, 07.12.2019 21:37
    +1
    Taran, 07.12.2019 21:33 ----------------------
    Разве что в твоих снах
    Maradona
    online
      Maradona, 07.12.2019 20:59
    +1
    Капитан Врунгель, 07.12.2019 20:23
    Ливерпуль одобряет!
    YNWA
    ой мля, вас ще Лестер вимахає, ото буде сміху
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 21:26
    0
    МЮ победа
    JulikoB