ФОТО. Матч Бордо з Німом був перерваний через масові заворушення

Вболівальники команди господарів поля влаштували протест проти керівництва клубу

© Twitter
Зустріч 16-го туру французької Ліги 1 між командами «Бордо» та «Нім» (6:0) була припинена в першому таймі через масові заворушення на трибунах, влаштовані уболівальниками господарів поля.

Фанати «Бордо» почали акцію протесту проти керівництва клубу. Деякі вболівальники вибігли на поле. Прихильники клубу залишили трибуни через 11 хвилин після початку матчу. Вони закликають до відставки президента клубу Фредеріка Лонгюпі.

Суддя відвів команди в роздягальні, і гра була припинена приблизно на 25 хвилин.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!