0

Гол Яремчука знову не допоміг. Гент не втримав перемогу з Антверпеном

Українець міг принести команді 3 очки

ФК Гент
В поєдинку 16-го туру чемпіонату Бельгії «Гент» прикро втратив очки в поєдинку проти «Антверпена».

Команда, в якій грає три українця, з 13-ї хвилини, коли гол забив Роман Яремчук, вела в рахунку, але пропустила на третій доданій хвилині другого тайму.

Відзначимо, що в епізоді з голом «Антверпена» ще один українець Ігор Пластун зіткнувся з воротарем своєї команди Томасом Камінські, перешкодивши бельгійському кіперу дістати м'яч.

Після 16-ти турів «Гент» йде на третій позиції в національній першості, «Антверпен» відстає на одне очко.

Нагадаємо, у четвер ці ж команди зіграли перенесений матч п'ятого туру, в якому «Гент» програв 2:3.
(9)

Стало відомо, коли розпочнеться наступний сезон УПЛ
Футбол | 25 квітня 2024, 11:55 6

Ігор Бурбас стверджує, що базовою датою старту УПЛ 2024/25 є 3 серпня 2024 року

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися