Гол Яремчука не допоміг Генту уникнути поразки в Антверпені

За господарів двічі забив колишній динамівець Мбокані

6523
2
kaagent.be/nl
У відкладеному матчі 5-го туру чемпіонату Бельгії суперник «Олександрії» по груповому етапу Ліги Європи «Гент» з рахунком 2:3 поступився «Антверпену» і втратив можливість наблизитися до лідера «Брюгге». Першими гол забили гості. На 21-й хвилині в контратаці втік на побачення з голкіпером нападник збірної України Роман Яремчук і м'яко пробив над Болатом. Однак, вже через три хвилини форвард «Антверпена» Мбокані з 14 метрів потужним ударом у верхній кут вирівняв становище, а ще через кілька хвилин за гру рукою захисника «Гента» в ворота гостей був призначений пенальті, який упевнено реалізував Рафаелов.

І після перерви гра проходила під диктовку господарів поля, а на самому початку тайму Мбокані забив свій другий гол в матчі, збільшивши різницю в рахунку до двох м'ячів. Вихід на заміну Романа Безуса нічим не допоміг «Гент», як і гол Девіда вже в компенсований арбітром час.