17.11.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України вирвала нічию у Сербії на останній компенсованій хвилині

Команда Андрія Шевченка залишилася непереможеною у відбірковому турнірі Євро-2020

Збірна України вирвала нічию у Сербії на останній компенсованій хвилині
© УАФ
Збірна України провела заключний матч кваліфікації чемпіонату Європи-2020 проти команди Сербії. Українських уболівальників за домовленістю між федераціями футболу України та Сербії в Белграді не було. Однак переваги домашнього матчу серби, можна сказати, не мали, тому що більшість місцевих ультрас проігнорували поєдинок. Команди грали на напівпорожньому стадіоні «Райко Мітіч». Можливо, місцеві тіфозі боялися повторення львівського сценарію, коли їх команда зірок принизливо програла з рахунком 0:5.
 
Андрій Шевченко виставив бойовий склад, зробивши лише три вимушені заміни в порівнянні з поєдинком проти Португалії. Через травми не змогли взяти участь хавбеки Олександр Зінченко і Марлос, а Тарас Степаненко не зіграв з Сербією через дискваліфікацію. Вінгер Євген Коноплянка всього кілька днів як оговтався після вірусного захворювання, він залишився в запасі. Маючи такі кадрові втрати, головний тренер збірної України випустив у старті Сидорчука, Коваленка і Циганкова.
 
Матч почався невдало для підопічних Шевченка. На восьмій хвилині після удару Душана Тадіча м'яч потрапив в руку Матвієнку, і арбітр справедливо призначив пенальті у ворота Андрія Пятова. Сам Тадіч і реалізував 11-метровий, голкіпер жовто-синіх не вгадав напрямок удару.
 
По-іншому розпочинати матч серби не мали права, адже на відміну від українців вони не гарантували собі путівку на Євро. Втім, навіть у разі перемоги в цьому матчі путівку цю вони могли не завоювати. У матчі з Україною сербів влаштовувала тільки перемога, але команді Любіши Тумбаковіча ще потрібно було сподіватися, що паралельна гра між Люксембургом і Португалією завершиться не на користь діючих чемпіонів Європи.
 
На екваторі першого тайму збірна України була близька до голу, однак зрівняти рахунок в той момент не змогла. Циганков вивів Яремчука на побачення з Райковічем, але воротар зумів трохи швидше зустрівся з м'ячем, а після відскоку Ярмоленко в один дотик пробивав з правого кута штрафного - сербів врятувала штанга. Проте, на 32-й хвилині підопічні Шевченка відновили статус-кво. Циганков зробив вивірену подачу в штрафну з правого флангу, і Яремчук поклав м'яч у кут ударом головою.
 
На другий тайм команди виходили за рівного рахунку на табло. Мрія про Євро віддалялася від сербів ще сильніше, бо португальці відкрили рахунок в Люксембурзі. Незважаючи на це, «Білі орли» не опустили руки і вже на 56-й хвилині знову вийшли вперед. Тадіч з правого флангу штрафного навісив на дальню штангу, де відразу два суперники були за спиною у Караваєва. М'яч опинився у Мітровіча, який спокійно відправив сферу у сітку воріт Пятова.
 
Через 15 хвилин Мітровіч міг зробити дубль після ще однієї позиційної помилки Караваєва. Захисник зробив помилку, коли намагався залишити сербського форварда в офсайді, але, на щастя, Пятов в падінні відбив небезпечний удар з кута штрафного майданчика.
 
В кінці матчу підопічні Шевченка пішли ва-банк, і це принесло свої плоди. Після дальнього удару від Караваєва Райковіч врятував свою команду, проте Ярмоленко зіграв на підборі, класно прострілив на Бесєдіна, і після удару Артема м'яч по незвичайній траєкторії влетів у нижній кут воріт.
 
2:2 - команда Андрія Шевченка залишилася непереможеною у відбірковому турнірі і гарантовано потрапила в перший кошик при жеребкуванні фінальної частини Євро-2020. Сербія завершує відбір на третьому місці групи В.
 
Відбірковий турнір Євро-2020. Група В.
 
Сербія - Україна - 2:2 (1:1)

Душан Тадич (9, з пенальті), Александар Мітрович (56) - Роман Яремчук (32), Артем Бесєдін (93)

Александар Коларов (84) - Микола Матвієнко (8)

Сербія: Предраг Райкович - Мілан Родич, Александар Коларов, Нікола Міленкович, Нікола Максимович - Неманья Максимович (Лука Мілівоєвич, 76), Неманья Гудель - Неманья Радоньїч (Сергій Милинкович-Савич, 82), Адем Ляйіч (Міята Гачінович 69), Душан Тадич - Александар Мітрович

Україна: Андрій П'ятов - Віталій Миколенко, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Олександр Караваєв - Сергій Сидорчук - Андрій Ярмоленко, Руслан Малиновський (Євген Шахов, 88), Віктор Коваленко (Володимир Шепелєв, 77), Віктор Циганков (Артем Бесєдін, 77) - Роман Яремчук

Арбітр: Боббі Медден (Шотландія)

Стадіон «Райко Мітіч» (Белград, Сербія)

СЕРБІЯ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Денис Шаховец, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 18.11.2019 19:06
    -2
    zvalenok03, 18.11.2019 18:58
    Тебя жидяра не трогали.
    Воняй в сторонке.
    Вонючая онуча , как там помоченное ведро с бамбасянским дерьмом на безмозглой башке? Не мешает ? Хотя о чем это я - сепарская вонь для тебя как прекрасное амбре))) а нам, украинцам, хотелось бы этих запахов в нашей сборной как можно меньше🤣🤣🤣
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 18.11.2019 18:58
    -2
    Vipfishman2, 18.11.2019 18:38
    О , убогое свой голос из помойной ямы подало ... эта палка Беседин , как ты выразился, забил за отборочный период больше за сборную , чем вонючее дерьмо Мораес и столько же , сколько тихоход Марлос ... так что можешь их усыновить - на твоём фоне они буду выгялядеть даже очень ни чего 🤣🤣🤣
    Тебя жидяра не трогали.
    Воняй в сторонке.
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 18.11.2019 18:55
    -3
    Dirkochelo, 18.11.2019 18:44
    Лучше бы написали, что хохли вырвали очко у сербов! Так героичнее звучит!
    Хорошо, что в сборной Хохлов нет, а есть украинцы... убрать бы ещё парочку недоразумений с украинским паспортом и все было бы прекрасно.., но тебе, бамбасянин , не понять, что такое быть украинцем))
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 18.11.2019 18:46
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Vipfishman2, 18.11.2019 18:38
    О , убогое свой голос из помойной ямы подало ... эта палка Беседин , как ты выразился, забил за отборочный период больше за сборную , чем вонючее дерьмо Мораес и столько же , сколько тихоход Марлос ... так что можешь их усыновить - на твоём фоне они буду выгялядеть даже очень ни чего 🤣🤣🤣
    Хорошо, что в сборной таких дебилов нет... Пацаны друг за друга стеной!
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 18.11.2019 18:44
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше бы написали, что хохли вырвали очко у сербов! Так героичнее звучит!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 18.11.2019 18:38
    -3
    zvalenok03, 18.11.2019 18:22
    Закончился отбор для сборной. Его она провела блестяще. Первое место.
    Можно только поздравить с таким успехом.
    Конечно, есть куча недостатков. Зато есть время их исправить.
    По самой игре замечание - как часто сборная Украина с таким равным соперником отыгрывалась? Не с сильным, а с равным. Такое почти не бывает. А тут смогла.
    И про околофутбольное. Вместо поздравлений троли начали свое грязное дело - делить сборную Украины на своих и чужих.
    Один тут(динамовский кстати) согласился, что это плохо и тут же начал хаять шатеровцев и превозносить динамовцев. Смех сквозь слезы.
    Я что-то не представляю сборную из одних динамовцев. Играть некому будет.
    Боюсь, что они сделают свое черное дело(футболисты хоть и отнекиваются, но читают интернет) и сборная на че опять обосрется. Обосрется во главе с динамовскими звездами.
    О , убогое свой голос из помойной ямы подало ... эта палка Беседин , как ты выразился, забил за отборочный период больше за сборную , чем вонючее дерьмо Мораес и столько же , сколько тихоход Марлос ... так что можешь их усыновить - на твоём фоне они буду выгялядеть даже очень ни чего 🤣🤣🤣
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 18.11.2019 18:30
    -4
    JulikoB, 18.11.2019 17:20
    Ей, молодой гомосек, ты где! Глянь на Быкова, он, зная что ты ищешь свою половинку, спецом активизировался чтобы ты обратил на него внимание. А мы вам свадьбу на спорт юа сбацаем, попросим Админа чтобы создал специальную ветку. Только определитесь кому из вас фату дарить.
    Ты глянь как дурачка бамбасянского Быкова от радости штырит... видать вечно молодой пидарок таки оприходовал брата по разуму ))🤣🤣🤣счастье и радость царит в молодой лугандонская семье 🤣🤣🤣🤣🤣
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 18.11.2019 18:23
    -1
    ....Хорошо, что забили на последней минуте и джокером оказался Беседин!...
    ////
    Палка раз в год тоже стреляет.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 18.11.2019 18:22
    0
    Закончился отбор для сборной. Его она провела блестяще. Первое место.
    Можно только поздравить с таким успехом.
    Конечно, есть куча недостатков. Зато есть время их исправить.
    По самой игре замечание - как часто сборная Украина с таким равным соперником отыгрывалась? Не с сильным, а с равным. Такое почти не бывает. А тут смогла.
    И про околофутбольное. Вместо поздравлений троли начали свое грязное дело - делить сборную Украины на своих и чужих.
    Один тут(динамовский кстати) согласился, что это плохо и тут же начал хаять шатеровцев и превозносить динамовцев. Смех сквозь слезы.
    Я что-то не представляю сборную из одних динамовцев. Играть некому будет.
    Боюсь, что они сделают свое черное дело(футболисты хоть и отнекиваются, но читают интернет) и сборная на че опять обосрется. Обосрется во главе с динамовскими звездами.
    solart1964
      solart1964, 18.11.2019 18:20
    0
    Анатолий Басов, 18.11.2019 11:47
    Какая ненависть к игрокам ШД, тот не такой, тот не такой, а кто такой? Вот что с нами делает пропаганда, может наверное надо останавливаться, сборная Украины это символ нашей страны и к каждому нужно относится как к человеку который выходит и бьется за имидж нашей страны, будь он игрок любой команды. Как по мне игра была по результату игры португальцев, если бы они проиграли, мы бы тоже проиграли, а так нас устраивала ничейка, то оно так и получилось.
    Бесполезно это рассказывать. Все-равно будут продолжать троллить. Хотя согласен со всем написанным на сто процентов!
    JulikoB
      JulikoB, 18.11.2019 17:20
    -1
    Ей, молодой гомосек, ты где! Глянь на Быкова, он, зная что ты ищешь свою половинку, спецом активизировался чтобы ты обратил на него внимание. А мы вам свадьбу на спорт юа сбацаем, попросим Админа чтобы создал специальную ветку. Только определитесь кому из вас фату дарить.
    Д. Быков
      Д. Быков, 18.11.2019 17:04
    -2
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 18.11.2019 13:30
    +1
    Игра была интересно и интригующей до последней минуты! Хорошо, что забили на последней минуте и джокером оказался Беседин! Хотя честно говоря перед игрой, и до последней минуты думал, что проиграют как англичане чехам 1:2 после домашней победы Англии над Чехами 5:0. Рад, что прошли всю отборочную дистанцию без поражений!
    Хорошо, что показал неплохой футбол без бразильцев Мораеса и Марлоса! А главное, что в составе не было Степаненко, а то пришлось бы опять играть в меншинстве или заработали бы очередной пенальти в свои ворота...А так всё в целом нормально для сборной Украины закончилось! С победой украинскую сборную и её болельщиков!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 18.11.2019 13:30
    -2
    Д. Быков, 18.11.2019 12:12
    Эй, говно шубное. А ну-ка быстренько заглянули в турнирную таблицу и дружно так: кокококококококо, димама сямпивонь, кокококококо, димама, пщ, пщ, кококококококо, юрьмолькааснова, кокококококо, кукурику, пщ, пщ, тяв-тяв, саймэтыйтульованэ, кокадудльду, кококококо!
    Братва на окружной на флакончик бояры расщедрилась.?., эка тебя плющит, болезный.. ты бы хоть изредка хер из рта вынимал - всех денег не зарабоешь, дальнобойщиков много, а ты , бамбасяшка, один,.. не переусердствуй 🤣🤣🤣🤣
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 18.11.2019 13:23
    -1
    Laeda, 18.11.2019 12:17
    Обдолбыш тут обсуждение сборной
    C Д(ебилом) Быковым из грязного хлева не надо вести дискуссию! Это млекопитающее с двумя извилинами и с такими общаться - это опускаться до недоразвитого его уровня! Пусть помычит сам с собой наедине!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 18.11.2019 12:39
    0
    Д. Быков, 18.11.2019 12:12
    Эй, говно шубное. А ну-ка быстренько заглянули в турнирную таблицу и дружно так: кокококококококо, димама сямпивонь, кокококококо, димама, пщ, пщ, кококококококо, юрьмолькааснова, кокококококо, кукурику, пщ, пщ, тяв-тяв, саймэтыйтульованэ, кокадудльду, кококококо!
    юрьмолькааснова, - это тот препарат , что ты себе за гаражами в гузно колешь ?
    Laeda
      Laeda, 18.11.2019 12:17
    +3
    Д. Быков, 18.11.2019 12:12
    Эй, говно шубное. А ну-ка быстренько заглянули в турнирную таблицу и дружно так: кокококококококо, димама сямпивонь, кокококококо, димама, пщ, пщ, кококококококо, юрьмолькааснова, кокококококо, кукурику, пщ, пщ, тяв-тяв, саймэтыйтульованэ, кокадудльду, кококококо!
    Обдолбыш тут обсуждение сборной
    Д. Быков
      Д. Быков, 18.11.2019 12:12
    -8
    Эй, говно шубное. А ну-ка быстренько заглянули в турнирную таблицу и дружно так: кокококококококо, димама сямпивонь, кокококококо, димама, пщ, пщ, кококококококо, юрьмолькааснова, кокококококо, кукурику, пщ, пщ, тяв-тяв, саймэтыйтульованэ, кокадудльду, кококококо!
    Laeda
      Laeda, 18.11.2019 11:50
    +1
    Анатолий Басов, 18.11.2019 11:47
    Какая ненависть к игрокам ШД, тот не такой, тот не такой, а кто такой? Вот что с нами делает пропаганда, может наверное надо останавливаться, сборная Украины это символ нашей страны и к каждому нужно относится как к человеку который выходит и бьется за имидж нашей страны, будь он игрок любой команды. Как по мне игра была по результату игры португальцев, если бы они проиграли, мы бы тоже проиграли, а так нас устраивала ничейка, то оно так и получилось.
    У донецких есть мечта чтобы в сборной не было динамовцев а на поле вышли 80% шахтера. А у американцев есть поговорка "you die with your dream". А вообще когда играет сборная не надо разводить полемику по поводу кто из какого клуба это сборная и этим все сказано.
    Анатолий Басов
      Анатолий Басов, 18.11.2019 11:47
    +2
    Какая ненависть к игрокам ШД, тот не такой, тот не такой, а кто такой? Вот что с нами делает пропаганда, может наверное надо останавливаться, сборная Украины это символ нашей страны и к каждому нужно относится как к человеку который выходит и бьется за имидж нашей страны, будь он игрок любой команды. Как по мне игра была по результату игры португальцев, если бы они проиграли, мы бы тоже проиграли, а так нас устраивала ничейка, то оно так и получилось.
    EremenkoOD
      EremenkoOD, 17.11.2019 17:56
    +52
    Нормально! Спасибо Шеве и сборной за этот классный год!
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 17.11.2019 17:56
    +38
    сколько раз мы проигрывали на последних секундах за прошлые года, не сосчитать. но в этом году судьба, похоже, вернула нам долг сполна. только этой осенью уже чуть ли не с десяток побед и важных голов в концовке. фантастика!
    OKs100
    online
      OKs100, 17.11.2019 17:59
    +37
    А ведь не так давно, это обычно нам забивали на компенсированных минутах, а теперь и мы научились это делать.
    КуцТВ
      КуцТВ, 17.11.2019 17:57
    +36
    Поздравляем нашу сборную с годом без поражений! Игра уныленькая, но давайте её забудем, ведь мы будет на Евро и если не ошибаюсь в первой корзине! Красавцы!
    "Заказывайте билеты на Евро-2020"(Шевченко)
    Aleks04
      Aleks04, 17.11.2019 18:04
    +30
    Руцкие подстилки соснули
    Український Крим
      Український Крим, 17.11.2019 17:56
    +30
    Я більше не хочу стрибати, сміятися, плакати!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 17.11.2019 17:59
    +29
    Вот что не отнять у этой сборной Украины, так это то что она научилась на последних секундах спасать матчи. Спасибо что лишили праздника братушек российских и заодно лишили злопыхателей из за паребрика возможности устроить срач!
    Evgene Boykinyuk
    online
    Evgene Boykinyuk, 17.11.2019 17:57
    +28
    Кто бы мог подумать что Беседин забьёт)
    wicker
    online
      wicker, 17.11.2019 18:04
    +25
    90 плюс, горимо 2-1. Пятов прибіг не поміг, я зневірився, поруч дружина НУ...НУ....... я - "Ти віриш у чудеса?, вона ВІРЮ, удар гол 2-2........... КРАСЕНі!
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 17.11.2019 18:06
    +23
    Руськи шлендры на выход....
    zhyr
    online
      zhyr, 17.11.2019 18:04
    +20
    Evgene Boykinyuk, 17.11.2019 17:57
    Кто бы мог подумать что Беседин забьёт)
    Чому всі так доколупались до Бєсєдіна? Таке враження, що в нас класних, забивних форвардів, як в французів, а Бєсєдін по блату грає. По суті в нас тільки цього року шикарно розкрився Яремчук, і все. Особисто я хотів би побачити в збірній Русіна, але Бєсєдін ну ніяк не гірший варіант за інших українських нападників. Той же хвалений Мораєс що в збірній зробив?
    сергей богданов
      сергей богданов, 17.11.2019 18:29
    +17
    Спасибо парни за этот отбор!
    mony65
      mony65, 17.11.2019 18:08
    +17
    игра нормуль
    когда задача решена не сильно то и побегаешь
    хватит о корзинах-длжно быть пох какая,с такой сборной ПОХ
    мы взяли первое место в группе ,где реально были три команды претендующие на две путевки
    одна из которых действующий Чемпион Европы-это СУПЕР
    спасибо вам за 5-0 над сербами и 2-1 над портами!
    удачи в дальнейшем
    MetalKH
      MetalKH, 17.11.2019 17:59
    +17
    Беседин заставил всю страну (кроме неадекватов ордловских) радоваться!!!
    Макс Максов
      Макс Максов, 17.11.2019 17:59
    +16
    Кто там гнал на Беседина?!) А в целом вся сборная молодцы! Теперь ждём евро...
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 17.11.2019 18:22
    +14
    Нормально сыграли. Не напрягаясь вырвали ничью у хорошего середняка. Было видно, что Украина сильнее, и если захотят - добавят и раздавят сербов без особых проблем.
    Тарас Сєргєєв
      Тарас Сєргєєв, 17.11.2019 18:09
    +14
    tima fialko, 17.11.2019 18:02
    Слабенько.Збірноі знову нема.
    Мож футбол не твое? Смотри в сторону керлинга. Ну там где с швабрами.
    DK1961
    DK1961, 17.11.2019 18:33
    +13
    serge_kr, 17.11.2019 18:29
    Ярмоленко и Сидор просто дно!
    Сидорчук еще может быть, но Ярмоленко был один из лучших на поле. Разные матчи смотрели? А, ну да - главное обосрать ЛЮБОГО из киевлян, в т.ч. играющих теперь за рубежом
    fedd1979
    online
    fedd1979, 17.11.2019 18:05
    +13
    Андрей Овчаренко, 17.11.2019 18:00
    По игре реально много вопросов. Пижонские ничейки не радуют, уж простите.
    Хм... Дивний аналіз. Грали НА ВИЇЗДІ з СЕРБАМИ. Грали з МЕНШОЮ МОТИВАЦІЄЮ, як суперник. Завдали 13 ударів, суперник - СТІЛЬКИ Ж. Мали ВТРАЧЕНІ МОМЕНТИ, пропустили з ПЕНАЛЬТІ, БОРОЛИСЯ ДО КІНЦЯ!!!! Якого... тобі ще треба???????????????????
    viktor112007
    online
      viktor112007, 17.11.2019 17:58
    +12
    знову гол, на цей раз вже на останніх секундах!))) і хто забив? виходить, і дерева вміють голи забивати
    але насправді я дуже щасливий, що нічия і що ми закінчили цикл без поразок! було би дуже прикро останній матч програти. хоча грали сьогодні відверто фігово, Малина так узагалі гру провалив.
    виходить, Шева знову вгадав із заміною