Сербія – Україна – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку відбіркового турніру чемпіонату Європи

Сербія – Україна – 2:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/fssrbije

У неділю, 17-го листопада, відбудеться поєдинок відбіркового турніру Євро-2020, в якому збірна Сербії буде приймати національну команду України. Матч пройде в Белграді на стадіоні «Райко Мітіч», початок - о 16:00 за київським часом.

Команда Андрія Шевченка вже числиться учасником чемпіонату Європи і відправляється в Белград в якості переможця групи В. Але вдале завершення заключного протистояння відбіркового турніру має для «синьо-жовтих» стратегічне значення, адже перемога або нічия в матчі з сербами дозволить збірній України потрапити в першу корзину під час жеребкування Євро-2020. Збірна Сербії ще може кваліфікуватися на європейську першість. Для цього сербам необхідно перемогти нашу команду і сподіватися на осічку Португалії в поєдинку з Люксембургом. Крім того, «білі орли» сповнені рішучості взяти реванш за нищівну поразку у Львові з рахунком 0:5. Перед зустріччю з сербами збірна України провела товариський матч з Естонією, в якому в компенсований час вирвала перемогу завдяки штрафному у виконанні Романа Безуса.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Сербія - Україна. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат відбіркового матчу Євро-2020 між збірними Сербії та України, який відбудеться 17 листопада в Белграді.
    • 3.97% (10)
      1. Велика перемога Сербії
    • 21.83% (55)
      2. Мінімальна перемога Сербії
    • 32.14% (81)
      3. Нічия
    • 35.32% (89)
      4. Мінімальна перемога України
    • 6.75% (17)
      5. Велика перемога України
    Результати опитування Проголосували — 252
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.11.2019 18:09
    -4
    Ну і гра сьогодні... Майже всі грали наче коваленко... Як на мене - він був найгірший, хоча й усі паскудно грали, навіть Малиновський був сам не свій...
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 17.11.2019 18:02
    -2
    Розчарував Ярмола, але це за умови , що він грав де не грає майже ніколи
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 17.11.2019 18:02
    -3
    Rostislav Zdorenko, 17.11.2019 17:57
    Малина норм сыграл?? Ты матч хоть видел?
    Результат в спину не давит... Эйфория после рождения дочери.... Через чур хотел забить.... А вот Караваев реально днище!!! Он никакой!!! Заря - это его потолок был!
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 17.11.2019 18:01
    +5
    Вперше "Без поразок!" Удачі зб. України на Євро!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 17.11.2019 18:00
    -2
    Евгений Капустин, 17.11.2019 17:59
    Караваев реально ДНО!!! Он сборной не нужен!
    З чого це він ДНО? Норм зіграв як раз, крім авжеж помилки з голом, але там на 3ох ділити треба
    lenares85
      lenares85, 17.11.2019 18:00
    +4
    Игроков не хватает классных таких как Стерлинг, что сказать если в атаке у нас игрок середняка Англии Ярмола, не он техничный но медленный что ужосс, а защитника Караваев, да его высокие игроки навесами задавят
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 17.11.2019 18:00
    +2
    shef63, 17.11.2019 17:41
    Якщо Бєсєдін раптом заб'є, стане недоторканим у збірній. Не дай боже.
    Ваша фамилия - Мессинг ?
    Oleg.
    Oleg., 17.11.2019 18:00
    +7
    Дивився з голландським коментаторм. При заміні Коваленкі він сказав,що замінили найсильнішого гравця...))))
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 17.11.2019 17:59
    -1
    Караваев реально ДНО!!! Он сборной не нужен!
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 17.11.2019 17:59
    +4
    Дотиснули таки в принциповому для сербів матчі. Щось останнім часом наші команди все поголовно радують на останніх хвилинах.
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 17.11.2019 17:58
    0
    По грі можу сказати, що ті гравці які вийшли на поле замість основних, зіграли непогано , нижче рівнем основи , але нормальго. Що Сидорчук, що Коваленко. Серби нас як раз возиди там де не очікували, нафлангах, особливо Миколенко, я такого ще не пам'ятаю навіть. І двох голах він провалив фланг.
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 17.11.2019 17:58
    -1
    dadaali177188, 17.11.2019 17:54
    никогда не подумал бы шо дрова забивают, тут как раз тот случай - раз в году и палка стреляет.....и удар корявый....слава богу фартануло!!!
    Сам ты палка, ты через 5мин умрешь на поле и мяч с №№ метров до ворот не добьешь, критик хренов
    samird
      samird, 17.11.2019 17:58
    +3
    kvlad200760, 17.11.2019 17:53
    Мені цікаво а що на полі робить "лідер" збірної" (як його полюблябть називати деякі особи).
    "Особа", твоё любопытство было удовлетворено? Второй бомбардир и лучший ассистент в истопи сборной Украины отдал очередную результативную передачу. Ты жалок. Как всегда.
    Семен Фонсеко
      Семен Фонсеко, 17.11.2019 17:58
    +6
    Украина едет на Евро, сербы, шестерки кацапии - едут на куй! в донецк можно их отправить, пусть там с золотордынскими кацапами фашистами полижут друг другу зады баснями о происхождении от Киевской Руси, нам то чего это вранье слушать, и так 100 лет наслушались брехливой совковой истории
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.11.2019 17:57
    +10
    Люблю коли грають до кінця ... Молодці !
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 17.11.2019 17:57
    +7
    Евгений Капустин, 17.11.2019 17:56
    Малина ещё норм сыграл.. А вот караваев это жесть!!!!
    Малина норм сыграл?? Ты матч хоть видел?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 17.11.2019 17:57
    -5
    kvlad200760, 17.11.2019 17:54
    Ахренеть!І знову в доданий час!!!Ото фарт!!!
    А чому знову?
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 17.11.2019 17:56
    +5
    До конца, и только так!! Слава Украине))
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 17.11.2019 17:56
    +2
    viktor112007, 17.11.2019 17:55
    ахах, оце жесть, наші знову забили на останніх вже секундах!!! і хто забив - то найдивніше! і дерева можуть голи забивати!
    я щасливий, що ми не програли! бо грали сьогодні відверто фігово! Малина так узагалі провалив матч
    Малина сильно хотел забить для дочки. Это и испортило его игру
    OKs100
    online
      OKs100, 17.11.2019 17:56
    +5
    Как только пошли массированно в атаку, так и забили. А всё основное время почти никого не было в штрафной, вингерам иногда даже подавать было не на кого - одни защитники соперника в штрафной.
    serg
    online
      serg, 17.11.2019 16:47
    +18
    у Яремчука бильярдные удары в створ. Беседину хоть бы в ворота попасть, от него мяч отскакивает, как от стиральной доски
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 17.11.2019 16:40
    +17
    как заебли полупидоры, которые делят сборную на клубы
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 17.11.2019 17:53
    +16
    Беседину спасибо за первую корзину!!!!
    Семен Фонсеко
      Семен Фонсеко, 17.11.2019 17:55
    +15
    Бог покарал сербских нацистов! зечем им евро. могут на северный полюс в россию поехать, нахалькаться путину от души и облучиться северным сиянием!
    MaxUa
    MaxUa, 17.11.2019 17:53
    +14
    Голеадор Беседин спасает сборную Украины от поражения!
    zhyr
    online
      zhyr, 17.11.2019 17:52
    +13
    Бєсєдін по губам поводив критикам
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 17.11.2019 17:55
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    МЫ В ПЕРВОЙ КОРЗИНЕ-ееееееееееееееееееееееееееееее
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.11.2019 16:49
    +12
    Дякую Динамо Київ, що відпустили і не змаринували Ромчика Яремчука !
    Маренуйте краще брєвно Бєсєдіна !
    common_sense
    online
      common_sense, 17.11.2019 16:44
    +12
    братушки уже не едут на че. с чем я всех скрепных ватников и поздравляю
    kvlad200760
      kvlad200760, 17.11.2019 16:35
    +12
    Ось вам і різниця між Яремчуком і Беседіним!!!
    lenares85
      lenares85, 17.11.2019 16:34
    +12
    Цыганкова отпусти Суркис в Европу, бо превратится в Гармаша или Сидорчука
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 17.11.2019 17:40
    +11
    Вся игра Шевеной сборной строится через среднюю линию. Разрушилась игра в середине - рухнула вся игра в целом. Это же было и с эстонцами. Для топ сборной у нас слишком слабый кадровый потенциал. Кто-то выпадает, особенно в центре поля, и все, менять некем.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.11.2019 17:57
    +10
    Люблю коли грають до кінця ... Молодці !
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 17.11.2019 17:53
    +10
    Раз в году и Беседин за сборную забивает
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 17.11.2019 17:52
    +9
    Беседин!!!!!! аааааааа, я валяюсь!!!!!
    n.tkach
      n.tkach, 17.11.2019 17:52
    +9
    Это не игра, - это пиZдец.
    name_footbol
      name_footbol, 17.11.2019 17:39
    +9
    Зинченко и Марлос это потеря ужасная!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 17.11.2019 17:55
    +8
    ахах, оце жесть, наші знову забили на останніх вже секундах!!! і хто забив - то найдивніше! і дерева можуть голи забивати!
    я щасливий, що ми не програли! бо грали сьогодні відверто фігово! Малина так узагалі провалив матч
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 17.11.2019 17:54
    +8
    Бесединннннннннн. Не может быть
    brighi10
      brighi10, 17.11.2019 17:54
    +8
    kvlad200760, 17.11.2019 17:53
    Мені цікаво а що на полі робить "лідер" збірної" (як його полюблябть називати деякі особи).
    голевые на последней минуте раздает