14.11.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України в компенсований час вирвала перемогу у Естонії

Дебютний матч «синьо-жовтих» у Запоріжжі завершився з переможним для нашої команди результатом

Збірна України в компенсований час вирвала перемогу у Естонії
© tribuna.com

Давно ми не бачили такої збірної України. «Такої» - в сенсі несподіваної з точки зору стартового складу. Та й не стартового теж. Навряд чи в найближчому майбутньому наша національна команда повторить поєднання цих прізвищ на полі. Але у такого стану речей є свої об'єктивні причини. А саме: травми і втома. Тому Андрію Шевченку сам Бог велів спробувати найближчий резерв в грі проти прибалтів.

Андрій Шевченко зі своїм завданням впорався. Як він і обіцяв перед грою, що в стартовому складі нашої команди ми побачимо тих, хто туди потрапляв нечасто, так і вийшло. Місце в воротах дісталося Луніну, який страждає від відсутності ігрової практики. Експериментальною виявилася і лінія захисту. Кривцов в остаточну заявку на матч не потрапив, тому центрбеків залишилося троє: Матвієнко, Пластун і Шабанов. Вибір тренера був зроблений на користь двох перших. Зліва вийшов Соболь, праворуч - Болбат. Півзахист взагалі виявився «переораним». У центрі поля: Сидорчук, Шахов, Коваленко, по краях - Циганков і Ярмоленко. В ролі єдиного нападника - Бесєдін. Грайте і доводьте свої претензії, і свою спроможність.

Благо, що суперник дозволяв це робити. При всій повазі до збірної Естонії, назвати її навіть середняком язик не повернеться. Звичайний аутсайдер європейського футболу, який перебуває, до того ж, в тривалому пошуку власного «я». Загалом, не опонент - а пісня. Особливо для тих, хто на його тлі хоче чогось довести.

Але наші, як здалося, доводити не дуже поспішали. Ні, ініціативою відразу і міцно заволоділи господарі, але за перші двадцять хвилин гри українці створили лише один небезпечний момент. Вже на четвертій хвилині Бесєдін міг оформити свої претензії на місце в основному складі, але його удар після навісу Болбата потягнув голкіпер. Українці і надалі майже постійно володіли м'ячем, намагалися нагнітати, але постійно чогось не вистачало. Як правило - завершального удару. Або останньої передачі. Та й супернику потрібно віддати належне - до пори до часу естонці справлялися з тиском. Швидше числом, ніж умінням, але тим не менше.

Другий момент в матчі українці створили на 25-й хвилині. Але і на цей раз не склалося. Удар Коваленка зі штрафного був непоганий, але м'яч полетів вище воріт, та й воротар був готовий до гіршого.

І третя наша гольова спроба виявилася невдалою. Ярмоленко дуже небезпечно прострілював зі свого флангу в штрафний майданчик, але Бесєдіну не вдалося замкнути цю передачу. Як не вдалося і Соболю відзначитися двічі поспіль. Спочатку він не поцілив в площину воріт після дальнього удару, а потім - вже з близької дистанції.

Що можна сказати про першу половину зустрічі? Тотальна перевага України. Але по-справжньому реального шансу відзначитися наші так і не створили. Гості досить непогано виглядали в захисті, особливо на його центральному плацдармі, пройти який не вдалося. У зв'язку з цим відчувалася відсутність Малиновського. Що ж стосується естонців, то вони в першому таймі запам'яталися лише одним кутовим ударом. Та відвертою симуляцією Лійвака в нашій штрафній площі.

На другий тайм Шевченко випустив одразу чотирьох нових футболістів. На полі з'явилися Шабанов (замість Матвієнка), Буяльський, який замінив Коваленка, Безус (замість Циганкова) і абсолютний дебютант збірної Іванисеня (замість Сидорчука).

Один із тих, хто з'явилися на полі - Безус - створив перший небезпечний момент у другому таймі. Але з його ударом впорався естонський голкіпер.

Трохи пізніше впорався Ігонен і з непоганим ударом Ярмоленка. Однозначно, голкіпер збірної Естонії - кращий в складі суперника.

Але, разом з тим, потрібно визнати, що і господарі особливих завдань обороні естонців не ставили. Аж надто академічно діяли українці, без особливої вигадки. Шевченко вирішив освіжити атаку, змінивши Ярмоленка на Шведа. Давно вже не було Мар'яна в складі нашої першої команди.

Огризнулися хорошим випадом і гості. Наш старий знайомий Зеньов (за «Карпатами») бив зльоту з лінії штрафної зони, але трохи вище воріт. А в цей час Шевченко провів останню заміну: замість Шахова вийшов Шепелєв.

Останні хвилини зустрічі господарі помітно додали в активності і русі, і гості не думали навіть про те, щоб перейти центр поля. Але Ігонен був так само надійний. А наші в атаці - все такі ж прямолінійні.

Фінального штурму не вийшло - гості досить непогано справлялися з атаками українців, та й самі намагалися створити щось біля наших воріт. Останній шанс збірна України отримала вже в доданий час, коли Швед заробив штрафний удар. І нарешті використала його. Безус пробив не дуже вдало - м'яч влучив у голову Зеньова, але відскочив прямо в кут воріт збірної Естонії. Ось так, з труднощами і нервами, наша команда перемогла Естонію. Будемо сподіватися, що Шевченко отримав досить інформації для роздумів перед вильотом в Белград. Де, будемо вірити, нашій команді вдасться поставити масний знак оклику.

Валерій ВАСИЛЕНКО

Контрольний поєдинок.

Україна - Естонія - 1:0

Безус (92)

Кяйт (50), Баранов (77), Зеньов (87)

Україна: Лунін - Соболь, Пластун, Матвієнко (Шабанов, 46), Болбат - Сидорчук (Іванисеня, 46) - Циганков (Безус, 46), Шахов (Шепелєв, 75), Коваленко (Буяльський, 46), Ярмоленко (Швед, 66) - Бесєдін.

Естонія: Ігонен - Пікк, Кууск, Баранов, Камс (Теністе, 46) - Кяйт (Васильєв, 70), Крейда, Айнсалу (Антонов, 62) - Ліівак (Зеньов, 62), Аніер (Сорга, 70), Пурі (Калласте, 82).

Арбітр: Хуан Мартінес Муньера (Іспанія).

Стадіон: «Славутич-Арена» (Запоріжжя, Україна).

УКРАЇНА - ЕСТОНІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 20.11.2019 11:01
    0
    SEMIRAMID, 16.11.2019 18:37
    Резервная Смесь бульдога (Динамо К) с носорогом (Шахтёр) - вот тебе и ответ!
    с нерезервным носорогом?
    ВВВ
      ВВВ, 19.11.2019 12:56
    +1
    jekаfunny, 15.11.2019 11:12
    АХААХАХАХАХАХАХА

    самое смешное что до матча с Португалией этот спец писал про Ярмолу тоже самое
    https://sport.ua/news/461979-sbornaya-ukrainy-v-menshinstve-obygrala-portug
    aliyu#comments
    когда Ярола забил , провел отличный матч , найдите коммент этогт спеца на послематчевой ветке , зато сейчас он снова вылез и про Андрей что то рассказывает .
    А если тот забьет два гола Сербам , ВАДО снова потеряется чтобы через месяц вылезти и рассказывать про " покаже який з Ярмоленка лідер команди"
    Боже ты реально думаешь тут идиоты без памяти сидят , с тебя уже даже мой кот смеется
    Ну ось ти і зловився балабол на прямій брехні!!! Так би мовити з доказами!!! Бо саме смішне що я не міг обговорювати матч тут на сайті бо саме в цей момент я був в Київі,бо дивився матч на стадіоні!!! А теер смійся,бо ти є справжнісінький брехун,який за свою брехню ще й ніколи не вибачається!!! Таких людей в порядному сусільстві зазвичай називають людиною з нетрадиційною сексуальною орієнтацією,а простіше .....,ну ти сам здогадався,все ж таки не лаеда!!!
    zac1310
      zac1310, 19.11.2019 12:44
    0
    SEMIRAMID, 16.11.2019 18:37
    Резервная Смесь бульдога (Динамо К) с носорогом (Шахтёр) - вот тебе и ответ!
    Сразу видно, что Вы ярый фанат ШД
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 16.11.2019 18:38
    -3
    zvalenok03, 15.11.2019 18:20
    Есть поговорка - заставь дурака молиться он и лоб расшибет.
    Вот и журношлюшка семижопенко уже не может остановиться. Дерьмо из него потоком.
    Даже своих динамовцев обосрал.
    Дерьмо с твоего рта потоком! АСТАНАВИСЬ сношенная обувь!
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 16.11.2019 18:37
    -3
    zac1310, 15.11.2019 16:42
    а Вы читали, что я писал? Кто из ШД отвечал за кретив - никто.
    Сколько игроков из ДК играло? 7 с Ярмолой - 8. Сколько действующих игроков Шахты -3 (с бывшими четверо)
    ЕЩЁ РАЗ СПРАШИВАЮ:
    Как Вы посмели порочить игроков ДК, заявляя что они "смесь бульдога с носорогом"
    Резервная Смесь бульдога (Динамо К) с носорогом (Шахтёр) - вот тебе и ответ!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 15.11.2019 18:20
    +1
    zac1310, 15.11.2019 15:20
    Как же жалкое? Там же на креативе одни динамовцы или бывшие динамовцы, как же они могут быть жалкими? Или это болбат с иванисеней всё спортили?
    Есть поговорка - заставь дурака молиться он и лоб расшибет.
    Вот и журношлюшка семижопенко уже не может остановиться. Дерьмо из него потоком.
    Даже своих динамовцев обосрал.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 15.11.2019 18:13
    +1
    Слабоват резерв. Даже выиграв они выглядели не убедительно.
    zac1310
      zac1310, 15.11.2019 16:42
    +1
    SEMIRAMID, 15.11.2019 15:53
    Сам то ты понял, что сморозил? В составе на первый тайм из Динамо - Цыганков, Беседин, Сидорчук! Из ШЛАКА - Болбат, Матвиенко, Коваленко! Ты хоть считать умеешь, дурик? А если ты вспомнил бывших динамовцев, так благодаря екс-динамовцу Безусу Украина победила!
    а Вы читали, что я писал? Кто из ШД отвечал за кретив - никто.
    Сколько игроков из ДК играло? 7 с Ярмолой - 8. Сколько действующих игроков Шахты -3 (с бывшими четверо)
    ЕЩЁ РАЗ СПРАШИВАЮ:
    Как Вы посмели порочить игроков ДК, заявляя что они "смесь бульдога с носорогом"
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 15.11.2019 16:09
    +1
    Муґунот Уух, 15.11.2019 10:06
    ну звыняйте, уэльсы со швейцариями в эти дни были немного заняты
    Так Украина от безысходности значит выбрала сборную дно, ну-ну
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 15.11.2019 15:53
    -5
    zac1310, 15.11.2019 15:20
    Как же жалкое? Там же на креативе одни динамовцы или бывшие динамовцы, как же они могут быть жалкими? Или это болбат с иванисеней всё спортили?
    Сам то ты понял, что сморозил? В составе на первый тайм из Динамо - Цыганков, Беседин, Сидорчук! Из ШЛАКА - Болбат, Матвиенко, Коваленко! Ты хоть считать умеешь, дурик? А если ты вспомнил бывших динамовцев, так благодаря екс-динамовцу Безусу Украина победила!
    zac1310
      zac1310, 15.11.2019 15:20
    +1
    SEMIRAMID, 15.11.2019 14:53
    И состав и игра сборной Украины - смесь бульдога с носорогом! Жалкое зрелище, которое нагоняла сон. Для чего такие игры с такой сборной как Эстония?
    Шевченко и игрокам Украины надо думать о Сербии, которые готовятся реабилитироваться перед родной публикой за поражение 0:5. И хотя Украина обеспечила себе 1 место, ей надо брать хотя бы очко, чтобы попасть в первую корзину при жеребьёвке с надеждой на более приемлемых соперников на ЕВРО-20020 в финальной части. Если Украина проиграет, то тогда, чтобы попасть в первую корзину надо будет надеяться, чтобы чемпионы мира французы не выиграли на выезде у Албании или чтобы Испания дома сыграла вничью с румынами(что маловероятно).
    Как же жалкое? Там же на креативе одни динамовцы или бывшие динамовцы, как же они могут быть жалкими? Или это болбат с иванисеней всё спортили?
    Анатолий Власович
    online
      Анатолий Власович, 15.11.2019 15:17
    -1
    SEMIRAMID, 15.11.2019 14:53
    И состав и игра сборной Украины - смесь бульдога с носорогом! Жалкое зрелище, которое нагоняла сон. Для чего такие игры с такой сборной как Эстония?
    Шевченко и игрокам Украины надо думать о Сербии, которые готовятся реабилитироваться перед родной публикой за поражение 0:5. И хотя Украина обеспечила себе 1 место, ей надо брать хотя бы очко, чтобы попасть в первую корзину при жеребьёвке с надеждой на более приемлемых соперников на ЕВРО-20020 в финальной части. Если Украина проиграет, то тогда, чтобы попасть в первую корзину надо будет надеяться, чтобы чемпионы мира французы не выиграли на выезде у Албании или чтобы Испания дома сыграла вничью с румынами(что маловероятно).
    Объясни мне, зачем попадать в первую корзину?
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 15.11.2019 15:08
    0
    SEMIRAMID, 15.11.2019 14:53
    И состав и игра сборной Украины - смесь бульдога с носорогом! Жалкое зрелище, которое нагоняла сон. Для чего такие игры с такой сборной как Эстония?
    Шевченко и игрокам Украины надо думать о Сербии, которые готовятся реабилитироваться перед родной публикой за поражение 0:5. И хотя Украина обеспечила себе 1 место, ей надо брать хотя бы очко, чтобы попасть в первую корзину при жеребьёвке с надеждой на более приемлемых соперников на ЕВРО-20020 в финальной части. Если Украина проиграет, то тогда, чтобы попасть в первую корзину надо будет надеяться, чтобы чемпионы мира французы не выиграли на выезде у Албании или чтобы Испания дома сыграла вничью с румынами(что маловероятно).
    Такие игры нужны, что бы дать возможность проявить себя резерву, и понять кто из них, в случае необходимости сможет заменить основных.
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 15.11.2019 14:53
    -4
    И состав и игра сборной Украины - смесь бульдога с носорогом! Жалкое зрелище, которое нагоняла сон. Для чего такие игры с такой сборной как Эстония?
    Шевченко и игрокам Украины надо думать о Сербии, которые готовятся реабилитироваться перед родной публикой за поражение 0:5. И хотя Украина обеспечила себе 1 место, ей надо брать хотя бы очко, чтобы попасть в первую корзину при жеребьёвке с надеждой на более приемлемых соперников на ЕВРО-20020 в финальной части. Если Украина проиграет, то тогда, чтобы попасть в первую корзину надо будет надеяться, чтобы чемпионы мира французы не выиграли на выезде у Албании или чтобы Испания дома сыграла вничью с румынами(что маловероятно).
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 15.11.2019 14:20
    0
    _NATSGUL_, 15.11.2019 09:58
    Это конечно очень разумно играть вторым составом против дворовой команде перед игрой со сильной сборной, где будет играть первый состав.
    Перед игрой, которая ничего не значит, с турнирной точки зрения - вполне разумно. А когда ещё смотреть второй состав?
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 15.11.2019 11:51
    +6
    В который раз убеждаюсь в правоте фразы:скажи,какая у тебя средняя линия,я скажу,какая у тебя команда...
    Без Зины,и Малиновского игра средней линии СБУ - жалкие потуги в созидании...
    УВЫ,но они в сборной сейчас незаменимы
    Сидорчук,Коваленко,Буяльский,Шахов,Шепел
    ев,Безус...не для решения серьезных задач в играх с серьезным соперником.
    ИМХО
    Юра Потемкин
      Юра Потемкин, 15.11.2019 11:49
    +2
    Блин-эпический выиграш!!!!!!Почему я не вижу эмоций?????Давайте радоваться!!!!Безус лучше всех!!!!!Х...й его знает,как Вас всех еще помирить и раззадорить-х...й его знает.Коньяком или как???
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 15.11.2019 11:33
    0
    ВВВ, 15.11.2019 10:54
    Скільки гравцю треба часу аби набрати форму? І чому на час матчу з Португалією він форму набрав,а тут раптом не набрав??? Беседін зрозуміло не нападник,навіть до рівня Динамо не дотягує,а ро збірну нема що говорити.Слабенько зіграв Сидорчук.На рахунок Іванісені,то він не зірка аби вирізнятися на фоні Безуса,Шепелева.Буяльського,то гравці приблизно одного класу(як о вчорашній грі),відчувалося і хвилювання і недостатня зіграність.Якщо вже і дивитися на нього то разом з Зінченком та Малиновським.Якщо буде виадати,значить не доріс.А якщо ні,значить можна його вже використовувати і награвати замість Степаненка!Щодо решти гравців -Лунін без роботи,Соболь та Болбат на свому рівні,Соболь навіть був трохи автивнішим і то тому що фланг йому звільняли.Циганков та Коваленко ніяк,у Безуса було декілька вдалих дій на фланзі .Підсумовуючи-цим складом збірна мені нагадала збірну років з 5 назад,з мінімальним результатом але без гри!Єдине що втішає що то без гравців основи.Ну а гра з сербами покаже який з Ярмоленка лідер команди(як його багато хто позіціонує).
    Как всегда у вадо динамовскип игроки отстой зуб даёшь что Ярмоленко отстой? А я ж забыл у тебя ж нет зубов
    jekаfunny
      jekаfunny, 15.11.2019 11:12
    +4
    ВВВ, 15.11.2019 10:54
    Скільки гравцю треба часу аби набрати форму? І чому на час матчу з Португалією він форму набрав,а тут раптом не набрав??? Беседін зрозуміло не нападник,навіть до рівня Динамо не дотягує,а ро збірну нема що говорити.Слабенько зіграв Сидорчук.На рахунок Іванісені,то він не зірка аби вирізнятися на фоні Безуса,Шепелева.Буяльського,то гравці приблизно одного класу(як о вчорашній грі),відчувалося і хвилювання і недостатня зіграність.Якщо вже і дивитися на нього то разом з Зінченком та Малиновським.Якщо буде виадати,значить не доріс.А якщо ні,значить можна його вже використовувати і награвати замість Степаненка!Щодо решти гравців -Лунін без роботи,Соболь та Болбат на свому рівні,Соболь навіть був трохи автивнішим і то тому що фланг йому звільняли.Циганков та Коваленко ніяк,у Безуса було декілька вдалих дій на фланзі .Підсумовуючи-цим складом збірна мені нагадала збірну років з 5 назад,з мінімальним результатом але без гри!Єдине що втішає що то без гравців основи.Ну а гра з сербами покаже який з Ярмоленка лідер команди(як його багато хто позіціонує).
    АХААХАХАХАХАХАХА

    самое смешное что до матча с Португалией этот спец писал про Ярмолу тоже самое
    https://sport.ua/news/461979-sbornaya-ukrainy-v-menshinstve-obygrala-portug
    aliyu#comments
    когда Ярола забил , провел отличный матч , найдите коммент этогт спеца на послематчевой ветке , зато сейчас он снова вылез и про Андрей что то рассказывает .
    А если тот забьет два гола Сербам , ВАДО снова потеряется чтобы через месяц вылезти и рассказывать про " покаже який з Ярмоленка лідер команди"
    Боже ты реально думаешь тут идиоты без памяти сидят , с тебя уже даже мой кот смеется
    ВВВ
      ВВВ, 15.11.2019 10:54
    -5
    doktor09, 15.11.2019 07:41
    Ярмоленко явно форму ещё не набрал, Беседин-увы, откровенно слаб. Остальные-второй состав он и есть второй состав. Иванисеня приятно удивил, но эстонцы, как игроки, слабоваты. Надо его проверить на сербах, возможность есть. Всё таки нужно готовить замену Стёпе...
    Скільки гравцю треба часу аби набрати форму? І чому на час матчу з Португалією він форму набрав,а тут раптом не набрав??? Беседін зрозуміло не нападник,навіть до рівня Динамо не дотягує,а ро збірну нема що говорити.Слабенько зіграв Сидорчук.На рахунок Іванісені,то він не зірка аби вирізнятися на фоні Безуса,Шепелева.Буяльського,то гравці приблизно одного класу(як о вчорашній грі),відчувалося і хвилювання і недостатня зіграність.Якщо вже і дивитися на нього то разом з Зінченком та Малиновським.Якщо буде виадати,значить не доріс.А якщо ні,значить можна його вже використовувати і награвати замість Степаненка!Щодо решти гравців -Лунін без роботи,Соболь та Болбат на свому рівні,Соболь навіть був трохи автивнішим і то тому що фланг йому звільняли.Циганков та Коваленко ніяк,у Безуса було декілька вдалих дій на фланзі .Підсумовуючи-цим складом збірна мені нагадала збірну років з 5 назад,з мінімальним результатом але без гри!Єдине що втішає що то без гравців основи.Ну а гра з сербами покаже який з Ярмоленка лідер команди(як його багато хто позіціонує).
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 14.11.2019 20:57
    +31
    Лунина - с "сухарем"!
    hidalgo65
    hidalgo65, 14.11.2019 21:00
    +27
    думаю,что Шева даже сейчас сыграл бы лучше Беседина
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 21:04
    +26
    Влад Тараненко, 14.11.2019 20:54
    Победа это хорошо, но смотрел игру и видел Украину 10-летней давности. Надо признать, что никакого тренерского гения Шевченка не существует, просто повезло что когда-то на свет родились Малиновский и Зинченко, и именно в нашей стране
    один поганий товарняк і все,Шева вже не тренер? вот якби винесли ти би кричав що Шева мега-тренер і все його заслуга,а як гра не виразна так відразу дно.Фу звідки ви такі взялися?
    wicker
    online
      wicker, 14.11.2019 20:53
    +25
    Перевірили свій резерв у товариській зустрічі. Запоріжжя красені! Тішуся з того, що такі мста, як Запоріжжя, Одеса, Харків, Днiпро по справжньому УКРАЇНСЬКI.
    Юрий Филоненко
      Юрий Филоненко, 14.11.2019 22:05
    +21
    Победа вторым составом в товарняке. Не понимаю что именно многим не нравится? Проверили дублёров, некоторые очень даже ничего. Болелы в Запорожье красавы. Знаменитый хит хутин пуйло ни на одном стадионе Украины так громко не звучал. Красавы.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.11.2019 20:54
    +18
    ну таке) виграли і норм.
    головне сербів ще раз наказать
    Анатолий Власович
    online
      Анатолий Власович, 14.11.2019 21:00
    +17
    Всего 2 человека из основного состава играли.
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 14.11.2019 20:58
    +17
    Влад Тараненко, 14.11.2019 20:54
    Победа это хорошо, но смотрел игру и видел Украину 10-летней давности. Надо признать, что никакого тренерского гения Шевченка не существует, просто повезло что когда-то на свет родились Малиновский и Зинченко, и именно в нашей стране
    Ну не так строго ж надо, когда ты выпускаешь кучу людей, которые кучу лет вместе не играли (да и в принципе не играли в сборной давно), ожидать 5:0 явно не стоило. У нас вон основа только сыгралась нормально, а ты тут хочешь
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 14.11.2019 20:55
    +16
    Даже сидорчук у Шевы играет как Пирло) По крайней мере первые 30 мин один из лучших был и пасы разрезающие) Улыбнуло, увидел баннер "Суркис Х...йло".))
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 14.11.2019 21:05
    +13
    Omen, 14.11.2019 20:58
    Состав дно полное. Без малины, Зины и бразильцев дела нет...
    А , что бразильцы много голов забили за зборную? Или голевых, по три за раз отдавали? Бред
    vital
    online
      vital, 14.11.2019 21:00
    +13
    Zport., 14.11.2019 20:57
    Правду говорят, что Коваленко Шеве жизнь спас?
    Швидше Коваленко позашлюбний син Ахметова. Інакшого пояснення я не знаходжу
    alefteev77
      alefteev77, 14.11.2019 21:19
    +12
    Славі Шевчук ріспект за українську мову
    Але бажано, щоб він підкачався, накачав україномовні м'язи - бо суржик жахливий
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 14.11.2019 20:57
    +12
    Влад Тараненко, 14.11.2019 20:54
    Победа это хорошо, но смотрел игру и видел Украину 10-летней давности. Надо признать, что никакого тренерского гения Шевченка не существует, просто повезло что когда-то на свет родились Малиновский и Зинченко, и именно в нашей стране
    И Малиновский и Зинченко под руководством другого тренера могут играть в другой футбол. Точно также как Шепелев с Сидорчуком в Динамо и Шепелев с Сидорчуком в СБОРНОЙ! Так что не нужно бла бла бла...
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 21:14
    +11
    Taran, 14.11.2019 21:10
    Ну вот, первый говномёт пошёл - срач разводить
    придурок,грала збірна! нашо ти тут про шахту розпинаєшся і ліпиш що всіх треба звідти брати? грала збірна і крапка.Троль вонючий
    Анатолий Власович
    online
      Анатолий Власович, 14.11.2019 20:56
    +11
    Вымучили
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 14.11.2019 21:57
    +10
    Після перемоги над Португалією і виходу на Євро-2020 було якось влом дивитися цей тов.матч. Виграли, порадували вболівальників на трибунах - ну і чудово.
    Головне, щоб до Євро збірна підійшла в хороших кондиціях і змогла там здивувати весь світ.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 21:18
    +10
    jekаfunny, 14.11.2019 21:15
    Джентельмены, как игра , кто смотрел ?
    Несмотря на победу, очень много вопросов к нашим резервным игрокам. Им нужно еще долго работать, чтоб претендовать на попадание в основу
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 14.11.2019 20:55
    +10
    Креативного молодого поколения у нас в запасе нет,увы. Беседина нахрен из сборной убрать и никогда не вызывать.
    xerx
      xerx, 14.11.2019 21:09
    +9
    Очень много игры назад и поперек поля. Впечатление, что не знают как идти вперед, кому отдавать мяч и как обводить. Мало движения впереди, не предлагают себя. А если и предлагают, то все напрасно - мяч все равно отдают назад и рывки остаются без внимания. Все боятся стратить. Но при этом лажают на ровном месте. Да, Шевченко научил итальянской защите, если бы еще поделился как играть в нападении..
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 14.11.2019 21:07
    +9
    kino, 14.11.2019 21:03
    Немає рівноцінного другого складу..нажаль. При виході з групи на ЧЄ , буде проблематично грати без рокировок. Там можуть бути травми видалення і т.д. Замінити ведучих наших немає ким.
    Горе та і все! Що ж нам робити? Мабуть не треба їхати на ЧЕ