14.11.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Україна - Естонія. Прогноз і анонс на товариський матч

Реальний шанс для Андрія Шевченка перевірити в справі найближчий резерв

Україна - Естонія. Прогноз і анонс на товариський матч
© УАФ

Цей матч напевно спочатку розглядався, як генеральна репетиція збірної України напередодні візиту в Бєлград. Однак команда Андрія Шевченка в блискучому стилі вирішила практично всі свої турнірні завдання за тур до фінішу відбору, тому поєдинок проти збірної Естонії частково втратив статус «останнього приготування». Однак немає лиха без добра. Разом з тим матч проти прибалтійської команди тепер можна розглядати як хороший плацдарм для перегляду найближчого резерву нашої національної команди.

Можна сміливо припускати, що ввечері 14 листопада ми побачимо українську збірну в експериментальному складі. І пов'язано це не тільки з тим, що наступний матч - проти Сербії - не має особливого турнірного значення, а ще й тому, що через травми і пошкодження деяких виконавців, що вважаються основними, нашому тренерському штабу однозначно доведеться проводити ротацію.

До давно травмованих півзахисника «МанСіті» Зінченка і центрбека «Динамо» Бурди приєднався його одноклубник Миколенко. Напередодні матчу збірна України провела тренування в Києві, і Віталій займався за індивідуальною програмою. Правда, потім з'явилася інформація, що до початку матчу Миколенко, як і Коноплянка, який теж працював окремо, будуть переведені в загальну групу. Але, швидше за все, Шевченко побереже цю парочку на матч проти сербів.

Через проблеми зі здоров'ям покинули розташування збірної два гравці «Шахтаря» - Марлос і Мораєс, А ось ще один «гірник» - Степаненко - проти естонців не зіграє з іншої причини. Його в списку викликаних на гру не виявилося через дискваліфікацію: Тарас в пам'ятному поєдинку проти португальців отримав червону картку.

Зате на місці «опорника» в нашій національній команді може дебютувати півзахисник «Зорі» Іванисеня, якого Шевченко довикликав в тренувальний табір. Тим більше, що Руслан Малиновський отримав від Шевченка кілька вихідних і приєднається до команди тільки перед грою з Сербією. З «другої спроби» отримав запрошення на два матчі, що залишилися в році, і форвард «Динамо» Бесєдін. Швидше за все, ці двоє з'являться на полі «Славутич-Арени».

До речі, ще одним дебютантом буде Запоріжжя. Це місто на Дніпрі стане восьмим за ліком, яке прийме поєдинки національної команди.

Збірна Естонії для нашої національної команди - історично дуже зручний опонент. Досі було зіграно чотири матчі, і в усіх перемогу здобували українці. Більш того, естонці в тих поєдинках незмінно програвали «всуху».

Орієнтовні склади:

Збірна України: Лунін, Караваєв, Шабанов, Матвієнко, Соболь, Іванисеня, Шахов, Шепелев, Буяльський, Циганков, Бесєдін.

Збірна Естонії: Лепметс, Камс, Метс, Баранов, Пікк, Антонов, Васильєв, Саппінен, Айнсалу, Лійвак, Зеньов.

 

 14 листопада, четвер

Україна – Естонія
Запоріжжя. «Славутич-Арена». 19:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
УКРАЇНА - ЕСТОНІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧА
 Арбитр: Хуан Мунуера (Іспанія)
Прогноз Sport.ua — 2:0
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат товариського матчу між збірними України та Естонії, який відбудеться 14 листопада в Запоріжжі.
    • 46.4% (103)
      1. Велика перемога України
    • 45.95% (102)
      2. Мінімальна перемога України
    • 4.95% (11)
      3. Нічия
    • 0.45% (1)
      4. Мінімальна перемога Естонії
    • 2.25% (5)
      5. Велика перемога Естонії
    Результати опитування Проголосували — 222
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    lyubech1977
      lyubech1977, 14.11.2019 18:43
    0
    Кто знает, есть ли трансляция помимо Футбола1?
    spqr-te
      spqr-te, 14.11.2019 18:35
    +1
    На мою думку ігри збірної мають транслюватись на найбільш доступному каналі. Наприклад в Італії на кількох каналах транслюють.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 18:24
    +1
    Den Primiymenko, 14.11.2019 16:45
    неужели еще 2019 году есть у кого-то проблемы с просмотром футол 1,2 ???? лишних 50 грн в месяц добавить тяжело???? все кабельные трансляторы имеют такую возможно и футбол1,2 есть в расширенных пакетах!!
    Осталось провести спочатку кабильне в село, а потім інтернет більший ніж 3 кб\с. А то жирують там по повній.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 18:23
    +2
    УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 18:06
    Матч ТВ - общедоступный, обязательный телеканал. Платные только тематические каналы холдинга Матч, такие как Футбол 1, 2,3 и тд. Это то что я нашёл в интернете, так что утверждать не берусь...
    Все правильно.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 18:22
    +2
    denzellezned, 14.11.2019 15:09
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    Ага, а бо ті, хто цей футбол не зможуть подивитись. А це мільйони українців.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 18:06
    +3
    Влад Тараненко, 14.11.2019 17:42
    Так матч тв тоже платный и цена подписки намного дороже наших футболов. Если вы матч тв смотрите бесплатно по сопкасту, это не означает что канал ведет бесплатный показ контента, так и футболы смотреть можно
    Матч ТВ - общедоступный, обязательный телеканал. Платные только тематические каналы холдинга Матч, такие как Футбол 1, 2,3 и тд. Это то что я нашёл в интернете, так что утверждать не берусь...
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 14.11.2019 17:43
    +5
    Согласен игры сборной должны показывать на бесплатных каналах. 80% пенсионеров смотрят телек с обычным пакетом самым дешовым. Для них доплатить ещё 50 гривен накладно. Олигархи козлы и им насрать на нищих пенсионеров.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 14.11.2019 17:42
    -1
    УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 17:33
    Олигархи только о своем достатке думают, как бы бабла побольше срубить. Плевать им и на сборную и на Украину в целом. Даже в той же рашке, все матчи сборной России показывают на Матч ТВ или на первом канале, чтоб все могли бесплатно смотреть...
    Так матч тв тоже платный и цена подписки намного дороже наших футболов. Если вы матч тв смотрите бесплатно по сопкасту, это не означает что канал ведет бесплатный показ контента, так и футболы смотреть можно
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 17:33
    +2
    digsum, 14.11.2019 17:13
    Сборная на платных каналах онли.. И эти люди будут еще поучать как кому себя на стадионах вести
    Олигархи только о своем достатке думают, как бы бабла побольше срубить. Плевать им и на сборную и на Украину в целом. Даже в той же рашке, все матчи сборной России показывают на Матч ТВ или на первом канале, чтоб все могли бесплатно смотреть...
    digsum
    online
      digsum, 14.11.2019 17:13
    +4
    Сборная на платных каналах онли.. И эти люди будут еще поучать как кому себя на стадионах вести
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 14.11.2019 17:11
    +2
    Dirkochelo, 14.11.2019 17:02
    Та це гаплик суцільний! Скільки старих шанувальників, у кого нема кабельного (приватний сектор) будуть сосати чоботи, замість насолодження...
    Та в нас в Україні в селах нето що кабельного нема, а в деяких і інтернету
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 14.11.2019 17:02
    +4
    Кум Кума, 14.11.2019 11:47
    Суки тркУраїна непоказуе
    Та це гаплик суцільний! Скільки старих шанувальників, у кого нема кабельного (приватний сектор) будуть сосати чоботи, замість насолодження...
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:57
    +2
    denzellezned, 14.11.2019 15:09
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    Натисніть кнопку результати голосування і там будуть прізвища тих, хто проголосував за перемогу Естонії. Я так і зробив. Можете подивитися на них
    Крупная победа Эстонии (5 голосов, 2.65%)
    firstromario, Kangoo Dingoo, Макс Руденко, romstein, Pro100ecspert
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:53
    +2
    Den Primiymenko, 14.11.2019 16:45
    неужели еще 2019 году есть у кого-то проблемы с просмотром футол 1,2 ???? лишних 50 грн в месяц добавить тяжело???? все кабельные трансляторы имеют такую возможно и футбол1,2 есть в расширенных пакетах!!
    Почему мы должны платить олигархам, миллиардерам, которые и так жируют? 50 гривен не большие деньги, но дело принципа. В интернете можно бесплатно посмотреть и я воспользуюсь этим шансом...
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:49
    +5
    rugby1970, 14.11.2019 16:28
    Сегодня - буду болеть за настоящих НАШИХ: без яромленков, степаненков, пятовых и коноплянок!
    Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Пятов, не настоящие наши? Что за бредяну ты несёшь?? Иди за Эстонцев болей!
    Den Primiymenko
      Den Primiymenko, 14.11.2019 16:45
    -4
    неужели еще 2019 году есть у кого-то проблемы с просмотром футол 1,2 ???? лишних 50 грн в месяц добавить тяжело???? все кабельные трансляторы имеют такую возможно и футбол1,2 есть в расширенных пакетах!!
    rugby1970
      rugby1970, 14.11.2019 16:28
    -10
    Сегодня - буду болеть за настоящих НАШИХ: без яромленков, степаненков, пятовых и коноплянок!
    sahka1981
    online
      sahka1981, 14.11.2019 15:29
    +5
    nomad, 14.11.2019 14:37
    Сам ты колхоз...
    Речь о том что официальный телетранслятор матче СБУ и общедоступный телеканал ахметова покажет эту игру в записи - и очень много болельщиков не смогут ее увидеть вообще.
    denzellezned
      denzellezned, 14.11.2019 15:09
    +2
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    p_s_l
      p_s_l, 14.11.2019 14:44
    0
    sahka1981, 14.11.2019 13:38
    Канал Украина покажет матч сборной с Эстонией в записи
    Но ведь покажет
    "Как сообщает телеканал "Украина", который является официальным транслятором матчей сборной, игра будет показана в записи в ночь с 14-го на 15-е ноября в 00:00.
    В прямом эфире матч покажет телеканал "Футбол 1", доступный в кабельных сетях и на платном спутниковом ТВ."
    Браво...
    Зато Сашка Пенисов кричит на всех углах, что его аналы популяризируют футбол))
    Кум Кума
      Кум Кума, 14.11.2019 11:47
    +9
    Суки тркУраїна непоказуе
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 12:34
    +6
    ПРОГНОЗ - Пів України цю гру не побачить. ДЯКУЮ В...КАМ З УАФ!!!!!!!!!!!!!!
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 14.11.2019 17:43
    +5
    Согласен игры сборной должны показывать на бесплатных каналах. 80% пенсионеров смотрят телек с обычным пакетом самым дешовым. Для них доплатить ещё 50 гривен накладно. Олигархи козлы и им насрать на нищих пенсионеров.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:49
    +5
    rugby1970, 14.11.2019 16:28
    Сегодня - буду болеть за настоящих НАШИХ: без яромленков, степаненков, пятовых и коноплянок!
    Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Пятов, не настоящие наши? Что за бредяну ты несёшь?? Иди за Эстонцев болей!
    sahka1981
    online
      sahka1981, 14.11.2019 15:29
    +5
    nomad, 14.11.2019 14:37
    Сам ты колхоз...
    Речь о том что официальный телетранслятор матче СБУ и общедоступный телеканал ахметова покажет эту игру в записи - и очень много болельщиков не смогут ее увидеть вообще.
    digsum
    online
      digsum, 14.11.2019 17:13
    +4
    Сборная на платных каналах онли.. И эти люди будут еще поучать как кому себя на стадионах вести
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 14.11.2019 17:02
    +4
    Кум Кума, 14.11.2019 11:47
    Суки тркУраїна непоказуе
    Та це гаплик суцільний! Скільки старих шанувальників, у кого нема кабельного (приватний сектор) будуть сосати чоботи, замість насолодження...
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 18:06
    +3
    Влад Тараненко, 14.11.2019 17:42
    Так матч тв тоже платный и цена подписки намного дороже наших футболов. Если вы матч тв смотрите бесплатно по сопкасту, это не означает что канал ведет бесплатный показ контента, так и футболы смотреть можно
    Матч ТВ - общедоступный, обязательный телеканал. Платные только тематические каналы холдинга Матч, такие как Футбол 1, 2,3 и тд. Это то что я нашёл в интернете, так что утверждать не берусь...
    Zport.
      Zport., 13.11.2019 21:13
    +3
    ihor7003, 13.11.2019 21:10
    Сборная Украины на матч с Эстонией: Лунин, Болбат, Шабанов, Пластун, Соболь, Иванисеня, Шахов, Коваленко, Швед, Ярмоленко, Беседин. Думаю мой состав будет ближе к истине
    Сборная Украины на матч с Сербией: Пятов, Караваев, Кривцов, Матвиенко, Миколенко, Сидорчук, Малиновский, Коваленко, Коноплянка, Ярмоленко,Яремчук
    Вижу ты фанат Коваленка
    ihor7003
    online
      ihor7003, 13.11.2019 21:10
    +3
    Сборная Украины на матч с Эстонией: Лунин, Болбат, Шабанов, Пластун, Соболь, Иванисеня, Шахов, Коваленко, Швед, Ярмоленко, Беседин. Думаю мой состав будет ближе к истине
    Сборная Украины на матч с Сербией: Пятов, Караваев, Кривцов, Матвиенко, Миколенко, Сидорчук, Малиновский, Коваленко, Коноплянка, Ярмоленко,Яремчук
    Neirobi
      Neirobi, 13.11.2019 20:48
    +3
    Шевченко: Отсутствие Руслана Малиновского: «Он ждет пополнения в семье. Надеемся, все будет нормально. Я дал ему несколько дней выходных, и он присоединится к нам перед вторым матчем».
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 18:23
    +2
    УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 18:06
    Матч ТВ - общедоступный, обязательный телеканал. Платные только тематические каналы холдинга Матч, такие как Футбол 1, 2,3 и тд. Это то что я нашёл в интернете, так что утверждать не берусь...
    Все правильно.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 18:22
    +2
    denzellezned, 14.11.2019 15:09
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    Ага, а бо ті, хто цей футбол не зможуть подивитись. А це мільйони українців.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 17:33
    +2
    digsum, 14.11.2019 17:13
    Сборная на платных каналах онли.. И эти люди будут еще поучать как кому себя на стадионах вести
    Олигархи только о своем достатке думают, как бы бабла побольше срубить. Плевать им и на сборную и на Украину в целом. Даже в той же рашке, все матчи сборной России показывают на Матч ТВ или на первом канале, чтоб все могли бесплатно смотреть...
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 14.11.2019 17:11
    +2
    Dirkochelo, 14.11.2019 17:02
    Та це гаплик суцільний! Скільки старих шанувальників, у кого нема кабельного (приватний сектор) будуть сосати чоботи, замість насолодження...
    Та в нас в Україні в селах нето що кабельного нема, а в деяких і інтернету
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:57
    +2
    denzellezned, 14.11.2019 15:09
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    Натисніть кнопку результати голосування і там будуть прізвища тих, хто проголосував за перемогу Естонії. Я так і зробив. Можете подивитися на них
    Крупная победа Эстонии (5 голосов, 2.65%)
    firstromario, Kangoo Dingoo, Макс Руденко, romstein, Pro100ecspert
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 14.11.2019 16:53
    +2
    Den Primiymenko, 14.11.2019 16:45
    неужели еще 2019 году есть у кого-то проблемы с просмотром футол 1,2 ???? лишних 50 грн в месяц добавить тяжело???? все кабельные трансляторы имеют такую возможно и футбол1,2 есть в расширенных пакетах!!
    Почему мы должны платить олигархам, миллиардерам, которые и так жируют? 50 гривен не большие деньги, но дело принципа. В интернете можно бесплатно посмотреть и я воспользуюсь этим шансом...
    denzellezned
      denzellezned, 14.11.2019 15:09
    +2
    Цікаво хто ті п’ятеро що проголосували за «велику перемогу Естонії», бовдури чи кацапи?🤔
    Oleg Bondar
      Oleg Bondar, 14.11.2019 14:32
    +2
    За эстонцев до сих пор играет Зенев? Он же ещё лет 5-7 назад в Карпатах ветераном считался)
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.11.2019 14:26
    +2
    sahka1981, 14.11.2019 13:38
    Канал Украина покажет матч сборной с Эстонией в записи
    Но ведь покажет
    "Как сообщает телеканал "Украина", который является официальным транслятором матчей сборной, игра будет показана в записи в ночь с 14-го на 15-е ноября в 00:00.
    В прямом эфире матч покажет телеканал "Футбол 1", доступный в кабельных сетях и на платном спутниковом ТВ."
    Браво...
    Спеціально глянув новини, ВСІ відбіркові ігри сьогодні у всіх країнах й товаришські зустрічі в Європі зможуть подивитись ігри своїх збірнихї на безкоштовних каналах. ВСІ б....ь, крім заможної України. Да нехай їх подавить.