Донбас — Краковія — 1:1 (0:3 за буллітами). Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 3-го раунду Континентального кубка

22743
22
hcdonbass.com
У неділю, 17-го листопада, «ХК Донбас» в рамках 3-го раунду Континентального кубка зустрінеться з командою «Краковія». Гра пройде в Кракові, на майданчику «Cracovia Ice Rink», початок о 20:00 за київським часом .

Матчем з «Краковією» донеччани завершують боротьбу за одну з двох путівок до Суперфіналу турніру. У стартовій зустрічі «Донбас» чинив шалений опір фавориту змагань білоруському «Неману», але все ж поступився в овертаймі після невиправданого видалення Уїлсона. Однак, у другому матчі підопічні Сергія Вітера завдяки хет-трику Іллі Коренчука  обіграли «Бейбарис» і в разі перемоги над поляками гарантують собі путівку в Суперфінал.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Донбас» - «Краковія» За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.