Донбас — Краковія — 1:1 (0:3 за буллітами). Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 3-го раунду Континентального кубка

Донбас — Краковія — 1:1 (0:3 за буллітами). Текстова трансляція матчу
© hcdonbass.com
У неділю, 17-го листопада, «ХК Донбас» в рамках 3-го раунду Континентального кубка зустрінеться з командою «Краковія». Гра пройде в Кракові, на майданчику «Cracovia Ice Rink», початок о 20:00 за київським часом .
 
Матчем з «Краковією» донеччани завершують боротьбу за одну з двох путівок до Суперфіналу турніру. У стартовій зустрічі «Донбас» чинив шалений опір фавориту змагань білоруському «Неману», але все ж поступився в овертаймі після невиправданого видалення Уїлсона. Однак, у другому матчі підопічні Сергія Вітера завдяки хет-трику Іллі Коренчука  обіграли «Бейбарис» і в разі перемоги над поляками гарантують собі путівку в Суперфінал.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Донбас» - «Краковія» За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 23:30
    -1
    ternow, 17.11.2019 23:09
    Ну вам до нашего "низкого" уровня еще раком ползти, как до Москвы, белорусский хоккей, как ни крути, все же больше элитного уровня, чем пердива,а тем более, втордива, да, иногда не везет, но в целом держимся... У вас в "Донбассе" погоду делают леги, у нас белорусы! Во-вторых, нас частенько "полосатые" засуживают, а европейские команды тащат за уши при индентичных фолах, поэтому иногда проигрываем даже равным себе соперникам.
    раком повзти...Українці якщо потрібно раком і доповзуть до Москви. Сумніваєшся? а от ви....
    ternow
      ternow, 17.11.2019 23:09
    -2
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:52
    Ти з білорусі? так от Стільки скільки у вас в державі вкидають у хокей і на такому низькому рівні грати(що збірна. що клуби) то ти мене не вчи хто ще в чому розбирається. Я тобізараз як почну характеристику виписувати, йди туди до себе і козкажи батьку хто там в хокеї розбирається. бабки хз куда вкидаються-а гри нуль як для того бабла. У нас в країні у футбол менше вложують і то хоч толк є. так що не розказуй мені тут, розборчівий у хокеї. я висловив думку і твоєї характеристики не потребую в цьому.
    Ну вам до нашего "низкого" уровня еще раком ползти, как до Москвы, белорусский хоккей, как ни крути, все же больше элитного уровня, чем пердива,а тем более, втордива, да, иногда не везет, но в целом держимся... У вас в "Донбассе" погоду делают леги, у нас белорусы! Во-вторых, нас частенько "полосатые" засуживают, а европейские команды тащат за уши при индентичных фолах, поэтому иногда проигрываем даже равным себе соперникам.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:52
    -1
    ternow, 17.11.2019 22:48
    Да, судейство, к сожалению, очень часто подсуживает именно европейским командам: не раз и белорусы сталкиваются с предвзятым судейством и в хоккее в отношении себя, это не ново... Понятно, что "Краковию" где-то сегодня судьи подтаскивали.
    Говорю еще раз для слепого: если бы не леги "Донбасса", не видать бы было вам и полуфинала КК, латвийцы бы вас обошли... А так очень даже прилично ваша команда выглядела на этом турнире, ни за что ее поносить, не разбираясь в хоккее.
    Ти з білорусі? так от Стільки скільки у вас в державі вкидають у хокей і на такому низькому рівні грати(що збірна. що клуби) то ти мене не вчи хто ще в чому розбирається. Я тобізараз як почну характеристику виписувати, йди туди до себе і козкажи батьку хто там в хокеї розбирається. бабки хз куда вкидаються-а гри нуль як для того бабла. У нас в країні у футбол менше вложують і то хоч толк є. так що не розказуй мені тут, розборчівий у хокеї. я висловив думку і твоєї характеристики не потребую в цьому.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:48
    0
    Кирилл Бондаренко, 17.11.2019 22:43
    По моему,дальше ХК Донбасс выходит,если учитывать равенство очков и то,как были сыграны матчи с конкурентами.
    ні. шайби тут взагалі ніхто не рахує. всіх по 5 очок, а між собою 5-2-2 і донбас поступається краковії по очній зустрічі.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:48
    0
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:45
    А ти тут звідки намалювався? ти попутав може...У нас демократичне висловлення думки в Україні, чи для тебе це чуждо? так от видно було хто і на що готовився, Донбас до булітів не готовився взагалі, я і не розумію, що тут не видно? Ну і Донбас себе в повну силу не показав, а подібні тобі просто його не дооцінили.
    П.С.Ти про легів розкажи Ман Сіті, Реалу і Барсі..., розказуєш тут...Ми тут про команди чи про що?
    Да, судейство, к сожалению, очень часто подсуживает именно европейским командам: не раз и белорусы сталкиваются с предвзятым судейством и в хоккее в отношении себя, это не ново... Понятно, что "Краковию" где-то сегодня судьи подтаскивали.
    Говорю еще раз для слепого: если бы не леги "Донбасса", не видать бы было вам и полуфинала КК, латвийцы бы вас обошли... А так очень даже прилично ваша команда выглядела на этом турнире, ни за что ее поносить, не разбираясь в хоккее.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:45
    -1
    ternow, 17.11.2019 22:36
    Гений, буллиты-это лотерея ("Краковия" все-таки у себя дома играла и выходя на этот решающий матч понимала все расклады!), во-вторых, ваш ХК"Донбасс" на этом турнире очень прилично себя показал, ему нечего стыдиться да и вообще если бы не леги, то вы бы даже не попали в полуфинал КК (латвийская команда бы вас обыграла). Горячвских сегодня хорош был плюс видно было, что хоккеисты "Донбасса" наелись после вчерашнего матча с "Бейбарысом"...
    А ти тут звідки намалювався? ти попутав може...У нас демократичне висловлення думки в Україні, чи для тебе це чуждо? так от видно було хто і на що готовився, Донбас до булітів не готовився взагалі, я і не розумію, що тут не видно? Ну і Донбас себе в повну силу не показав, а подібні тобі просто його не дооцінили.
    П.С.Ти про легів розкажи Ман Сіті, Реалу і Барсі..., розказуєш тут...Ми тут про команди чи про що?
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:45
    0
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:41
    Брехали. Так само і буліти...Я тут слухаю горе-студію розбори після матчу....Що канал, що спеціалісти-повні нулі...Народилися в 90х і розказують казки....При рахунку 1-0. забий Краковія(шайба в каркас потрапила) і все, було би 5-0...а так 1-1 суєта-суєт і повні нулі...
    Хоча судді....буліту в овер-таймі не було, а коментатор не прокоментував взагалі цей момент, бо не кує ні меле в хокеї....Короче рефері витягували психологічно гравців Краковії...Значить нада брати на себе проведення турніру і тупо витягувати нашого чемпіона....всіми правдами і неправдами.І нехай мені не розповідає Європа про чесне і професійне суддівство.
    Да, судейство, к сожалению, очень часто подсуживает именно европейским командам: не раз и белорусы сталкиваются с предвзятым судейством и в хоккее в отношении себя, это не ново... Понятно, что "Краковию" где-то сегодня судьи подтаскивали.
    Кирилл Бондаренко
    Кирилл Бондаренко, 17.11.2019 22:43
    -1
    По моему,дальше ХК Донбасс выходит,если учитывать равенство очков и то,как были сыграны матчи с конкурентами.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:41
    +2
    Hyperion, 17.11.2019 22:34
    Перед турниром писали, что наиграли бригаду для большинства. Где она?
    Брехали. Так само і буліти...Я тут слухаю горе-студію розбори після матчу....Що канал, що спеціалісти-повні нулі...Народилися в 90х і розказують казки....При рахунку 1-0. забий Краковія(шайба в каркас потрапила) і все, було би 5-0...а так 1-1 суєта-суєт і повні нулі...
    Хоча судді....буліту в овер-таймі не було, а коментатор не прокоментував взагалі цей момент, бо не кує ні меле в хокеї....Короче рефері витягували психологічно гравців Краковії...Значить нада брати на себе проведення турніру і тупо витягувати нашого чемпіона....всіми правдами і неправдами.І нехай мені не розповідає Європа про чесне і професійне суддівство.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:36
    +1
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:31
    Я от собі думаю, куди ви хлопці їхали? Куди? Ви їхали на турнір в якому не забили жодного буліту? 3-0 по булітах наші програли. Це позорисько. Як так можна грати і на що надіятися? Тягнули час весь матч, оборонялися, кучкувалися і що? Що? Буліти вбити не вміє команд і в цьому вина повністю на стороні тренера, не тренують взагалі удари.Я в шоці, як там можна катати , щоб тягнути до булітів і взагалі навіть майстерності немає ні на буліти ні на більшість.Позорисько. Єдина команда на турнірі, яка не забила жодної шайби в більшості.
    Гений, буллиты-это лотерея ("Краковия" все-таки у себя дома играла и выходя на этот решающий матч понимала все расклады!), во-вторых, ваш ХК"Донбасс" на этом турнире очень прилично себя показал, ему нечего стыдиться да и вообще если бы не леги, то вы бы даже не попали в полуфинал КК (латвийская команда бы вас обыграла). Горячвских сегодня хорош был плюс видно было, что хоккеисты "Донбасса" наелись после вчерашнего матча с "Бейбарысом"...
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:36
    -1
    dimaprogs, 17.11.2019 22:13
    Не розумію чого коментатор каже, що переможець пройде далі. Якщо Краковія переможе в овертаймі, то не пройде, бо в них буде 5 очок, стільки ж у Немана та Донбаса. Тоді пройде Неман. Краковія після нічиї в основний час втрачає шанси на вихід далі.
    це на деякихї профільних сайтах такі щитарі....не по шайбах рахують, а по особистих зустрічах.
    у 3х команд по 5 очок, в особистих у німана-5, донбаса-2, краковія-2, і в особистій зустрічі краковія перемогла Донбас.
    Це той випадок, коли коментатор футбольний чеше дурню, і ні слова про формулу турніру і нічого взагалі не розказує хто і як проходить, бо й сам толком не знає.
    короче Донбас не пройшов.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 17.11.2019 22:35
    +1
    Молодці, перед турніром думав, що без шансів але вони доказали що можуть, на наступний рік чекаємо на українську команду в суперфіналі
    Hyperion
      Hyperion, 17.11.2019 22:34
    +1
    Перед турниром писали, что наиграли бригаду для большинства. Где она?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:31
    +1
    Я от собі думаю, куди ви хлопці їхали? Куди? Ви їхали на турнір в якому не забили жодного буліту? 3-0 по булітах наші програли. Це позорисько. Як так можна грати і на що надіятися? Тягнули час весь матч, оборонялися, кучкувалися і що? Що? Буліти вбити не вміє команд і в цьому вина повністю на стороні тренера, не тренують взагалі удари.Я в шоці, як там можна катати , щоб тягнути до булітів і взагалі навіть майстерності немає ні на буліти ні на більшість.Позорисько. Єдина команда на турнірі, яка не забила жодної шайби в більшості.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:29
    -1
    Чех Коприва вывел "Краковию" в Суперфинал, поляки, конечно, при родных стенах сегодня знатно бились...
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:24
    0
    dimaprogs, 17.11.2019 22:20
    Так у Немана уже 5 очков. Неман обыграл и Краковию и Донбас
    Неман" еще вчера себе обеспечил путевку в Суперфинал, но в случае победы "Донбасса" сегодня выйдет со второго места, т.к. проиграл сегодня "Бейбарысу" в основное время, если "Краковия" победит, то "Неман" выходит с первого, хотя эти места не имеют значения и поляки со второй позиции выходят в Суперфинал КК.
    dimaprogs
      dimaprogs, 17.11.2019 22:21
    0
    Аааа, так 2 команды выходят??? ))) Я думал только одна, как в предыдущем раунде)
    dimaprogs
      dimaprogs, 17.11.2019 22:20
    0
    ternow, 17.11.2019 22:17
    Глупости, за победу в овере или по буллитам назначается 2 очка, за овер при любом исходе-1 очко: то есть если "Краковия" вымучит эту победу в овере или по булкам, у них станет 5 очков, как и у "Донбасса", но при равенстве очков учитывается именно личная встреча между командами, поэтому если победит сейчас "Краковия", она и последует дальше...
    Так у Немана уже 5 очков. Неман обыграл и Краковию и Донбас
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:17
    0
    dimaprogs, 17.11.2019 22:13
    Не розумію чого коментатор каже, що переможець пройде далі. Якщо Краковія переможе в овертаймі, то не пройде, бо в них буде 5 очок, стільки ж у Немана та Донбаса. Тоді пройде Неман. Краковія після нічиї в основний час втрачає шанси на вихід далі.
    Глупости, за победу в овере или по буллитам назначается 2 очка, за овер при любом исходе-1 очко: то есть если "Краковия" вымучит эту победу в овере или по булкам, у них станет 5 очков, как и у "Донбасса", но при равенстве очков учитывается именно личная встреча между командами, поэтому если победит сейчас "Краковия", она и последует дальше...
    dimaprogs
      dimaprogs, 17.11.2019 22:13
    -1
    Не розумію чого коментатор каже, що переможець пройде далі. Якщо Краковія переможе в овертаймі, то не пройде, бо в них буде 5 очок, стільки ж у Немана та Донбаса. Тоді пройде Неман. Краковія після нічиї в основний час втрачає шанси на вихід далі.
    Hyperion
      Hyperion, 17.11.2019 21:31
    +3
    Да, вратарь у поляков хорош.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:41
    +2
    Hyperion, 17.11.2019 22:34
    Перед турниром писали, что наиграли бригаду для большинства. Где она?
    Брехали. Так само і буліти...Я тут слухаю горе-студію розбори після матчу....Що канал, що спеціалісти-повні нулі...Народилися в 90х і розказують казки....При рахунку 1-0. забий Краковія(шайба в каркас потрапила) і все, було би 5-0...а так 1-1 суєта-суєт і повні нулі...
    Хоча судді....буліту в овер-таймі не було, а коментатор не прокоментував взагалі цей момент, бо не кує ні меле в хокеї....Короче рефері витягували психологічно гравців Краковії...Значить нада брати на себе проведення турніру і тупо витягувати нашого чемпіона....всіми правдами і неправдами.І нехай мені не розповідає Європа про чесне і професійне суддівство.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:36
    +1
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:31
    Я от собі думаю, куди ви хлопці їхали? Куди? Ви їхали на турнір в якому не забили жодного буліту? 3-0 по булітах наші програли. Це позорисько. Як так можна грати і на що надіятися? Тягнули час весь матч, оборонялися, кучкувалися і що? Що? Буліти вбити не вміє команд і в цьому вина повністю на стороні тренера, не тренують взагалі удари.Я в шоці, як там можна катати , щоб тягнути до булітів і взагалі навіть майстерності немає ні на буліти ні на більшість.Позорисько. Єдина команда на турнірі, яка не забила жодної шайби в більшості.
    Гений, буллиты-это лотерея ("Краковия" все-таки у себя дома играла и выходя на этот решающий матч понимала все расклады!), во-вторых, ваш ХК"Донбасс" на этом турнире очень прилично себя показал, ему нечего стыдиться да и вообще если бы не леги, то вы бы даже не попали в полуфинал КК (латвийская команда бы вас обыграла). Горячвских сегодня хорош был плюс видно было, что хоккеисты "Донбасса" наелись после вчерашнего матча с "Бейбарысом"...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 17.11.2019 22:35
    +1
    Молодці, перед турніром думав, що без шансів але вони доказали що можуть, на наступний рік чекаємо на українську команду в суперфіналі
    Hyperion
      Hyperion, 17.11.2019 22:34
    +1
    Перед турниром писали, что наиграли бригаду для большинства. Где она?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:31
    +1
    Я от собі думаю, куди ви хлопці їхали? Куди? Ви їхали на турнір в якому не забили жодного буліту? 3-0 по булітах наші програли. Це позорисько. Як так можна грати і на що надіятися? Тягнули час весь матч, оборонялися, кучкувалися і що? Що? Буліти вбити не вміє команд і в цьому вина повністю на стороні тренера, не тренують взагалі удари.Я в шоці, як там можна катати , щоб тягнути до булітів і взагалі навіть майстерності немає ні на буліти ні на більшість.Позорисько. Єдина команда на турнірі, яка не забила жодної шайби в більшості.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 17.11.2019 22:48
    0
    Кирилл Бондаренко, 17.11.2019 22:43
    По моему,дальше ХК Донбасс выходит,если учитывать равенство очков и то,как были сыграны матчи с конкурентами.
    ні. шайби тут взагалі ніхто не рахує. всіх по 5 очок, а між собою 5-2-2 і донбас поступається краковії по очній зустрічі.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:48
    0
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:45
    А ти тут звідки намалювався? ти попутав може...У нас демократичне висловлення думки в Україні, чи для тебе це чуждо? так от видно було хто і на що готовився, Донбас до булітів не готовився взагалі, я і не розумію, що тут не видно? Ну і Донбас себе в повну силу не показав, а подібні тобі просто його не дооцінили.
    П.С.Ти про легів розкажи Ман Сіті, Реалу і Барсі..., розказуєш тут...Ми тут про команди чи про що?
    Да, судейство, к сожалению, очень часто подсуживает именно европейским командам: не раз и белорусы сталкиваются с предвзятым судейством и в хоккее в отношении себя, это не ново... Понятно, что "Краковию" где-то сегодня судьи подтаскивали.
    Говорю еще раз для слепого: если бы не леги "Донбасса", не видать бы было вам и полуфинала КК, латвийцы бы вас обошли... А так очень даже прилично ваша команда выглядела на этом турнире, ни за что ее поносить, не разбираясь в хоккее.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:45
    0
    OLEXANDER, 17.11.2019 22:41
    Брехали. Так само і буліти...Я тут слухаю горе-студію розбори після матчу....Що канал, що спеціалісти-повні нулі...Народилися в 90х і розказують казки....При рахунку 1-0. забий Краковія(шайба в каркас потрапила) і все, було би 5-0...а так 1-1 суєта-суєт і повні нулі...
    Хоча судді....буліту в овер-таймі не було, а коментатор не прокоментував взагалі цей момент, бо не кує ні меле в хокеї....Короче рефері витягували психологічно гравців Краковії...Значить нада брати на себе проведення турніру і тупо витягувати нашого чемпіона....всіми правдами і неправдами.І нехай мені не розповідає Європа про чесне і професійне суддівство.
    Да, судейство, к сожалению, очень часто подсуживает именно европейским командам: не раз и белорусы сталкиваются с предвзятым судейством и в хоккее в отношении себя, это не ново... Понятно, что "Краковию" где-то сегодня судьи подтаскивали.
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:24
    0
    dimaprogs, 17.11.2019 22:20
    Так у Немана уже 5 очков. Неман обыграл и Краковию и Донбас
    Неман" еще вчера себе обеспечил путевку в Суперфинал, но в случае победы "Донбасса" сегодня выйдет со второго места, т.к. проиграл сегодня "Бейбарысу" в основное время, если "Краковия" победит, то "Неман" выходит с первого, хотя эти места не имеют значения и поляки со второй позиции выходят в Суперфинал КК.
    dimaprogs
      dimaprogs, 17.11.2019 22:21
    0
    Аааа, так 2 команды выходят??? ))) Я думал только одна, как в предыдущем раунде)
    dimaprogs
      dimaprogs, 17.11.2019 22:20
    0
    ternow, 17.11.2019 22:17
    Глупости, за победу в овере или по буллитам назначается 2 очка, за овер при любом исходе-1 очко: то есть если "Краковия" вымучит эту победу в овере или по булкам, у них станет 5 очков, как и у "Донбасса", но при равенстве очков учитывается именно личная встреча между командами, поэтому если победит сейчас "Краковия", она и последует дальше...
    Так у Немана уже 5 очков. Неман обыграл и Краковию и Донбас
    ternow
      ternow, 17.11.2019 22:17
    0
    dimaprogs, 17.11.2019 22:13
    Не розумію чого коментатор каже, що переможець пройде далі. Якщо Краковія переможе в овертаймі, то не пройде, бо в них буде 5 очок, стільки ж у Немана та Донбаса. Тоді пройде Неман. Краковія після нічиї в основний час втрачає шанси на вихід далі.
    Глупости, за победу в овере или по буллитам назначается 2 очка, за овер при любом исходе-1 очко: то есть если "Краковия" вымучит эту победу в овере или по булкам, у них станет 5 очков, как и у "Донбасса", но при равенстве очков учитывается именно личная встреча между командами, поэтому если победит сейчас "Краковия", она и последует дальше...
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 17.11.2019 21:34
    0
    М-да. Нежданчик. Поляки заслужили выход в следующий раунд
    ternow