Ліверпуль впевнено обіграв Манчестер Сіті

Команда Юргена Клоппа, як і раніше, непереможна в чемпіонаті Англії

Ліверпуль впевнено обіграв Манчестер Сіті
Поєдинок 12-го туру чемпіонату Англії між «Ліверпулем» і «Манчестер Сіті» обіцяв стати не просто центральним матчем туру. Це була центральна зустріч всього європейського вікенду і, швидше за все, першого кола англійської Прем'єр-ліги.
 
Примітно, що до гри тренери команд підійшли майже з однаковими показниками. В останніх 50-ти матчах перед очним протистоянням підопічні і Юргена Клоппа, і Пепа Гвардіоли здобули по 41-й перемозі! У цих поєдинках, правда, «червоні» заробили на 5 очок більше, зате «городяни» провели більше на 2 «сухих» гри. Але зауважимо: з 2008-го, коли Гвардіола очолив «Барселону», він програв Клоппу 7 матчів - більше, ніж будь-якому іншому тренеру в світі!
 
Відзначимо, що до початку матчу «Ліверпуль» - «Манчестер Сіті» були зіграні всі поєдинки туру, і «городяни» відкотилися відразу на 4-е місце. Перемога дозволяла їм повернутися на другу сходинку турнірної таблиці, скоротивши відставання від лідируючого «Ліверпуля» до трьох очок. Поразка ж віддаляла на досить далекі 9 балів.
 
Однак якщо у Гвардіоли і був свій план на гру, то незабаром його довелося перекроювати. Господарі швидко повели в рахунку. Вже на 6-й хвилині Мане прострілив з флангу, захисник вибив м'яч на Фабіньо. А той підробив м'яч і другим дотиком завдав гарматного удару під ближню штангу - 1:0!
 
 
Поки гості намагалися перетравити цю подію, «червоні» подвоїли перевагу! Робертсон подав зліва, м'яч вдарився об газон в центрі штрафного, і Салах головою відправив сферу у сітку - 2:0.
 
 
Слід зазначити, що «Манчестер Сіті» не здався. Команда володіла хай невеликою, але перевагою у володінні м'ячем. Ось тільки скористатися цим не змогла. До того ж гостям і не щастило - Анхеліньо увірвався до штрафного і вирізав м'яч у дальній кут, але влучив у штангу. За винятком цього моменту і взяття воріт, голкіпери зробили по 2 сейви до перерви. Тобто при в цілому рівнійї грі «Ліверпулю» вдалося реалізувати 2 своїх моменти, а «Сіті» свій 1 - ні.
 
Але друга половина зустрічі знову почалася вдало для господарів. І знову щасливою стала 6-я хвилина. Хендерсону дозволили виконати фланговий навіс у воротарський, Мане випередив Уокера і пробив головою - м'яч від руки голкіпера опинився в сітці - 3:0!
 
 
Здалося, що у «городян» зникла будь-яка надія врятувати гру. У гостей перестали виходити атаки, Гвардіола раз у раз хапався за голову, дивлячись на дії своїх підопічних. Досить сказати, що після перерви в активі «Манчестер Сіті» всього один удар у площину. Щоправда, він виявився результативним. Після прострілу зліва Бернарду Сілва з розвороту пробив у дотик під ближню штангу - м'яч чиркнув об стійку воріт і заспокоївся в сітці.
 
У гостей було хвилин 15 з урахуванням компенсованого часу, проте нічого особливого за цей час вони створити не зуміли. «Червоні» вміло відбивалися, тягнули час і раз у раз намагалися втекти в контратаку.
 
3:1 - впевнена і за рахунком, і по грі перемога команди Юргена Клоппа. «Ліверпуль» набрав 34 очки і продовжує очолювати турірную таблицю АПЛ. У наступному турі «червоні» грають в гостях проти «Крістал Пелас». У «Манчестер Сіті» 25 балів і 4-й рядок, а попереду «городян» очікує домашня зустріч з «Челсі».

Англійська Прем'єр-ліга. 12-й тур.
 
«Ліверпуль» - «Манчестер Сіті» - 3:1

 Фабіньо (6), Мохамед Салах (13), Садіо Мане (51) - Бернарду Сілва (78).

 Родріго Ернандес (65).
 
«Ліверпуль»: Алісон Бекер - Ендрю Робертсон, Вірджіл ван Дейк, Деян Ловрен, Трент Александер-Арнольд - Жоржина Вейналдум, Фабіньо, Джордан Хендерсон (Джеймс Мілнер, 61) - Садіо Мане, Роберто Фірміно (Алекс Окслейд-Чемберлен, 79), Мохамед Салах (Джозеф Гомес, 87).
 
«Манчестер Сіті»: Клаудіо Браво - Джон Стоунс, Кайл Уолкер, Хосе Тасенде - Ілкай Гюндоган, Родріго Ернандес, Кевін Кевін Де Брейне, Бернарду Сілва, Фернандіньо - Серхіо Агуеро (Габріел Жезус, 71), Рахім Стерлінг.
 
Стадіон: «Енфілд» (Ліверпуль, Англія).
 
Арбітр: Майкл Олівер (Нортумберленд, Англія).


ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mb_cdi
      mb_cdi, 11.11.2019 11:19
    +3
    Немає Зіни....немає перемоги!
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 11.11.2019 11:10
    +2
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    это уже было/рука в штрафной-пенальти/футболеры начнут бить по рукам противника
    Maradona
    online
      Maradona, 11.11.2019 00:49
    +1
    А тим часом, Лестер вже на 2-й сходинці!
    tima fialko
      tima fialko, 11.11.2019 00:25
    -1
    Давно кажу,Ман Сіті потрібні 2-3 зірковіих футболіста.Інакше в Лізі Чемпіонів залишаться середняками.
    JulikoB
      JulikoB, 10.11.2019 23:08
    -3
    Получается что МС не самый сильный клуб Европы?
    Тогда кроты просто лохи?
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 10.11.2019 22:42
    -2
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    А судья ошибся еще один раз, когда на 65-минуте не дал пенальти за снос Стерлинга...Как-то все на этот раз сложилось против МС...
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 10.11.2019 22:16
    -3
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:37
    Да ладно. В первом случае мяч заметался между бедром и рукой, а во-втором попал в отведенную руку и изменил направление.
    И Аткинсон уже в матче МЮ-Ливерпуль ложил на ВАР.
    Ну тут уже играет фактор растояния. Сколько Ливерпулю не дали таких пенальти бить?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 21:37
    +1
    yuriy_kent, 10.11.2019 21:31
    А зачем тогда вар? Или вы думаете, что в апл судьи профаны? Красные победили по делу. Первый тайм безупречный. Сделали счет 3-0 и отдали владение мячем манСити. И как раз первый эпизод более тянул на пенальти, нежели во втором тайме.
    Да ладно. В первом случае мяч заметался между бедром и рукой, а во-втором попал в отведенную руку и изменил направление.
    И Аткинсон уже в матче МЮ-Ливерпуль ложил на ВАР.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 10.11.2019 21:37
    +1
    Иногда кажется что Гвардиола уж слишком заигрывается со своей тактикой. Какого хера Ферна играет цз, Анхелино который практически не играет выходит на Ливерпуль? Сити тратил ,тратил а по сути не одного толкового цз нет. В этом сезоне опять пролетят мимо лч!
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 10.11.2019 21:31
    +4
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    А зачем тогда вар? Или вы думаете, что в апл судьи профаны? Красные победили по делу. Первый тайм безупречный. Сделали счет 3-0 и отдали владение мячем манСити. И как раз первый эпизод более тянул на пенальти, нежели во втором тайме.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 10.11.2019 21:27
    +9
    Ливерпуль перестал играть феерично и стал прагматично выигрывать на классе. Вот и сейчас, без феерии, но очень уверенно разобрался. МС, конечно, хорош, но ему нужны сверхусилия и гений де Брюйне, чтобы вскрывать такую безупречную оборону. Правда, иногда Ливеру немного везло. В целом, болею за победу Ливера в АПЛ и победу МанСити в Лиге Чемпионов. Думаю, они заслуживают.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    +3
    viktor112007, 10.11.2019 20:45
    самі ви не об'єктивні ні грама. у вас кожен матч на контору грають і судді з шубами.
    ідіоти
    в кожному матчі шукаєте заговори
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    bzzzzz
      bzzzzz, 10.11.2019 20:47
    +7
    Ливерпуль машина. Из всех топ команд Европы, выглядят щас круче всех.
    Пенальти не было, потому что было близкое расстояние. Иногда игроки знают какое расстояние считается близким и специально не прячут руки за спину. В конце концов есть ВАР и если бы нарушение было, то был бы и пеналь.
    Special2
      Special2, 10.11.2019 20:46
    +6
    Интересно чем судья "подпортил" матч? Ливерпуль просто раздавил денежный мешок
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:45
    +3
    самі ви не об'єктивні ні грама. у вас кожен матч на контору грають і судді з шубами.
    ідіоти
    в кожному матчі шукаєте заговори
    Iniesta-73.
      Iniesta-73., 10.11.2019 20:42
    -3
    viktor112007, 10.11.2019 20:31
    без шансів для МС. Ліверпуль просто роздавив і переміг абсолютно по ділу
    Лівер крутий, але ти не об'єктивний!
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 10.11.2019 20:39
    -10
    жаль судья подпортила матч
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:36
    +7
    хлопці, ви хоч трохи адекватні? де там суддя напартачив? не було там ніякого пенальті, ні в першому епізоді, ні в другому. більше того, коли Сіті забивав там було порушення на Фабіньо, а він зарахував гол. тим не менш, до судді не маю жодних питань, відсудив матч нормально
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 20:32
    +1
    Я за Ливерпуль, но судья напартачил.
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:31
    +6
    без шансів для МС. Ліверпуль просто роздавив і переміг абсолютно по ділу
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 10.11.2019 21:27
    +9
    Ливерпуль перестал играть феерично и стал прагматично выигрывать на классе. Вот и сейчас, без феерии, но очень уверенно разобрался. МС, конечно, хорош, но ему нужны сверхусилия и гений де Брюйне, чтобы вскрывать такую безупречную оборону. Правда, иногда Ливеру немного везло. В целом, болею за победу Ливера в АПЛ и победу МанСити в Лиге Чемпионов. Думаю, они заслуживают.
    bzzzzz
      bzzzzz, 10.11.2019 20:47
    +7
    Ливерпуль машина. Из всех топ команд Европы, выглядят щас круче всех.
    Пенальти не было, потому что было близкое расстояние. Иногда игроки знают какое расстояние считается близким и специально не прячут руки за спину. В конце концов есть ВАР и если бы нарушение было, то был бы и пеналь.
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:36
    +7
    хлопці, ви хоч трохи адекватні? де там суддя напартачив? не було там ніякого пенальті, ні в першому епізоді, ні в другому. більше того, коли Сіті забивав там було порушення на Фабіньо, а він зарахував гол. тим не менш, до судді не маю жодних питань, відсудив матч нормально
    Special2
      Special2, 10.11.2019 20:46
    +6
    Интересно чем судья "подпортил" матч? Ливерпуль просто раздавил денежный мешок
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:31
    +6
    без шансів для МС. Ліверпуль просто роздавив і переміг абсолютно по ділу
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 10.11.2019 21:31
    +4
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    А зачем тогда вар? Или вы думаете, что в апл судьи профаны? Красные победили по делу. Первый тайм безупречный. Сделали счет 3-0 и отдали владение мячем манСити. И как раз первый эпизод более тянул на пенальти, нежели во втором тайме.
    mb_cdi
      mb_cdi, 11.11.2019 11:19
    +3
    Немає Зіни....немає перемоги!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    +3
    viktor112007, 10.11.2019 20:45
    самі ви не об'єктивні ні грама. у вас кожен матч на контору грають і судді з шубами.
    ідіоти
    в кожному матчі шукаєте заговори
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    viktor112007
      viktor112007, 10.11.2019 20:45
    +3
    самі ви не об'єктивні ні грама. у вас кожен матч на контору грають і судді з шубами.
    ідіоти
    в кожному матчі шукаєте заговори
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 11.11.2019 11:10
    +2
    DKTheBest2, 10.11.2019 21:13
    Почему заговор? Судья просто ошибся два раза. Если в первом случае можно как-то оправдаться, то вторая рука-чистейший пенальти.
    И хватит уже этих решений на усмотрение судьи. Раз мяч попадает в руку-это нарушение. Если в штрафной-пенальти. Единственное исключение-рука прижатая к телу.
    это уже было/рука в штрафной-пенальти/футболеры начнут бить по рукам противника
    Maradona
    online
      Maradona, 11.11.2019 00:49
    +1
    А тим часом, Лестер вже на 2-й сходинці!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 21:37
    +1
    yuriy_kent, 10.11.2019 21:31
    А зачем тогда вар? Или вы думаете, что в апл судьи профаны? Красные победили по делу. Первый тайм безупречный. Сделали счет 3-0 и отдали владение мячем манСити. И как раз первый эпизод более тянул на пенальти, нежели во втором тайме.
    Да ладно. В первом случае мяч заметался между бедром и рукой, а во-втором попал в отведенную руку и изменил направление.
    И Аткинсон уже в матче МЮ-Ливерпуль ложил на ВАР.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 10.11.2019 21:37
    +1
    Иногда кажется что Гвардиола уж слишком заигрывается со своей тактикой. Какого хера Ферна играет цз, Анхелино который практически не играет выходит на Ливерпуль? Сити тратил ,тратил а по сути не одного толкового цз нет. В этом сезоне опять пролетят мимо лч!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.11.2019 20:32
    +1
    Я за Ливерпуль, но судья напартачил.