Львів - Ворскла - 2:0. Текстова трансляція матчу

Текстова трансляція поєдинку 14-го туру Української Прем'єр-Ліги

Львів - Ворскла - 2:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла
Українська Прем'єр-ліга. 14-й тур
 
Львів - Ворскла - 2:0
 
«Львів»: Богдан Сарнавський, Антон Братков, Мартан, Сергій Борзенко, Сергій Люлька, Владислав Приймак, Сабіно, Микита Татарков, Педро, Ренан, Пернамбуко
 
Запас: Олександр Бандура, Альваро, Ярослав Богунов, Руслан Зубков, Микола Квасний, Шина, Велвес
 
«Ворскла»: Дмитро Резник, Максим Мельничук, Володимир Чеснаков, Володимир Баєнко, Євген Мартиненко, Ігор Пердута, Сергій Скляр, Дмитро Кравченко, Луїзао, Денис Васін, Юрій Козиренко
 
Запас: Данило Канєвцев, Вадим Сапай, Тодор Петрович, Павло Ребенок, Юрій Коломоєць, Артур, Андрій Стрижак
 
Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
 
Стадіон «Україна»
 
 
У 14-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-Ліги в суботу 9 листопада у Львові зустрінуться один з одним два аутсайдера турніру - місцевий однойменний клуб і полтавська «Ворскла». Саме ці дві команди розташувалися на останніх 11-му і 12-му місцях, маючи в своєму активі всього по 8 очок. Тому для кожного із суперників перемога в очному протистоянні буде мати дуже важливе значення. Як в таких випадках кажуть - це буде гра не за три, а за шість очок.
 
Матч «Львів» - «Ворскла» відбудеться на стадіоні «Україна». Початок о 17 годині. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку за цим посиланням.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 09.11.2019 18:44
    +2
    Ворскла чем-то кроме зарабатывания карточек на поле занимается?
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 09.11.2019 18:36
    +2
    Taran, 09.11.2019 18:25
    Смотрю как десерт перед Бавария - Боруссия Д. Похоже, во Львове без Шахтёра с футболом полнейший завал - трибуны-то пустые!
    Коли Шахтар грав у Львові, то в цей час на чемпіонат не більше приходило. Та і в Харкові не набагато більше)
    А от команд у Львові три: Карпати, Львів, Рух. Плюс гра не ахті, тому і на Рух більше ходить чим на Прем'єр Лігу
    Taran
    online
    Taran, 09.11.2019 18:25
    -2
    Смотрю как десерт перед Бавария - Боруссия Д. Похоже, во Львове без Шахтёра с футболом полнейший завал - трибуны-то пустые!
    Brian
      Brian, 09.11.2019 18:10
    +3
    Игра за выживание. Львов показал что хочет остаться в УПЛ, Ворскла - Первая лига.
    Владимир Кравченко
      Владимир Кравченко, 09.11.2019 17:49
    +1
    Вболiваю за Ворскла, але це вже дно. При Бабаевi (Царство Небесне) такого б не було. Нi команди, нi менеджменту, трансфери провальнi, cвоi безхребетнi. Павлов таких футболiстiв покончав би.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 09.11.2019 17:47
    +1
    Львів сьогодні в першому таймі забив більше ніж в останніх 8-ми матчах чемпіонату! Можливо дійсно команду прорве, подивився як буде тренувати вірменин!
    Andy_P
      Andy_P, 09.11.2019 17:40
    +6
    Шо за люди у Ворсклы на поле, КАК они играют, это ппц... Такое впечатление, что нарочно косячат.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 09.11.2019 17:38
    +1
    Ворскла на вихід в першу лігу!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 09.11.2019 17:23
    -2
    Гра за лідерство в УПЛ😀
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 09.11.2019 17:22
    +1
    nomad, 09.11.2019 04:55
    Супер....
    типа МЮ-МС
    Норвіч - Уотфорд краще?
    ingvar1305
    online
      ingvar1305, 09.11.2019 17:20
    -1
    5-0 ФК Львів....
    Порвіт їх!.....
    nomad
      nomad, 09.11.2019 04:55
    -3
    Супер....
    типа МЮ-МС
    Andy_P
      Andy_P, 09.11.2019 17:40
    +6
    Шо за люди у Ворсклы на поле, КАК они играют, это ппц... Такое впечатление, что нарочно косячат.
    Brian
      Brian, 09.11.2019 18:10
    +3
    Игра за выживание. Львов показал что хочет остаться в УПЛ, Ворскла - Первая лига.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 09.11.2019 18:44
    +2
    Ворскла чем-то кроме зарабатывания карточек на поле занимается?
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 09.11.2019 18:36
    +2
    Taran, 09.11.2019 18:25
    Смотрю как десерт перед Бавария - Боруссия Д. Похоже, во Львове без Шахтёра с футболом полнейший завал - трибуны-то пустые!
    Коли Шахтар грав у Львові, то в цей час на чемпіонат не більше приходило. Та і в Харкові не набагато більше)
    А от команд у Львові три: Карпати, Львів, Рух. Плюс гра не ахті, тому і на Рух більше ходить чим на Прем'єр Лігу
    Владимир Кравченко
      Владимир Кравченко, 09.11.2019 17:49
    +1
    Вболiваю за Ворскла, але це вже дно. При Бабаевi (Царство Небесне) такого б не було. Нi команди, нi менеджменту, трансфери провальнi, cвоi безхребетнi. Павлов таких футболiстiв покончав би.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 09.11.2019 17:47
    +1
    Львів сьогодні в першому таймі забив більше ніж в останніх 8-ми матчах чемпіонату! Можливо дійсно команду прорве, подивився як буде тренувати вірменин!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 09.11.2019 17:38
    +1
    Ворскла на вихід в першу лігу!
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 09.11.2019 17:22
    +1
    nomad, 09.11.2019 04:55
    Супер....
    типа МЮ-МС
    Норвіч - Уотфорд краще?