В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Динамо заслуговувало на перемогу»

Експерт поділився думкою про нічию киян з «Копенгагеном»

2174
3
Sport.ua. В'ячеслав Заховайло
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло поділився враженнями від нічиєї київського «Динамо» з данським «Копенгагеном» (1:1) в четвертому турі групового раунду Ліги Європи.

«Динамо» домінувало з першої до останньої хвилини матчу. Пропустили, звичайно, курйозний гол, та ще й на перших хвилинах. Це внесло корективи насамперед в тактику суперника. Треба віддати належне киянам, психологічно не зламав команду навіть незабитий пенальті. «Динамо» продовжувало методично гнути свою лінію, виконуючи установку тренера.

Мені подобається стиль гри Михайличенка. Це щось нове, з добре забутого старого. Я вважаю, що «Динамо» сьогодні заслуговувало на перемогу», - написав Заховайло в своєму Facebook.
(8)

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих

Даніеле ДЕ РОССІ: «Було нелегко. Мілан – сильна команда»
Футбол | 19 квітня 2024, 05:25 2