26.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Олександр БАБИЧ: «Добрий вечір, ми вилізли в першу шістку»

Головний тренер «Маріуполя» – про перемогу над «Колосом»

Олександр БАБИЧ: «Добрий вечір, ми вилізли в першу шістку»
© ФК Маріуполь. Олександр Бабич
Наставник «Маріуполя» Олександр Бабич прокоментував перемогу над «Колосом» (2:0) в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги.
 
— Радує, що у нас тепер дві домашні перемоги поспіль. Перемоги були непростими. І над «Дніпром», і над «Колосом». Що стосується безпосередньо гри, то суперник віддав нам у першому таймі ініціативу. Важко було розкрити оборону за рахунок короткої і середньої передач. Оборона Колоса дуже грамотно і швидко перебудовувалася. Ми чекали, що під час одного з перебудувань знайдемо пролом в обороні «Колоса». І ми скористалися цим, забивши перший гол.
 
У другому таймі «Колос» природно почав розкриватися, великими силами йти вперед, а у нас з'явилися вільні зони і можливості забити ще. Десь в середині другого тайму «Колос» перехопив ініціативу, ми трохи притиснулися до своїх воріт. У наших воріт було два небезпечних моменти. Ради, що домоглися позитивного результату. Ми повинні були збільшувати рахунок раніше, коли Горбунов добре прострілив зліва і Чурко зобов'язаний був забивати. У цьому моменті нам трохи не пощастило.
 
Такі матчі, за шість очок, тиснуть психологічно, але я радий, що хлопці витримали і фізично, і психологічно. На даний момент, добрий вечір, ми вилізли в першу шістку.
 
— Що Вас сьогодні порадувало?
— Порадувало те, як агресивно грала верхня група атаки. «Колос» вміє грати за рахунок короткої і середньої передач. Ми їм не дали так зіграти, зламали їх гру і нав'язали свою.
 
Радує також те, що забили два голи і не пропустили. Ми дуже важко здобуваємо перемоги на своєму досить специфічному полі, тому ми дійсно раді, що здобули таку перемогу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Маріуполь

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Kroti_dnishenskoe_dno
    online
      Kroti_dnishenskoe_dno, 26.10.2019 20:20
    -5
    zvalenok03, 26.10.2019 20:09
    Словами такого же как ты - пруфы в студию.
    Повторяю. Ты оскорбляешь и унижаешь другие команды, не мариуполь, а те кого он обыграл. Намекаешь что они никчемные.
    И еще. Покажи где твоим мнением тут очень интересуются.
    обувь вонючая тебе мало бана на один акк ты еще 100 штук создашь?
    digsum
    online
      digsum, 26.10.2019 20:18
    0
    zvalenok03, 26.10.2019 20:09
    Словами такого же как ты - пруфы в студию.
    Повторяю. Ты оскорбляешь и унижаешь другие команды, не мариуполь, а те кого он обыграл. Намекаешь что они никчемные.
    И еще. Покажи где твоим мнением тут очень интересуются.
    Ты когда процитировал мое сообщение, верно ожидал какого-то сладкого торта и цветов, предложения пойти в ресторан после перехода на личности? А тут неожиданно - оскорбления в ответ
    __
    Пруфы? Зачем они тебе?)) Ты готов мнение изменить?
    __
    Я не писал, что Мариуполь играет плохо, я написал, что он играет в интересах другого клуба. Каким образом я унизил другие клубы, тем более о том, что они никчемные? 0_0
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 26.10.2019 20:09
    +2
    digsum, 26.10.2019 19:59
    Я никого с говном не смешивал. Команды одного хозяина должны играть в разных лигах, чтоб потом Шахтер не ныл, что чемпионат слабый. Пердив это значит первая лига, а не то, с помощью чего ты тут коменты отписываешь
    Словами такого же как ты - пруфы в студию.
    Повторяю. Ты оскорбляешь и унижаешь другие команды, не мариуполь, а те кого он обыграл. Намекаешь что они никчемные.
    И еще. Покажи где твоим мнением тут очень интересуются.
    digsum
    online
      digsum, 26.10.2019 19:59
    -1
    zvalenok03, 26.10.2019 19:53
    Что за говнистые люди. Других с удовольствием с говном смешивают, а как их - сразу обижаются.
    Я никого с говном не смешивал. Команды одного хозяина должны играть в разных лигах, чтоб потом Шахтер не ныл, что чемпионат слабый. Пердив это значит первая лига, а не то, с помощью чего ты тут коменты отписываешь
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 26.10.2019 19:53
    +1
    Что за говнистые люди. Других с удовольствием с говном смешивают, а как их - сразу обижаются.
    grifon
      grifon, 26.10.2019 19:23
    0
    так почитай вас кротів, ви такі розумні. може нах цей футбол і гоу відкривати універ?
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 26.10.2019 20:09
    +2
    digsum, 26.10.2019 19:59
    Я никого с говном не смешивал. Команды одного хозяина должны играть в разных лигах, чтоб потом Шахтер не ныл, что чемпионат слабый. Пердив это значит первая лига, а не то, с помощью чего ты тут коменты отписываешь
    Словами такого же как ты - пруфы в студию.
    Повторяю. Ты оскорбляешь и унижаешь другие команды, не мариуполь, а те кого он обыграл. Намекаешь что они никчемные.
    И еще. Покажи где твоим мнением тут очень интересуются.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 26.10.2019 19:53
    +1
    Что за говнистые люди. Других с удовольствием с говном смешивают, а как их - сразу обижаются.
    digsum
    online
      digsum, 26.10.2019 20:18
    0
    zvalenok03, 26.10.2019 20:09
    Словами такого же как ты - пруфы в студию.
    Повторяю. Ты оскорбляешь и унижаешь другие команды, не мариуполь, а те кого он обыграл. Намекаешь что они никчемные.
    И еще. Покажи где твоим мнением тут очень интересуются.
    Ты когда процитировал мое сообщение, верно ожидал какого-то сладкого торта и цветов, предложения пойти в ресторан после перехода на личности? А тут неожиданно - оскорбления в ответ
    __
    Пруфы? Зачем они тебе?)) Ты готов мнение изменить?
    __
    Я не писал, что Мариуполь играет плохо, я написал, что он играет в интересах другого клуба. Каким образом я унизил другие клубы, тем более о том, что они никчемные? 0_0
    grifon
    online
      grifon, 26.10.2019 19:23
    0
    так почитай вас кротів, ви такі розумні. може нах цей футбол і гоу відкривати універ?