Даяна Ястремська - Кікі Бертенс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію вирішального матчу групового раунду малого Підсумкового турніру

Даяна Ястремська - Кікі Бертенс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Даяна Ястремська
У четвер, 24 жовтня, друга ракетка України Даяна Ястремська (№24 WTA) зіграє другий поєдинок на малому Підсумковому турнірі в Чжухаї.
 
Суперницею 19-річної українки стане Кікі Бертенс з Нідерландів (№10 WTA). Зустріч відбудеться останнім запуском, орієнтовний час початку - не раніше 14:05 за Києвом. Переможниця цього матчу зіграє в півфіналі.
 
 
 
 
Тенісистка Бертенс Векич Ястремська Матчі Сети / Гейми
 Бертенс (1) - 7:6, 6:2   1-0 2-0 / 13-8
 Векич (8) 6:7, 2:6 - 6:7, 2:6 0-2 0-4 / 16-26
 Ястремська (10)   7:6, 6:2 - 1-0 2-0 / 13-8
 
Раніше дівчата зустрічалася один раз, перемогла Бертенс.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vital
    online
      vital, 24.10.2019 20:26
    -2
    Vladlen, 24.10.2019 19:53
    Вопрос, олимпиада, это личное соревнование, или она нашу Украину представляет? Где вы бы были если бы не наши спортсмен, в п***е, нечего для страны не сделали, а ту даже, одна вонь, просто противно.
    Не думаю, що їм можна щось довести. Дехто просто хоче диванний срач розвести серед інших, кому цікавий теніс.
    Даяна це лише підліток, яка живе тенісом. Не думаю, що вона поки може вирішувати куди їхати на турнір, а куди ні. Для цього є дорослі родичі і команда навколо неї. Як можна відвернутися і перестати вболівати за Ястремську через поїздку "не туди"? Я добре пам'ятаю як вона в Польщі в Кубку Федерації грала через біль, обіграла на класі досить сильну зараз Ігу Свентек і ще одного ноунейма, як вона ходила після гри з прапором України, спілкувалася і фотографувалася з нашими вболівальниками, які приїхали спеціально щоб повболівати за нашу збірну.
    Не суди, і не судимий будеш...
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 19:53
    -2
    palpal, 24.10.2019 17:27
    из-за токио … погуглите, может даже найдете кто из её команды говорил большие сомнения в участии, если б не олимпиада
    Вопрос, олимпиада, это личное соревнование, или она нашу Украину представляет? Где вы бы были если бы не наши спортсмен, в п***е, нечего для страны не сделали, а ту даже, одна вонь, просто противно.
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 19:45
    -3
    Виктор Петренко, 24.10.2019 15:58
    Никогда бы не подумал что получу столько минусов.Это ж сколько здесь ватников вонючих.То что паРАША убила тысячи украинцев,отобрала Крым,разрушила тыячи домов и предприятий,для вас неважно?Тьфу!
    Представляете сколько в Украине еще адекватных людей осталось, а Крым не отобрали, мы его сами продали, лучше ищите тех, кто это сделал, а не обвиняйте мирных спортсменов, которые только прославляют нашу страну. Снимите розовые очки.
    palpal
    palpal, 24.10.2019 17:27
    0
    vital, 24.10.2019 16:36
    Це взагалі то спортивний сайт, і любителі тенісу заходять у профільну тему і новину щоб поговорити про теніс і гру наших тенісисток. Про політику це в інше місце.
    Краще згадайте як Даяна з травмою в Польщі на Кубку Федерації в 2019-му здобула для збірної України 2 перемоги в 2-х особистих матчах.
    из-за токио … погуглите, может даже найдете кто из её команды говорил большие сомнения в участии, если б не олимпиада
    vital
    online
      vital, 24.10.2019 16:36
    -2
    Виктор Петренко, 24.10.2019 16:08
    Не призер а олімпійський чемпіон.Хоча це не я.Можливо,крім того що я служив раніше, я нічого хорошо не робив.Але я не публічна людина.І не їду в паРАШІ за кривавим рубльом.І не ганьблю пам'ять загиблих українців!!!
    Це взагалі то спортивний сайт, і любителі тенісу заходять у профільну тему і новину щоб поговорити про теніс і гру наших тенісисток. Про політику це в інше місце.
    Краще згадайте як Даяна з травмою в Польщі на Кубку Федерації в 2019-му здобула для збірної України 2 перемоги в 2-х особистих матчах.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.10.2019 16:08
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    vital, 24.10.2019 16:01
    Ви ж, мабуть, "більше" за Даяну для неньки України робите. А може Ви той самий Віктор Петренко, то й що олімпійський призер із фігурного катання?
    Не призер а олімпійський чемпіон.Хоча це не я.Можливо,крім того що я служив раніше, я нічого хорошо не робив.Але я не публічна людина.І не їду в паРАШІ за кривавим рубльом.І не ганьблю пам'ять загиблих українців!!!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 16:08
    +2
    Vladlen, 24.10.2019 15:49
    Кстати сегодня Даяна играла достаточно разнообразно, столько укороченных, она наверное, за весь год не сделала. Только подача конечно подвела, в первом сете 28 % попаданий первой подачи не в какие ворота не лезет. Смотрим в будущее с большим оптимизмом.
    Згідний на всі 100. Дай вчорашній рівень подачі і Кікі, мабуть,пакувала би речі. Даяна ніразу не повела в рахунку і це її надломило. Ну нічого- вперед з оптимізмом!!!
    vital
    online
      vital, 24.10.2019 16:01
    -3
    Виктор Петренко, 24.10.2019 15:58
    Никогда бы не подумал что получу столько минусов.Это ж сколько здесь ватников вонючих.То что паРАША убила тысячи украинцев,отобрала Крым,разрушила тыячи домов и предприятий,для вас неважно?Тьфу!
    Ви ж, мабуть, "більше" за Даяну для неньки України робите. А може Ви той самий Віктор Петренко, то й що олімпійський призер із фігурного катання?
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.10.2019 15:58
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Петренко, 24.10.2019 14:44
    Ну что Кормилица семью кормить нечем?)Надеюсь ты вылетишь с треском!!!
    Никогда бы не подумал что получу столько минусов.Это ж сколько здесь ватников вонючих.То что паРАША убила тысячи украинцев,отобрала Крым,разрушила тыячи домов и предприятий,для вас неважно?Тьфу!
    palpal
    palpal, 24.10.2019 15:54
    +1
    sarra2008, 24.10.2019 15:38
    Суддя козел🐐, дважды😠
    Первый раз по ауту судья прав, розыгрыш то завершился. А второй раз неправ похоже назло – неготовность с приемом да еще с розыгрышем определяется в правилах как готовность.
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 15:49
    +2
    Кстати сегодня Даяна играла достаточно разнообразно, столько укороченных, она наверное, за весь год не сделала. Только подача конечно подвела, в первом сете 28 % попаданий первой подачи не в какие ворота не лезет. Смотрим в будущее с большим оптимизмом.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 15:42
    +1
    sarra2008, 24.10.2019 15:38
    Суддя козел🐐, дважды😠
    Згідний! По грі- росте Даяна,пробує комбінувати. Для перемог над топ 10 ще не готова,а ось топ 20-30 буде кошмарити!!!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 15:40
    +3
    Даяна натворила ошибок много, но Бертенс, имея такое преимущество, еще и зачем-то на предпоследнем мяче спровоцировала конфликтную ситуацию. Крысиный поступок. Я думал, Даяна пройдет мимо, не пожмет руку.
    Но год хороший: получила опыт, что-то выиграла, среди 25 лучших, сеяная на АО будет.
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 24.10.2019 15:40
    0
    Єто и называется на классе... Боковые уничтожили Даяну, как то и теннис не особо интересен становится в таком формате.
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 15:40
    +4
    Даяна конечно сама игру отдала, Кики не чего особенного не показала, так еще под конец и судья начудил, все против Даяны.
    totake
    totake, 24.10.2019 15:40
    +1
    медичні хитрощі не пройшли
    sarra2008
      sarra2008, 24.10.2019 15:38
    +4
    Суддя козел🐐, дважды😠
    totake
    totake, 24.10.2019 15:37
    -2
    Zport., 24.10.2019 14:31
    Чего ж ты матчи "ваты" смотришь, патхриот диванный?
    хотів власними очима подивитися як вата програє
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 15:37
    +5
    Мерзкая Бертенс. Наверное, кроме Нидерландов ее нигде не любят. Психованная. Обе слабые. Единственное, что в плюс Даяне - то, что ей 19 лет.
    Руслан Семченко
      Руслан Семченко, 24.10.2019 15:34
    +1
    Знову бейсбол у вирішальний момент і 5-3 ....
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 15:37
    +5
    Мерзкая Бертенс. Наверное, кроме Нидерландов ее нигде не любят. Психованная. Обе слабые. Единственное, что в плюс Даяне - то, что ей 19 лет.
    solomon7575
    solomon7575, 24.10.2019 14:50
    +5
    Печально, но с такой игрой шансов нет...
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.10.2019 16:08
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    vital, 24.10.2019 16:01
    Ви ж, мабуть, "більше" за Даяну для неньки України робите. А може Ви той самий Віктор Петренко, то й що олімпійський призер із фігурного катання?
    Не призер а олімпійський чемпіон.Хоча це не я.Можливо,крім того що я служив раніше, я нічого хорошо не робив.Але я не публічна людина.І не їду в паРАШІ за кривавим рубльом.І не ганьблю пам'ять загиблих українців!!!
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 15:40
    +4
    Даяна конечно сама игру отдала, Кики не чего особенного не показала, так еще под конец и судья начудил, все против Даяны.
    sarra2008
      sarra2008, 24.10.2019 15:38
    +4
    Суддя козел🐐, дважды😠
    vital
    online
      vital, 24.10.2019 08:43
    +4
    Важко назвати Даяну фаворитом матчу:
    - Кікі відпочивала на добу більше. а теніс Даяни енергозатратний, не дарма вона в цьому році не має жодної перемоги після програного першого сету;
    - Даяна нестабільна і чекати від неї другий день поспіль якісний матч важко;
    - Кікі краще грає таї (по пам'яті в Бертенс починаючи з перемоги над Таунсенд, триває серія десь 5 поспіль виграних таїв; може ця серія ще довша, але я не слідкував за успіхами Кікі);
    - Кікі стабільно добре подає (вона друга після Плішкової по кількості ейсів за сезон), а в Даяни часто бувають проблеми з прийомом сильної подачі, бо Даяні мало просто прийняти, вона хоче зразу атакувати...;
    - Бертенс досвідчений боєць туру, вона грає хитріше і різноманітніше, а Даяна поки ще не стабільна найбільш атакуюча тенісистка туру.
    Завдання мінімум на турнір Даяна вже виконала, перемігши Векіч, а все що більше, буде тільки бонусом для себе, команди і вболівальників.
    Хочеться вірити що казка Даяни в Чжухаї продовжиться...
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 15:40
    +3
    Даяна натворила ошибок много, но Бертенс, имея такое преимущество, еще и зачем-то на предпоследнем мяче спровоцировала конфликтную ситуацию. Крысиный поступок. Я думал, Даяна пройдет мимо, не пожмет руку.
    Но год хороший: получила опыт, что-то выиграла, среди 25 лучших, сеяная на АО будет.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 15:19
    +3
    Втомилася,Даяна! Потрібно працювати над фізо.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 14:43
    +3
    Mazyr2412, 24.10.2019 14:42
    Добре грає ця Кікі!
    Я бы сказал, что обе безобразно. Процент первой подачи у каждой, наверное, около 30.
    Zport.
      Zport., 24.10.2019 14:31
    +3
    totake, 24.10.2019 14:28
    вата подати не може, що там можна говорити
    Чего ж ты матчи "ваты" смотришь, патхриот диванный?
    xerx
      xerx, 24.10.2019 14:31
    +3
    sergo1957, 24.10.2019 14:20
    Вот когда нужен хороший тренер, умеющий подсказать,поддержать,успокоить!
    вот зараз у неї руська тренерка.. бо в Україні нікого не знайшла..
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 14:30
    +3
    Все то же, что и обычно. Лупит по аутам в простейших ситуациях, подача не идет. Благо год заканчивается, новый тренер может до Австралии научит чему.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 14:20
    +3
    Майже завжди Даяна починає з втрати подачі. З Бертенс шутки плохи- дуже добре подає!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 14:04
    +3
    vital, 24.10.2019 08:43
    Важко назвати Даяну фаворитом матчу:
    - Кікі відпочивала на добу більше. а теніс Даяни енергозатратний, не дарма вона в цьому році не має жодної перемоги після програного першого сету;
    - Даяна нестабільна і чекати від неї другий день поспіль якісний матч важко;
    - Кікі краще грає таї (по пам'яті в Бертенс починаючи з перемоги над Таунсенд, триває серія десь 5 поспіль виграних таїв; може ця серія ще довша, але я не слідкував за успіхами Кікі);
    - Кікі стабільно добре подає (вона друга після Плішкової по кількості ейсів за сезон), а в Даяни часто бувають проблеми з прийомом сильної подачі, бо Даяні мало просто прийняти, вона хоче зразу атакувати...;
    - Бертенс досвідчений боєць туру, вона грає хитріше і різноманітніше, а Даяна поки ще не стабільна найбільш атакуюча тенісистка туру.
    Завдання мінімум на турнір Даяна вже виконала, перемігши Векіч, а все що більше, буде тільки бонусом для себе, команди і вболівальників.
    Хочеться вірити що казка Даяни в Чжухаї продовжиться...
    Немає чого добавити! Будемо сподіватися!!!
    serg
      serg, 24.10.2019 10:01
    +3
    сегодня не будет сказки, не верится в Даяну. Хотелось бы, чтобы Даяна прошла, но Кики победит
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 24.10.2019 16:08
    +2
    Vladlen, 24.10.2019 15:49
    Кстати сегодня Даяна играла достаточно разнообразно, столько укороченных, она наверное, за весь год не сделала. Только подача конечно подвела, в первом сете 28 % попаданий первой подачи не в какие ворота не лезет. Смотрим в будущее с большим оптимизмом.
    Згідний на всі 100. Дай вчорашній рівень подачі і Кікі, мабуть,пакувала би речі. Даяна ніразу не повела в рахунку і це її надломило. Ну нічого- вперед з оптимізмом!!!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 24.10.2019 15:58
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Петренко, 24.10.2019 14:44
    Ну что Кормилица семью кормить нечем?)Надеюсь ты вылетишь с треском!!!
    Никогда бы не подумал что получу столько минусов.Это ж сколько здесь ватников вонючих.То что паРАША убила тысячи украинцев,отобрала Крым,разрушила тыячи домов и предприятий,для вас неважно?Тьфу!
    Vladlen
      Vladlen, 24.10.2019 15:49
    +2
    Кстати сегодня Даяна играла достаточно разнообразно, столько укороченных, она наверное, за весь год не сделала. Только подача конечно подвела, в первом сете 28 % попаданий первой подачи не в какие ворота не лезет. Смотрим в будущее с большим оптимизмом.
    sergo1957
      sergo1957, 24.10.2019 15:22
    +2
    Надо работать над психикой и искать хорошего тренера !
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 24.10.2019 14:49
    +2
    Ей похоже корт нужен сантиметров на 20 больше. Пока не научится держать мяч в корте, на титулы рассчитывать нет смысла.