Луїш КАШТРУ: «Гучний трансфер? Навіть не знаю, про що мова»

Головний тренер «Шахтаря» відмовився коментувати заяву Даріо Срни

Луїш КАШТРУ: «Гучний трансфер? Навіть не знаю, про що мова»
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру напередодні матчу третього раунду групового етапу Ліги чемпіонів проти «Динамо Загреб» прокоментував інформацію про те, що донецький клуб провернув гучний трансфер, про який вчора повідомив його помічник Даріо Срна.
 
- Вчора Даріо Срна анонсував гучний трансфер «Шахтаря». Яку позицію ви хочете підсилити?
- Ми не будемо говорити про це. Я не бачив інтерв'ю Даріо, навіть не знаю, про що йдеться. Давайте говорити про майбутню гру.
 
Матч «Шахтар» - «Динамо Загреб» відбудеться у вівторок, 22 жовтня. Початок зустрічі о 19:55.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Legenda ТРАВКА
      Legenda ТРАВКА, 04.11.2019 11:06
    0
    Хачеріді давно сказав що не хоче вертатися в Шахтер
    Legenda ТРАВКА
      Legenda ТРАВКА, 04.11.2019 11:05
    0
    Я Туре підпишіть і всьо буде заєбісь 😂
    Zport.
      Zport., 22.10.2019 00:04
    0
    gomenyuk2830, 21.10.2019 23:54
    Схоже, що да... його зовсім стало не чути і вже навіть не те, що в основі клубу, його і в запасі не чути...
    Вида не свободный агент. Он действующий игрок Бешикташа
    gomenyuk2830
      gomenyuk2830, 21.10.2019 23:54
    -1
    ihor7003, 21.10.2019 23:43
    А Вида что свободный агент что его могут подписать посреди сезона?
    Схоже, що да... його зовсім стало не чути і вже навіть не те, що в основі клубу, його і в запасі не чути...
    ihor7003
      ihor7003, 21.10.2019 23:43
    +1
    gomenyuk2830, 21.10.2019 23:36
    та стовідсотково Віда... даріо лише так міг анансувати свого співвітчизника... нах Шахтареві потрібен Хач??? Вже краще Чигригського забрати, той хоча б адекватний...
    А Вида что свободный агент что его могут подписать посреди сезона?
    gomenyuk2830
      gomenyuk2830, 21.10.2019 23:36
    0
    та стовідсотково Віда... даріо лише так міг анансувати свого співвітчизника... нах Шахтареві потрібен Хач??? Вже краще Чигригського забрати, той хоча б адекватний...
    zzg77
    online
      zzg77, 21.10.2019 22:54
    +3
    По всем наколкам - Хачериди!! Но это просто ОТСТОЙ!
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 21.10.2019 21:59
    +3
    Все пишут про игроков.. Успокою. Завтра МакГрегор приезжает. Он лицо Пари Матч. Видимо донецкие какой-то рекламный контракт с ним подпишут
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 21.10.2019 21:41
    0
    Информация от инсайдера с клуба, игрок ранее играл в УПЛ, но не в Шахтере и контракт уже подписан, уже шьют футболки с его фамилией, но что именно за игрок, сказать побоялись.
    Я так понял, что это Хачериди...
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 21:37
    0
    AdvocatusDei, 21.10.2019 20:08
    Скорее Вида
    возможно!!
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 21.10.2019 21:29
    +3
    Похоже, Срна решил побегать еще сезон, и под громким трансфером подразумевал себя ).
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 21.10.2019 20:16
    +3
    Хотя, похоже, он имел ввиду ПРИХОД игрока. Дождемся конкретики от ОФ. САЙТА клуба.
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 21.10.2019 20:15
    0
    Кстати!
    Если Срна, говоря о трансфере не упоминал о ПРИХОДЕ игрока, то это может быть еще и УХОД.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 21.10.2019 20:08
    -2
    iravik83, 21.10.2019 19:25
    чет есть такое чувство что это именно он!
    Скорее Вида
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 20:05
    0
    В этот период может быть только подписка свободных агентов. Ни о каких трансферах (перемещениях) и речи не может быть.
    Хачериди, как известно, - без контракта. Нужен он Шахтеру в центральную зону обороны? Кравцов, Матвиенко, Хочалава, Бондарь.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 21.10.2019 19:26
    -3
    Шахтер Солигорск подписал Криштиану Роналду. https://img.tyt.by/720x720s/n/sport/07/5/zlatkov-444-shahter-2017-1.jpg Почему Шахтер Мариополь не может подписать Месси?
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 19:25
    +3
    ihor7003, 21.10.2019 19:19
    Вот будет прикол если Хачериди
    чет есть такое чувство что это именно он!
    ihor7003
      ihor7003, 21.10.2019 19:19
    +1
    Вот будет прикол если Хачериди
    zzg77
    online
      zzg77, 21.10.2019 22:54
    +3
    По всем наколкам - Хачериди!! Но это просто ОТСТОЙ!
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 21.10.2019 21:59
    +3
    Все пишут про игроков.. Успокою. Завтра МакГрегор приезжает. Он лицо Пари Матч. Видимо донецкие какой-то рекламный контракт с ним подпишут
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 21.10.2019 21:29
    +3
    Похоже, Срна решил побегать еще сезон, и под громким трансфером подразумевал себя ).
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 21.10.2019 20:16
    +3
    Хотя, похоже, он имел ввиду ПРИХОД игрока. Дождемся конкретики от ОФ. САЙТА клуба.
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 19:25
    +3
    ihor7003, 21.10.2019 19:19
    Вот будет прикол если Хачериди
    чет есть такое чувство что это именно он!
    ihor7003
      ihor7003, 21.10.2019 23:43
    +1
    gomenyuk2830, 21.10.2019 23:36
    та стовідсотково Віда... даріо лише так міг анансувати свого співвітчизника... нах Шахтареві потрібен Хач??? Вже краще Чигригського забрати, той хоча б адекватний...
    А Вида что свободный агент что его могут подписать посреди сезона?
    ihor7003
      ihor7003, 21.10.2019 19:19
    +1
    Вот будет прикол если Хачериди
    Legenda ТРАВКА
      Legenda ТРАВКА, 04.11.2019 11:06
    0
    Хачеріді давно сказав що не хоче вертатися в Шахтер
    Legenda ТРАВКА
      Legenda ТРАВКА, 04.11.2019 11:05
    0
    Я Туре підпишіть і всьо буде заєбісь 😂
    Zport.
      Zport., 22.10.2019 00:04
    0
    gomenyuk2830, 21.10.2019 23:54
    Схоже, що да... його зовсім стало не чути і вже навіть не те, що в основі клубу, його і в запасі не чути...
    Вида не свободный агент. Он действующий игрок Бешикташа
    gomenyuk2830
      gomenyuk2830, 21.10.2019 23:36
    0
    та стовідсотково Віда... даріо лише так міг анансувати свого співвітчизника... нах Шахтареві потрібен Хач??? Вже краще Чигригського забрати, той хоча б адекватний...
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 21.10.2019 21:41
    0
    Информация от инсайдера с клуба, игрок ранее играл в УПЛ, но не в Шахтере и контракт уже подписан, уже шьют футболки с его фамилией, но что именно за игрок, сказать побоялись.
    Я так понял, что это Хачериди...
    iravik83
      iravik83, 21.10.2019 21:37
    0
    AdvocatusDei, 21.10.2019 20:08
    Скорее Вида
    возможно!!
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 21.10.2019 20:15
    0
    Кстати!
    Если Срна, говоря о трансфере не упоминал о ПРИХОДЕ игрока, то это может быть еще и УХОД.
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 20:05
    0
    В этот период может быть только подписка свободных агентов. Ни о каких трансферах (перемещениях) и речи не может быть.
    Хачериди, как известно, - без контракта. Нужен он Шахтеру в центральную зону обороны? Кравцов, Матвиенко, Хочалава, Бондарь.