Євген КОНОПЛЯНКА: «З першого дня відчув себе своїм у Шахтарі»

30-річний український хавбек – про адаптацію в донецькому клубі

Євген КОНОПЛЯНКА: «З першого дня відчув себе своїм у Шахтарі»
© ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка
Півзахисник «Шахтаря» і збірної України Євген Коноплянка після розгромної перемоги над «Колосом» (6:0) в 11-му турі української Прем'єр-ліги розповів про адаптацію в донецькому клубі.
 
«Я відчув себе своїм у «Шахтарі» ще, напевно, з першого дня, насправді. Тому що не було, повірте, якогось дискомфорту. Правда. З усіма хлопцями з першого дня добре спілкувався...
 
Я можу сказати, що моя фізична форма вже на хорошому рівні», - сказав Коноплянка в коментарі телеканалу «Футбол 1».
 
Нагадаємо, в кінці минулого літнього трансферного вікна «Шахтар» викупив контракт Коноплянки у німецького «Шальке» за 1,5 мільйона євро.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    StrikeX
    StrikeX, 21.10.2019 15:32
    +2
    Владимир Ключка, 21.10.2019 15:25
    ох ти і шестьорка.. коли грав за дніпро то вороги були а тепер,...ти брехун...
    коли він їх ворогами називав? Не памятаю такого. Та і коли то ще було, Дніпро вже не той....
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 21.10.2019 15:25
    -2
    ох ти і шестьорка.. коли грав за дніпро то вороги були а тепер,...ти брехун...
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 21.10.2019 15:13
    0
    trasher87 trasher87, 21.10.2019 07:19
    Смешно. Это был всего лишь колос
    ... с которым вы имели большие проблемы до того, как вмешался судья в шубе.
    Саша Мосійчук
      Саша Мосійчук, 21.10.2019 14:46
    0
    Шахтар зборня всеї АПЛ.
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 11:12
    0
    "Хороший уровень физической формы". Забыл Коноплянка добавить - для того, чтобы побеждать Колос и ему подобных
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 21.10.2019 09:20
    -2
    SPb, 21.10.2019 06:50
    Я могу сказать, что моя физическая форма уже на хорошем уровне-
    😂😂😂😂что 36 -и летний Пепе делает тебя как мальчишку-))))
    А ни чего,что Коноплянка был на несколько шагов позади Пепе,догнал его,но тот успел подставить ногу?
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 21.10.2019 07:19
    +3
    Смешно. Это был всего лишь колос
    SPb
      SPb, 21.10.2019 06:50
    +11
    Я могу сказать, что моя физическая форма уже на хорошем уровне-
    😂😂😂😂что 36 -и летний Пепе делает тебя как мальчишку-))))
    SPb
      SPb, 21.10.2019 06:50
    +11
    Я могу сказать, что моя физическая форма уже на хорошем уровне-
    😂😂😂😂что 36 -и летний Пепе делает тебя как мальчишку-))))
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 21.10.2019 07:19
    +3
    Смешно. Это был всего лишь колос
    StrikeX
    StrikeX, 21.10.2019 15:32
    +2
    Владимир Ключка, 21.10.2019 15:25
    ох ти і шестьорка.. коли грав за дніпро то вороги були а тепер,...ти брехун...
    коли він їх ворогами називав? Не памятаю такого. Та і коли то ще було, Дніпро вже не той....
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 21.10.2019 15:13
    0
    trasher87 trasher87, 21.10.2019 07:19
    Смешно. Это был всего лишь колос
    ... с которым вы имели большие проблемы до того, как вмешался судья в шубе.
    Саша Мосійчук
      Саша Мосійчук, 21.10.2019 14:46
    0
    Шахтар зборня всеї АПЛ.
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 11:12
    0
    "Хороший уровень физической формы". Забыл Коноплянка добавить - для того, чтобы побеждать Колос и ему подобных