19.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Карпати зіграли внічию зі Львовом в матчі з двома вилученнями

Команди також пробивали по одному пенальті, які не вдалося реалізувати

Карпати зіграли внічию зі Львовом в матчі з двома вилученнями
© ФК Карпати

Порівняно з минулим туром на львівське дербі головний тренер «Карпат» Роман Санжар зробив певні кадрові ротації. Замість Ді Франко, Лоренцена та Бойчука на поле вийшли Кльоц, Козак та Вакуленко. У складі «Львова» замість Квасного, Ренана Олівейри та дискваліфікованого Педро у гру вступили Гончар, Приймак та Шина.

Господарі поля з перших хвилин заволоділи перевагою і могли швидко відкрити рахунок. Арбітр Арановський за гру рукою Рафаела Сабіно призначив пенальті – Гуцуляк пробивав з позначки, але Сарнавський зумів парирувати цей удар. Для Гуцуляка це другий в УПЛ незабитий пенальті, а Сарнавський вже 5-й раз став переможцем пенальтійської дуелі.

Напруга на полі наростала і Арановському навіть довелося показати жовту картку головному тренеру «Львова» Мазяру. Небезпечні моменти продовжували виникати біля воріт «містян». Знову міг змінити нулі на табло стадіону Гуцуляк, але м’яч після дальнього удару пролетів поруч зі штангою. Пристрасті у львівському дербі і далі наростали і «Карпати» під кінець першого тайму залишилися в меншості: Вербний, який грубо зіграв проти Приймака, вперше в УПЛ був вилучений з поля.

На початку другого тайму «Карпати» знову мали можливість відкрити рахунок. Після навісної передачі та рикошету від захиснику м’яч летів у ворота і від Сарнавського влучив у поперечину воріт «містян». Згодом вже Альваро також небезпечно пробивав, але м’яч влучив у  голову Мартінса.

В середині другого тайму арбітр вдруге в матчі призначає пенальті, цього разу у ворота господарів поля. Пернамбуко вперше в чемпіонатах пробивав пенальті і не зумів перехитрити Кудрика, для якого це була дебютна в УПЛ пенальтійська дуель. Також вдруге у грі Арановський показує гравцям червону картку, цього разу Рафаелу Сабіно, який грубо зіграв проти Гуцуляка. Бразилець вже вдруге в чемпіонаті достроково покидає поле.

В підсумку вперше в УПЛ матч «Карпат» та «Львова» завершився нульовою нічиєю. Безвиграшний серіал «Львова» триває в чемпіонаті вже 6 ігор: дві нічиї та 4 поразки. «Містяни» не забивають голів в УПЛ вже 541 хвилину поспіль. А «Карпати» перервали свою програшну серію у чемпіонаті, яка тривала три матчі.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур.

«Карпати» - «Львів» - 0:0

На 8-й хвилині Олексій Гуцуляк не реалізував пенальті (воротар).

На 75-й хвилині Пернамбуко не реалізував пенальті (воротар).

Тім Халл (36), Франциско Ді Франко (67), Діого Дженнінгс (74) - Сергій Люлька (28), Альваро (30), Мартан (32), Антон Братков (59), Ренан (76)

Назар Вербний (44, груба гра) - Сабіно (79, груба гра)

«Карпати»: Олег Кудрик - Марвін Мартінс, Сергій Вакуленко, Тім Халл, Владислав Дубінчак (Ростислав Лях, 89) - Артем Козак (Франциско Ді Франко, 46), Назар Вербний, Єгор Назарина - Дмитро Кльоц, Олексій Гуцуляк (Александру Бойчук, 82), Діого Дженнінгс

«Львів»: Богдан Сарнавський - Сергій Люлька (Микола Квасний, 89), Сергій Борзенко, Антон Братков, Ігор Гончар - Мартан (Ренан, 64), Сабіно, Владислав Приймак (Руслан Зубков, 81) - Шина, Альваро - Пернамбуко

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон «Україна» (Львів)

КАРПАТИ - ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 20.10.2019 08:49
    0
    Вуйки невмирущі !!!
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 22:00
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    зе фест..
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 22:00
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    зе фест..
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 21:54
    +1
    PFCLviv, 19.10.2019 17:01
    То тобі вівця Циганик сказав чи Баран Вацько ?!
    ))))))))
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 21:50
    +1
    Санжару:"Рома,когда начнется прилив?Ждем перемог..."
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 19.10.2019 21:15
    -2
    Shevchenka2019, 19.10.2019 20:10
    Фек@л ти кл0ун. Пнх!!! Такі погані Карпати....а так класні ек@ли не обіграли...
    Вiвця, запитай в мами чому народила такого dиbiла...)))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.10.2019 21:01
    +1
    Владимир Пидвирный, 19.10.2019 18:48
    Народна назва команди якщо не володієш інформацією. не пиши того, чого не знаєш про Карпати.
    А я хіба щось стверджував? Я лише запитав чому
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.10.2019 20:59
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    И Львов, и Лысынычи находятся на Львовском плато Подольской возвышенности
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 19.10.2019 20:15
    +1
    Фек@ли ви були у фансєктрє чи на дивані?))) Кл0уни)))) Кульпар ваш дім) Як щурі ховалсь)
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 19.10.2019 20:10
    +1
    Фек@л ти кл0ун. Пнх!!! Такі погані Карпати....а так класні ек@ли не обіграли...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 19.10.2019 19:47
    -3
    wicker, 19.10.2019 19:36
    це кузьмічі та футбольні повії будуть мучитися, а для уболівальників є одна команда Карпати Львів, як би вони не грали.
    Звернись на Кульпаркiв, вiвця.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.10.2019 19:43
    -6
    wicker, 19.10.2019 19:36
    це кузьмічі та футбольні повії будуть мучитися, а для уболівальників є одна команда Карпати Львів, як би вони не грали.
    Вітька, ти стара повія з Тернопільської, поміняй Лева на вівцю. фк сільман має талісман вівці, а не Лева !
    wicker
    online
      wicker, 19.10.2019 19:36
    +1
    dudigo78, 19.10.2019 19:02
    там ще Рух на підході))) Якщо ніхто з сьогоднішніх суперників не вилетить, хоч це і сумнівно, а Рух вийде в УПЛ, то львівські вболівальники будуть мучитись від матчів вже трьох команд в УПЛ)))
    це кузьмічі та футбольні повії будуть мучитися, а для уболівальників є одна команда Карпати Львів, як би вони не грали.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.10.2019 19:33
    -8
    «Сільма́ш» — футбольний клуб з міста Львова. Існував протягом 1961—1962 років. Чемпіон Львівської області 1961 і 1962. На основі «Сільмаша» в 1963 році створено клуб «Карпати» (Львів).
    Напередодні сезону 1963 рішенням найвищих футбольних органів СРСР було створено Другу групу класу «А», у якій було передбачено місце для команди зі Львова. Для участі в турнірі такого високого рангу керівництво міста, попри наявність армійської команди СКА і «Сільмашу», вирішило створити новий цивільний, профспілковий колектив. На початку 1963 року на базі «Сільмашу» було створено клуб «Карпати» (Львів). «Сільмаш» «передав» йому свої зелено-білі кольори, а також двох гравців: Ігоря Кульчицького і Йосипа Фалеса.
    ====================================================
    Вівці, вчіть історію, чого цураєтесь того шо ви правонаступники ФК Сільмаш ! Кольори зелено - білі це теж від ФК Сільмаш !
    Sergey Lashkevich
      Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    0
    Муґунот Уух, 19.10.2019 17:37
    Завжли цікавило, чому "Карпати", адже від Львова до гір кілометрів з п'ятдесят?
    А віднедавна ще цікаво, чому "Львів", адже команда з Рівного?
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 19.10.2019 19:19
    -4
    wicker, 19.10.2019 16:08
    Ультрас показали хто у місті господар, Карпати на жаль ні. вербний ти на кантору граєш, чи за Чижа топиш, Санжар НАХ... його на лавку.....
    Вiвця, тебе треба утилiзувати...)))
    dudigo78
      dudigo78, 19.10.2019 19:02
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Kevko, 19.10.2019 18:28
    Город Львов: два стадиона (один из низ к к Евро12), много людей, любящих футбол, прекрасный аэропорт... И такое убожество, которое называется "Карпаты" и "Львов"
    там ще Рух на підході))) Якщо ніхто з сьогоднішніх суперників не вилетить, хоч це і сумнівно, а Рух вийде в УПЛ, то львівські вболівальники будуть мучитись від матчів вже трьох команд в УПЛ)))
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 19.10.2019 18:48
    -1
    Муґунот Уух, 19.10.2019 17:37
    Завжли цікавило, чому "Карпати", адже від Львова до гір кілометрів з п'ятдесят?
    А віднедавна ще цікаво, чому "Львів", адже команда з Рівного?
    Народна назва команди якщо не володієш інформацією. не пиши того, чого не знаєш про Карпати.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.10.2019 18:31
    -7
    Kevko, 19.10.2019 18:28
    Город Львов: два стадиона (один из низ к к Евро12), много людей, любящих футбол, прекрасный аэропорт... И такое убожество, которое называется "Карпаты" и "Львов"
    Зате ми гарно співаємо !
    Kevko
      Kevko, 19.10.2019 18:28
    +6
    Город Львов: два стадиона (один из низ к к Евро12), много людей, любящих футбол, прекрасный аэропорт... И такое убожество, которое называется "Карпаты" и "Львов"
    dudigo78
      dudigo78, 19.10.2019 16:13
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    так і не виявили менш слабшу команду на даний момент. А чому? Бо обидві зараз нижче дна. співчуваю всім хто взяв таку сміливість і дивився цей матч. Невже в другій лізі ще гірше грають? Ну не вірю я.
    Kevko
      Kevko, 19.10.2019 18:28
    +6
    Город Львов: два стадиона (один из низ к к Евро12), много людей, любящих футбол, прекрасный аэропорт... И такое убожество, которое называется "Карпаты" и "Львов"
    kvlad200760
      kvlad200760, 19.10.2019 16:44
    +6
    PFCLviv, 19.10.2019 16:37
    Розчарований, Львів повинен виносити такі кончєні команди, як ФК Сільмаш!
    Багато гравців Львова низького рівня і зимою треба з ними 100% прощатись. Так грати з смердячими кончєними вівцями ми немаємо права!
    Ти хоча би розумієш що написав? Повинен виносити іншу команду але гравці слабенькі яких треба гнати з команди!!!
    JohnNeuman
    online
      JohnNeuman, 19.10.2019 16:11
    +6
    Мне как нейтральному болельщику, знающему историю украинского футбола и историю этих двух команд в частности, было интересно смотреть этот матч. Другое дело если дать посмотреть этот матч литовскому болельщику, который ничего не знает про местный чемпионат. Было бы ему хоть немного интересно смотреть этот матч? Ответ прост - конечно же нет. Весь интерес нынешнего чукра только в знании предыстории этого всего. С точки зрения футбола, финтов, мастерства, тактики, борьбы, заполненности трибун, интересных комментаторов, драмы на поле такое зрелище не интересно вообще. Но с точки зрения "своячности" чукр интересен даже в таком виде и очень даже между прочем.
    dudigo78
      dudigo78, 19.10.2019 19:02
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Kevko, 19.10.2019 18:28
    Город Львов: два стадиона (один из низ к к Евро12), много людей, любящих футбол, прекрасный аэропорт... И такое убожество, которое называется "Карпаты" и "Львов"
    там ще Рух на підході))) Якщо ніхто з сьогоднішніх суперників не вилетить, хоч це і сумнівно, а Рух вийде в УПЛ, то львівські вболівальники будуть мучитись від матчів вже трьох команд в УПЛ)))
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 19.10.2019 17:07
    +3
    PFCLviv, 19.10.2019 17:01
    То тобі вівця Циганик сказав чи Баран Вацько ?!
    это мне показала говно игра львова
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 19.10.2019 16:22
    +3
    Такие матчи нужно останавливать за не спортивное поведение(так как не одна из команд не стремилась к победе). Обе команды на столько низкого уровня что такое г..о не возможно смотреть!
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 21:54
    +1
    PFCLviv, 19.10.2019 17:01
    То тобі вівця Циганик сказав чи Баран Вацько ?!
    ))))))))
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 21:50
    +1
    Санжару:"Рома,когда начнется прилив?Ждем перемог..."
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.10.2019 21:01
    +1
    Владимир Пидвирный, 19.10.2019 18:48
    Народна назва команди якщо не володієш інформацією. не пиши того, чого не знаєш про Карпати.
    А я хіба щось стверджував? Я лише запитав чому
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 19.10.2019 20:15
    +1
    Фек@ли ви були у фансєктрє чи на дивані?))) Кл0уни)))) Кульпар ваш дім) Як щурі ховалсь)
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 19.10.2019 20:10
    +1
    Фек@л ти кл0ун. Пнх!!! Такі погані Карпати....а так класні ек@ли не обіграли...
    wicker
    online
      wicker, 19.10.2019 19:36
    +1
    dudigo78, 19.10.2019 19:02
    там ще Рух на підході))) Якщо ніхто з сьогоднішніх суперників не вилетить, хоч це і сумнівно, а Рух вийде в УПЛ, то львівські вболівальники будуть мучитись від матчів вже трьох команд в УПЛ)))
    це кузьмічі та футбольні повії будуть мучитися, а для уболівальників є одна команда Карпати Львів, як би вони не грали.
    kino
      kino, 19.10.2019 17:36
    +1
    PFCLviv, 19.10.2019 16:37
    Розчарований, Львів повинен виносити такі кончєні команди, як ФК Сільмаш!
    Багато гравців Львова низького рівня і зимою треба з ними 100% прощатись. Так грати з смердячими кончєними вівцями ми немаємо права!
    Фекал. який -же ти дурний фекал. чмо смаркате.
    JohnNeuman
    online
      JohnNeuman, 19.10.2019 16:56
    +1
    nomad, 19.10.2019 16:52
    Таран ушёл, потому что не вышли в первую лигу. Он не мог знать, что всё так обернётся. А этот Металл совсем не тот, где был Каплиенко, Степаненко, Кривцов, Сидорчук, Крваль, Аржанов, Полевой, Соболь, Лучкевич и др Эта команда создана из левых аматоров и никакого отношения к заброшенному Богуслаевым младшим Металлургу не имеет.
    вернее первый во второй, последние в первой
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 20.10.2019 08:49
    0
    Вуйки невмирущі !!!
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 22:00
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    зе фест..
    tank72063
      tank72063, 19.10.2019 22:00
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    зе фест..
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.10.2019 20:59
    0
    Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!
    И Львов, и Лысынычи находятся на Львовском плато Подольской возвышенности
    Sergey Lashkevich
      Sergey Lashkevich, 19.10.2019 19:21
    0
    Муґунот Уух, 19.10.2019 17:37
    Завжли цікавило, чому "Карпати", адже від Львова до гір кілометрів з п'ятдесят?
    А віднедавна ще цікаво, чому "Львів", адже команда з Рівного?
    Карпаты, географически начинаються с д.Лысынычи (4 км от Львова сейчас, а скоро будет частью Львова). А сам Львов был основан как поганичный замок, в начале того самого Карпатского масива. Это о географии! А команду могут критиковать только болельщики, они с командой и в радости и в горе! Они ( болельщики ) помнят, как Карпаты на 80 минуте у Борусии выигрывали! Да, потом проиграли, но играли! Стадион почти час аплодировал и не отпускал команду! Да много таких игор было... Все у Карпат будет хорошо! А когда это наступит, и стадионы будут полными, и в гости к нам будут приезжать будучи уверенными что легко не будет! Во Львове любят футбол и ценят игру! Игра придет!