20.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь — Дніпро-1 — 1:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 11-го туру Української Прем'єр-ліги

Маріуполь — Дніпро-1 — 1:0. Текстова трансляція матчу
© scdnipro1.com.ua/
У неділю, 20-го жовтня, відбудеться матч 11-го туру чемпіонату України, в якому зустрінуться «Маріуполь» та «Дніпро-1». Зустріч пройде в Маріуполі на стадіоні ім. В.С. Бойка, початок о 14.00 за київським часом.
 
«Маріуполь» і «Дніпро-1» є сусідами по турнірний таблиці, займаючи 8-е і 7-е місця відповідно. Обидві команди продовжують боротьбу за попадання в чільну шістку, тому результат цієї зустрічі дуже важливий для майбутніх суперників. Маріупольцям є за що вибачатись перед своїми вболівальниками, команда не виграє вже п'ять матчів поспіль, а в останньому матчі на своєму полі підопічні Бабича ганебно поступились «Десні». Дніпряни також поступилися в двох останніх зустрічах, але в суперниках у них були «Динамо» та «Шахтар».
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Маріуполь» - «Дніпро-1». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.10.2019 15:47
    0
    Даже дубль шахтера обыгрывает новичков УПЛ. Наследующий год вообще пиз.. будет . Когда то было УПЛ а станет УКЛ Украинская колхоз лига!
    Demon
      Demon, 20.10.2019 15:32
    +2
    keegan, 20.10.2019 15:31
    Это ПЛ или чемпионат области?!
    Скорее, первенство колхоза.
    keegan
    online
      keegan, 20.10.2019 15:31
    +2
    Это ПЛ или чемпионат области?!
    Demon
      Demon, 20.10.2019 15:05
    0
    ihor7003, 20.10.2019 14:24
    Давай Днепр -1 загонив будку подстилок
    Щенок, это ты подстилка сраная.
    nomad
      nomad, 20.10.2019 14:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Нужен пеналь, иначе так и будут на нулях бегать Именем Ильича!!!
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 20.10.2019 14:42
    0
    Папа Гуйе - в желтой форме, с логотипом "Днепр" (хоть и "-1")
    Ущипните меня
    Серж Пир
      Серж Пир, 20.10.2019 14:25
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Давай Днепрушка, загони собачку домой
    ihor7003
      ihor7003, 20.10.2019 14:24
    -3
    Давай Днепр -1 загонив будку подстилок
    ihor7003
      ihor7003, 20.10.2019 14:24
    -1
    Давай Днепр -1 загонив будку подстилок
    nomad
      nomad, 20.10.2019 09:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Отличный шанс обойти соседей по таблице. Не победа будет НЕпонятна! Обыгрывать ФКА дома и Львов на выезде, отбирать на выезде очки у Ворсклы и Зари, и не взять дома "свои" очки - это будет провал!
    Demon
      Demon, 20.10.2019 15:32
    +2
    keegan, 20.10.2019 15:31
    Это ПЛ или чемпионат области?!
    Скорее, первенство колхоза.
    keegan
    online
      keegan, 20.10.2019 15:31
    +2
    Это ПЛ или чемпионат области?!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.10.2019 15:47
    0
    Даже дубль шахтера обыгрывает новичков УПЛ. Наследующий год вообще пиз.. будет . Когда то было УПЛ а станет УКЛ Украинская колхоз лига!
    Demon
      Demon, 20.10.2019 15:05
    0
    ihor7003, 20.10.2019 14:24
    Давай Днепр -1 загонив будку подстилок
    Щенок, это ты подстилка сраная.
    nomad
      nomad, 20.10.2019 14:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Нужен пеналь, иначе так и будут на нулях бегать Именем Ильича!!!
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 20.10.2019 14:42
    0
    Папа Гуйе - в желтой форме, с логотипом "Днепр" (хоть и "-1")
    Ущипните меня
    nomad
      nomad, 20.10.2019 09:04
    0