Москва. Світоліна зіграє проти росіянки Кудерметової

Визначилася суперниця української тенісистки

Москва. Світоліна зіграє проти росіянки Кудерметової
© wtatennis.com

Українська тенісистка Еліна Світоліна посіяна на Кубку Кремля під 1-м номером і пропускала стартове коло змагання.

Визначилася суперниця Світоліної у другому колі, якою стала росіянка Вероніка Кудерметова (45 в рейтингу WTA). Вона впоралася з Онс Жабер в двох сетах - 6:3, 6:3.

22-річна Кудерметова нещодавно на турнірі в китайському Тяньцзіні обіграла Даяну Ястремську.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    AleksMih
    AleksMih, 16.10.2019 13:42
    +2
    Видимо забил на итоговый и решил самодисквалифицироваться
    AleksMih
    AleksMih, 16.10.2019 13:33
    0
    Странный он какой-то , этот Медведев, третий день основы играют, в родном городе и первый сеяный, ничего не побоялся и снялся. Совсем уж Сапронова лохом выставил, ему ж тут так верят, аяя …
    nomad
    online
      nomad, 16.10.2019 11:49
    -4
    Да когда ж она уже играть то будет? Надоел уже этот пост...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 16.10.2019 11:46
    0
    А для політичних дебатів,вважаю, є багато інших ділянок і форумів на просторах інету! Чого тут гризтись?
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 16.10.2019 11:43
    +1
    А я кайфую від хорошого тенісу наших дівчат!
    SergioDynamo
      SergioDynamo, 16.10.2019 09:06
    +3
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:33
    Ну так йди і добувай цю перемогу !!!, а просто сидіти за компом, щоб інші йшли воювати, це саме легше, але ти розумієш як це абсурдно і лицемірно, не хочеш чи не готовий воювати, то і не агітуй за війну, все просто. Також ти пишеш "Не хочеш служити -не заважай", по такой логіці призивати і забирати на війну, мали б тільки тих хто сам добровільно цього хоче, але в реаліях зовсім не так. Ще ти зауважуєш що вони відомі ("медійні") особи, а в відомих ("медійних") осіб не може бути інша думка чим в тебе, може вони не вважають Росію ворогом, з чого ти взяв що в всіх людей думка і погляди, мають співпадати з твоїми ?
    Пятая волна, Сектор А (ОТУ "Луганск"). Я свою лепту внес и продолжаю вносить в нашу общую победу.
    vizuals
      vizuals, 16.10.2019 06:54
    0
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:11
    Та шо ти брешеш ("виріс на россійській мові"), не розказуй байки, думаєш я не бачу що ти просто не освічений україномовний. На тобі, хлопці з окопу :
    1 https://www.youtube.com/watch?v=DMZ0lpk45jA
    2 https://www.youtube.com/watch?v=IM_asLdlJV4
    3 https://www.youtube.com/watch?v=p8iL27Eo-5M
    4 https://www.youtube.com/watch?v=inW6b8mM6Tg
    І ще одне не з окопу, але так для додатку :
    https://www.youtube.com/watch?v=41UH7a7OdCI
    Ти вже зовсім загрався, зі своїми смішними чипляннями до літер, усе більше ти мені не цікавий, бо крім цього ти нічого не робиш. Усе, баню тебе, бо ти є россійське ніщо
    Sashko Bilyi
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:35
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Vit18, 15.10.2019 23:25
    До початку матчу у Світоліної є шанс залишитися людиною
    А в тебе вже немає
    Sashko Bilyi
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:33
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    SergioDynamo, 15.10.2019 23:18
    Я читаю коментарі і хочу висловити свою думку. Не Україна почала цю війну, а росія, і це є найголовніше, що потрібно памятати.!!!
    Не обов'язково всім сидіти в окопах, хтось повинен і в тилу бути, добре робити свою справу за для перемоги. Не хочеш служити -не заважай, як сказав Роман Вінтонів, якщо ти не среш в під'їзді - ти вже допомагаєш.
    Що стосується, Світоліної та Ястремської, вони медійні особи і повинні розуміти, що виступаючи в країні-агресорі, вони допомагають ворогу. Принаймі, хтось з оточення повинен був роз'яснити їм.
    і ще одне, Украіні потрібен не мир, а ПЕРЕМОГА, свобода
    Ну так йди і добувай цю перемогу !!!, а просто сидіти за компом, щоб інші йшли воювати, це саме легше, але ти розумієш як це абсурдно і лицемірно, не хочеш чи не готовий воювати, то і не агітуй за війну, все просто. Також ти пишеш "Не хочеш служити -не заважай", по такой логіці призивати і забирати на війну, мали б тільки тих хто сам добровільно цього хоче, але в реаліях зовсім не так. Ще ти зауважуєш що вони відомі ("медійні") особи, а в відомих ("медійних") осіб не може бути інша думка чим в тебе, може вони не вважають Росію ворогом, з чого ти взяв що в всіх людей думка і погляди, мають співпадати з твоїми ?
    Sashko Bilyi
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:11
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 15.10.2019 22:56
    Починаються стандартні заходи. - чому не в окопі. Тобі дуже хочеться почути хлопців з окопу? Я чомусь так не вважаю. П.С. кінчац вказувати мені на якісь граматичні помилки. вже ти вважаєш, що якщо ти щось таке знайдеш, то ти щось довів? По перше, я тобі вже пояснив нижче, що я виріс на россійській мові, і зараз принципово спілкуюсь на українській, вчумя, щоб на вашій не спілкуватися. По друге, усі це знають в Україні і розуміють. Ну крім рашенськіх троллів з Ольгіно мабуть)))) А ти такий і є, я так вважаю. Якщо ні, ну давай зустрінемося. Ти де живеш, боєць з дівана?
    Та шо ти брешеш ("виріс на россійській мові"), не розказуй байки, думаєш я не бачу що ти просто не освічений україномовний. На тобі, хлопці з окопу :
    1 https://www.youtube.com/watch?v=DMZ0lpk45jA
    2 https://www.youtube.com/watch?v=IM_asLdlJV4
    3 https://www.youtube.com/watch?v=p8iL27Eo-5M
    4 https://www.youtube.com/watch?v=inW6b8mM6Tg
    І ще одне не з окопу, але так для додатку :
    https://www.youtube.com/watch?v=41UH7a7OdCI
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 15.10.2019 23:57
    -2
    Якось пікуй на цю безпринципну шанувальницю чорних куїв і Параші. Як виглядає мокшансько-українська війна для європейців, коли худоби під нашим прапором їдуть на ГнилуВоду і там заливаються "миспарсмєнкіміра, мивнєпалітікі"
    Vladdal
      Vladdal, 15.10.2019 23:46
    +1
    mah, 15.10.2019 23:40
    Я, в принципе, понял, про что вы хотите сказать, и, в основном, согласен. Цитата ваша приведена из-за своей неоднозначной резкости. Дело в том, что понятия патриотизм-дутый патриотизм-псевдопатриотизм, не имеют конкретных, точных определений и измерений больше-меньше, поэтому каждый определяет это по-своему. Мне кажется: а) стараться не вешать ярлыки, не зная точно людей; б) мы не знаем достаточно близко ни Элину, ни Даяну, не знаем их убеждений и морали, поэтому про их действия лучше промолчать ). Я это пишу не поучая и не в назидание, а объясняю цель применения вашей цитаты.
    Спасибо.
    С патриотизмом, в моём понимании, всё предельно просто - это значит делать свою страну лучше. Растить детей, платить налоги, не нарушать закон. И научиться уважать людей, даже если не всегда с ними согласен.
    vova_lviv1
      vova_lviv1, 15.10.2019 23:41
    +1
    mah, 15.10.2019 22:51
    Я прекрасно пам'ятаю, та і в архіві є, як тут, абсолютна більшість фанів Еліни і Даяни один одному ( і одна одній) урочисто клялися що, якщо ці ракетки поїдуть в Москву, то вони (фани) не те що вболівати, а навіть і слова позитивного не напишуть про них в майбутньому, в коментах. І що ж ми бачимо? )) "Нє надо вєшать всєх собак..." " В пєчонках дутий патріотізм" і т п. Тут ще одна дама-фанатка Елі тепер тихо помовчує в куточку сайту. Флюгери. Під все спритно підводять вигідну їм на даний момент доказову базу )).
    Все вірно погоджуюсь. Хай грають самі заради себе. Вони повинні розуміти настрої своїх вболівальників і громадян тієї країни за яку виступають
    mah
      mah, 15.10.2019 23:40
    -2
    Vladdal, 15.10.2019 23:17
    Я не из этой категории которую вы назвали "абсолютна більшість фанів", поэтому зря меня цитируете.
    Всё что я хочу - это объяснить людям, что мы все разные и должны принимать друг-друга такими какие мы есть. Тогда нам никакая Раисся не страшна. А пока что мы сами себя съедаем изнутри, а они этим пользуются к своему удовольствию.
    "Україна для українцiв"... настоящий, а не дутый патриот, так никогда не скажет. А я ровно это тут слышу, только чуть другими словами.
    Я, в принципе, понял, про что вы хотите сказать, и, в основном, согласен. Цитата ваша приведена из-за своей неоднозначной резкости. Дело в том, что понятия патриотизм-дутый патриотизм-псевдопатриотизм, не имеют конкретных, точных определений и измерений больше-меньше, поэтому каждый определяет это по-своему. Мне кажется: а) стараться не вешать ярлыки, не зная точно людей; б) мы не знаем достаточно близко ни Элину, ни Даяну, не знаем их убеждений и морали, поэтому про их действия лучше промолчать ). Я это пишу не поучая и не в назидание, а объясняю цель применения вашей цитаты.
    pont0017
      pont0017, 15.10.2019 23:37
    -2
    Vladdal, 15.10.2019 23:35
    Да, вы правы, но их это устраивает. Нам не обязательно лезть в тот муравейник.
    Это устраивает их правящую верхушку. Народы как правило безмолвны.
    Vladdal
      Vladdal, 15.10.2019 23:35
    -2
    Vit18, 15.10.2019 23:31
    Це помилка, нічого там комфортного немає. Колоніальне існування.
    Да, вы правы, но их это устраивает. Нам не обязательно лезть в тот муравейник.
    Vladdal
      Vladdal, 15.10.2019 23:34
    0
    SergioDynamo, 15.10.2019 23:18
    Я читаю коментарі і хочу висловити свою думку. Не Україна почала цю війну, а росія, і це є найголовніше, що потрібно памятати.!!!
    Не обов'язково всім сидіти в окопах, хтось повинен і в тилу бути, добре робити свою справу за для перемоги. Не хочеш служити -не заважай, як сказав Роман Вінтонів, якщо ти не среш в під'їзді - ти вже допомагаєш.
    Що стосується, Світоліної та Ястремської, вони медійні особи і повинні розуміти, що виступаючи в країні-агресорі, вони допомагають ворогу. Принаймі, хтось з оточення повинен був роз'яснити їм.
    і ще одне, Украіні потрібен не мир, а ПЕРЕМОГА, свобода
    Эта война идёт столетиями. Ничего нового. Мы не смогли выступить единым фронтом, и они этим воспользовались. Мы и сейчас устраиваем грызню. В этом наша самая большая проблема.
    Пока мы не осознаем, что мы разные, но все имеют равные права - толку не будет.
    Vit18
      Vit18, 15.10.2019 23:31
    +2
    Vladdal, 15.10.2019 23:27
    Мне кажется, что я вас понимаю. Но только вы ошибаетесь тут. Они не хотят, эти народы, оторваться от Москвы. Им так комфортно. Нам бы лучше о мире в своей стране подумать. И вот тут надо начинать каждому с себя.
    Це помилка, нічого там комфортного немає. Колоніальне існування.
    Vladdal
      Vladdal, 15.10.2019 23:27
    -2
    Vit18, 15.10.2019 23:22
    Ні, боротьба з Росією не заради процесу. Кінцевою метою має бути звільнення народів РФ від окупації. Чим довше ми протримаємося, тим більше у них шансів. Ну і в нас також.
    Мне кажется, что я вас понимаю. Но только вы ошибаетесь тут. Они не хотят, эти народы, оторваться от Москвы. Им так комфортно. Нам бы лучше о мире в своей стране подумать. И вот тут надо начинать каждому с себя.
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 23:26
    +3
    SergioDynamo, 15.10.2019 23:18
    Я читаю коментарі і хочу висловити свою думку. Не Україна почала цю війну, а росія, і це є найголовніше, що потрібно памятати.!!!
    Не обов'язково всім сидіти в окопах, хтось повинен і в тилу бути, добре робити свою справу за для перемоги. Не хочеш служити -не заважай, як сказав Роман Вінтонів, якщо ти не среш в під'їзді - ти вже допомагаєш.
    Що стосується, Світоліної та Ястремської, вони медійні особи і повинні розуміти, що виступаючи в країні-агресорі, вони допомагають ворогу. Принаймі, хтось з оточення повинен був роз'яснити їм.
    і ще одне, Украіні потрібен не мир, а ПЕРЕМОГА, свобода
    Ми знаємо, хто почав війну. Але наші шановні деякі боксери і теннісісткі мабуть не у курсі цього, а живуть своїми призовими і рейтинговими балами. І не тільки вони, а і ті коні, які їздять туди на заробітки. Ось така х...я, малята. Маємо, що маємо
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 18:11
    +19
    Нащо їй цей турнірчік. Любить рашку настільки, чи що. Чи там чек заслали на кругленьку суму? Вона ж відібралася на Підсумковий, їй навпаки потрібно перепочити. Що взагалі відбувається.
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 18:48
    +12
    ajvanavs, 15.10.2019 18:36
    Це ваш вибір - підтримувати чи ні. Просто намагаюся (можливо, помилково) пояснити їхню точку зору. Можу помилятися, але війна і все що тут відбувається - поза увагою спортсменів такого рівня. У них інші справи, більшість часу вони проводять не в Україні, от і все. Тому випадають з контексту. Якщо навіть звичайні громадяни, що живуть в Україні, не завджи розрізняють, що і як, хто кого вбиває на сході, то чого вимагати від них?
    Але вони з не з іншої планети все ж такі. так що я поки розгублений з цього всього. Мені більш менш зрозуміла Васі Лома. Він не висловлюється на ці тем, навіть маючи у кумовях злісного фаната рашкі Усика. І дружить з россіянином Ковальовим, який не любить кремлівських упирів. Він мовчить про політику, і вірно вчиняє, бо його дуже віруючий у РПЦ всея русі кум образиться разом з ще одним другом з міста Харьків
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.10.2019 18:38
    +12
    сергей богданов, 15.10.2019 18:34
    А ты сталкивался? Да большинство живёт и в упор ничего не видит и на все насрать!
    Ну, я стикався. І багато чого втратив. Що з того? Мені можна давати оцінку? Чи взагалі нікому не можна?
    Alehandro
      Alehandro, 15.10.2019 18:08
    +12
    Так она снимается чи не? Надо ей ото со всякими дерметовыми колено лишний раз насиловать...
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 18:59
    +11
    сергей богданов, 15.10.2019 18:34
    А ты сталкивался? Да большинство живёт и в упор ничего не видит и на все насрать!
    Безпосередньо ні. Не буду про причини казати - це не тема цьієї розмови, але декілька моїх друзів досі воюють там, де вбивають. Мені здається, що я маю якесь уявлення про це діло, бо спілкуюся з ними, і вони розвповідають мені про це життя. Взагалі, сі мають мати якесь уявлення, бо інформація про це є усюди.
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 18:28
    +11
    ajvanavs, 15.10.2019 18:18
    Ребят, ну им нет дела до войны и всего такого, серьезно. Чего вы хотите от них? Она живет в Лондоне или где там. Ей, как и наверное, большинству населения Украины (ну ок - или просто многим), все равно, что там убивают, рашка аннексирует и все такое.
    Это не обвинения в адрес Свитолиной. Просто у нее (как и Ястремской, например) другая жизнь, вот и все. Нам не понять. Они не плохие, просто другие.
    А нам, вболювальникам, що робити, якщо вони інші, і не стикалися з тією жестю, що відбувається на сході? Продовжувати апплодувати, слухаючи про те, які чудові турніри проводить агрессор?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.10.2019 18:28
    +11
    ajvanavs, 15.10.2019 18:18
    Ребят, ну им нет дела до войны и всего такого, серьезно. Чего вы хотите от них? Она живет в Лондоне или где там. Ей, как и наверное, большинству населения Украины (ну ок - или просто многим), все равно, что там убивают, рашка аннексирует и все такое.
    Это не обвинения в адрес Свитолиной. Просто у нее (как и Ястремской, например) другая жизнь, вот и все. Нам не понять. Они не плохие, просто другие.
    Підтримую. Але все одно, оцінку моральності таких дій давати можна, і вона буде не найкращою.
    ajvanavs
      ajvanavs, 15.10.2019 18:18
    +11
    vizuals, 15.10.2019 18:11
    Нащо їй цей турнірчік. Любить рашку настільки, чи що. Чи там чек заслали на кругленьку суму? Вона ж відібралася на Підсумковий, їй навпаки потрібно перепочити. Що взагалі відбувається.
    Ребят, ну им нет дела до войны и всего такого, серьезно. Чего вы хотите от них? Она живет в Лондоне или где там. Ей, как и наверное, большинству населения Украины (ну ок - или просто многим), все равно, что там убивают, рашка аннексирует и все такое.
    Это не обвинения в адрес Свитолиной. Просто у нее (как и Ястремской, например) другая жизнь, вот и все. Нам не понять. Они не плохие, просто другие.
    dudigo78
      dudigo78, 15.10.2019 18:35
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Еліно, не ганьбись! Знімись поки не пізно!
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 21:20
    +8
    Sashko Bilyi, 15.10.2019 21:16
    Шо ти мелеш, яка нах "війна світів" там такі ж люди як і тут чи в любій іншій країні, які так само ходять на роботу, яким так само для життя потрібен дах над головою, іжа, вода і.т.д. Ти краще б свої мізки відірвав від зазомбованості.
    Ти, тварюка, біля наших кордонів стоїть орда з 200 тисяч військових рашкі на поготові. А у Гугандоні ще стількі ж Заткнися і зникни звідці
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 19:33
    +8
    ajvanavs, 15.10.2019 19:30
    Майже з іншої) Де, на ваш погляд, та ж Світоліна бере інформацію про Україну? Ось вона переважну більшість року проводить деінде - турніри, тренування, інше життя.
    Де взяти інфо про події в Україні? Думаєте, в неї в тві чи ще десь є окремий список з підписками українських сайтів новин? Якась укрправда, Лівий берег (не оцінюємо якість - як приклад) чи щось так? Сумнівно. Телебачення? В Лондоні? Та ну.
    Ось і все. І я не кажу, що вона не любить Україну і все таке. Просто такий ритм життя, що вимагати від спорсменів елітного рівня якоїсь нормальної позиції по справді складним питанням, мені здається, марно.
    Усик та інші боксери - окрема тема. Підтримувати іх в мене справді бажання немає. Те, що Світоліна, Ястремська та інші хоча б мовчать с приводу політичних питань - це все + імхо.
    А де вони взагалі беруть якусь інформацію? Мабуть не на рашенськіх брехливих ресурсах. Мабуть всеж такі на нашіх. Так що ця думка, що вони нічого не знають, не витримує ніякої критикі.
    totake
      totake, 15.10.2019 19:55
    +7
    ajvanavs, 15.10.2019 18:18
    Ребят, ну им нет дела до войны и всего такого, серьезно. Чего вы хотите от них? Она живет в Лондоне или где там. Ей, как и наверное, большинству населения Украины (ну ок - или просто многим), все равно, что там убивают, рашка аннексирует и все такое.
    Это не обвинения в адрес Свитолиной. Просто у нее (как и Ястремской, например) другая жизнь, вот и все. Нам не понять. Они не плохие, просто другие.
    є тисячі українців в Лондоні, але багато розуміють що таке війна і не дозволили б собі мати якісь відносини з Росією, бабло рулить, так не можна, але хотів би щоб Еліна програла, навіть виграш турніру не підсолодить, бо росіяни тільки чекають толерантності з нашої сторони, і що нічого поганого не відбувається і у нас нема війни
    SergioDynamo
      SergioDynamo, 15.10.2019 23:18
    +6
    Я читаю коментарі і хочу висловити свою думку. Не Україна почала цю війну, а росія, і це є найголовніше, що потрібно памятати.!!!
    Не обов'язково всім сидіти в окопах, хтось повинен і в тилу бути, добре робити свою справу за для перемоги. Не хочеш служити -не заважай, як сказав Роман Вінтонів, якщо ти не среш в під'їзді - ти вже допомагаєш.
    Що стосується, Світоліної та Ястремської, вони медійні особи і повинні розуміти, що виступаючи в країні-агресорі, вони допомагають ворогу. Принаймі, хтось з оточення повинен був роз'яснити їм.
    і ще одне, Украіні потрібен не мир, а ПЕРЕМОГА, свобода
    palpal
    palpal, 15.10.2019 22:50
    +4
    Александр Жаирс, 15.10.2019 20:31
    Докажите свой патриотизм не буковками на сайте,а действиями. Для начала,перестаньте пополнять казну агрессора и откажитесь от российского газа и лугандонского угля. Купите отечественную буржуйку,нарубайте дров и наслаждайтесь своей принципиальностью. Российская нефть тоже не патриотична-на зло врагу закройте свои авто в гаражи,а на работу
    добирайтесь на извозчике,пока власть не наладит покупку нефти в других странах...и так даоее,и тому подобное.
    Прежде,чем обвинять девченок в не патриотизме,помотрите на себя.
    у потребителей нефти и газа выбора нет, у них был
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 22:08
    +4
    Sashko Bilyi, 15.10.2019 21:53
    Ахахаха, ти тут цілий день, кожного дня, строчиш свої політичні русофобські коменти без перестанку, так хто тут відпрацьовує копійку ?, не палився вже б так, йди тобі Нуланд печеньку дасть. Чи ти просто якийсь хворий, що навіть з хати не виходить, і цілий день сидить за компом, й зомбується.
    P.s. "якій тута" - ти хоча б правильно писати навчився, якщо вже такого націоналіста з себе строєш.
    Розказують тобі за свою єдину помилку - у слові "звідци" (я написав "звідці"). В нас пів країни, які завдяки твоїм господарям з Кремля, віками заборончвшим мову, лише зараз вчять. Окрім дойо..бок ти нічого не можеш по ділу сказати
    Що я кожного дня строчу? ти, діяч, виклади мої пости)) Усі вони на тему боксу, теннісу і усе мабуть. А ось свої пости ти теж виклади. Цікаво почитати буде, так путінський тролль миру?
    ajvanavs
      ajvanavs, 15.10.2019 19:41
    +4
    vizuals, 15.10.2019 19:33
    А де вони взагалі беруть якусь інформацію? Мабуть не на рашенськіх брехливих ресурсах. Мабуть всеж такі на нашіх. Так що ця думка, що вони нічого не знають, не витримує ніякої критикі.
    А може вони взагалі інформацію не беруть. Може, ім нецікаво. "Я политикой не интересуюсь" (с).
    Просто мають якусь певну інфу загальну типу Крим окуповано (і краще цю тему не чіпати, щоб не мати конфліктів), на сході "якийсь конфлікт", в Україні новий президент і таке інше.
    Не всі заглиблені у це все, а спортсмени тем більше. В них інші інтереси, це подтрібно розуміти імхо. І знову ж таки: я не чув від Світоліної та інших представниць тенісу висловлювань типу тих, що роблять Усик і Гвоздик. І це все гут Вистачає розуму хоча б мовчати.
    Більш того, той же Стаховський має доволі патріотичну позицію, мені здається.
    сергей богданов
      сергей богданов, 15.10.2019 18:34
    +4
    vizuals, 15.10.2019 18:28
    А нам, вболювальникам, що робити, якщо вони інші, і не стикалися з тією жестю, що відбувається на сході? Продовжувати апплодувати, слухаючи про те, які чудові турніри проводить агрессор?
    А ты сталкивался? Да большинство живёт и в упор ничего не видит и на все насрать!
    SergioDynamo
      SergioDynamo, 16.10.2019 09:06
    +3
    Sashko Bilyi, 16.10.2019 01:33
    Ну так йди і добувай цю перемогу !!!, а просто сидіти за компом, щоб інші йшли воювати, це саме легше, але ти розумієш як це абсурдно і лицемірно, не хочеш чи не готовий воювати, то і не агітуй за війну, все просто. Також ти пишеш "Не хочеш служити -не заважай", по такой логіці призивати і забирати на війну, мали б тільки тих хто сам добровільно цього хоче, але в реаліях зовсім не так. Ще ти зауважуєш що вони відомі ("медійні") особи, а в відомих ("медійних") осіб не може бути інша думка чим в тебе, може вони не вважають Росію ворогом, з чого ти взяв що в всіх людей думка і погляди, мають співпадати з твоїми ?
    Пятая волна, Сектор А (ОТУ "Луганск"). Я свою лепту внес и продолжаю вносить в нашу общую победу.
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 23:26
    +3
    SergioDynamo, 15.10.2019 23:18
    Я читаю коментарі і хочу висловити свою думку. Не Україна почала цю війну, а росія, і це є найголовніше, що потрібно памятати.!!!
    Не обов'язково всім сидіти в окопах, хтось повинен і в тилу бути, добре робити свою справу за для перемоги. Не хочеш служити -не заважай, як сказав Роман Вінтонів, якщо ти не среш в під'їзді - ти вже допомагаєш.
    Що стосується, Світоліної та Ястремської, вони медійні особи і повинні розуміти, що виступаючи в країні-агресорі, вони допомагають ворогу. Принаймі, хтось з оточення повинен був роз'яснити їм.
    і ще одне, Украіні потрібен не мир, а ПЕРЕМОГА, свобода
    Ми знаємо, хто почав війну. Але наші шановні деякі боксери і теннісісткі мабуть не у курсі цього, а живуть своїми призовими і рейтинговими балами. І не тільки вони, а і ті коні, які їздять туди на заробітки. Ось така х...я, малята. Маємо, що маємо
    vizuals
      vizuals, 15.10.2019 22:56
    +3
    Sashko Bilyi, 15.10.2019 22:39
    А ти войовничий воїн ?, чому тоді не в окопі на передовій ?, агітувати за війну, щоб потім інших посилали воювати, і вони там гинули і калічилися, це звичайно круто, благородно, можеш пишатися собою, проплачений троляка, економічних інтересів деяких світових олігархів, не українського походження.