14 жовтня команда Андрія Шевченка обіграла діючих чемпіонів Європи

6910
0
Павло Кубанов
У вівторок, 15 жовтня, збірна України провела один з найкращих поєдинків в історії, перемігши в архіважливому матчі чинних чемпіонів Європи та Ліги націй команду Португалії (2:1).

Хлопці Андрія Шевченка провели чудовий перший тайм, двічі змусивши Руя Патрісіу діставати м'яч з сітки власних воріт. На 72-й хвилині Кріштіану Роналду і компанія отримали від головного арбітра зустрічі Ентоні Тейлора несподіваний подарунок у вигляді відверто «лівого» пенальті. CR7 негайно скористався цим шансом, забивши при цьому свій 700-й гол у кар'єрі.

Інтрига в матчі зберігалася до останньої хвилини, хрестовина після удару Данілу Перейри на 90+3 хвилині стала тому підтвердженням.

І все ж, ми вийшли на Євро-2020. З першого місця за тур до закінчення кваліфікації. Та ще й в групі з Португалією і Сербією. Фантастика!

Найбільше хвалили головного тренера, і є за що. Збірна України ще ніколи не грала в такий приємний для ока футбол. Досить згадати, як всього 2 роки тому всі ми критикували тренерський штаб і не вірили, що українські футболісти можуть грати не тільки в «бий-біжи».

Окрема подяка Андрію Пятову, який тягнув практично все і став найкращим в команді.

Несподівано похвали заслужив навіть Віктор Коваленко, який вдало вийшов на заміну. Якщо говорити прямо, то раніше він майже не відзначався успішною грою в національній команді. Тому цей матч став для нього одним з найкращих.

Як же забути відмінний коментар Андрія Столярчука. Він також посилив атмосферу свята.

А ось дісталося найбільше, звичайно ж, головному арбітру. Але в цьому винен тільки він сам.

Знайшлися підколки і в сторону нашого суперника.

Цей матч точно надовго залишиться в пам'яті українських уболівальників. Після нього з оптимізмом дивимося на перспективи національної команди. Ганьба на Євро-2016 ще в пам'яті, і нам дуже важливо добре виступити на майбутньому чемпіонаті Європи. А з такою командою і тренером в це охоче віриться.