InStat: Пятов – найкращий гравець матчу Україна – Португалія

Голкіпер збірної України удостоївся високої оцінки від авторитетного порталу

InStat: Пятов – найкращий гравець матчу Україна – Португалія
© УАФ. Андрій Пятов
Голкіпер збірної України Андрій П'ятов став найкращим гравцем матчу відбору на Євро-2020 проти національної команди Португалії (2:1) за версією InStat.
 
35-річний страж воріт набрав 380 очок на думку авторитетного порталу. З польових гравців краще за всіх в складі команди Андрія Шевченка виступили Андрій Ярмоленко (310) і Руслан Малиновський (307).
 
Найкращим гравцем у складі збірної Португалії став лідер гостей Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті у другому таймі. 34-річний португалець набрав 337 балів.
 
 
Нагадаємо, завдяки перемозі над Португалією збірна України достроково вийшла на Євро-2020 з першого місця групи В.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    MaxUa
      MaxUa, 15.10.2019 11:38
    +4
    Колоссальный опыт помог Пятову в 2-х крайне ответственных матчах этой осени - с Аталантой и Португалией. Сборная едет на Евро с надежным стражем ворот.
    Ирина Волошкевич
      Ирина Волошкевич, 15.10.2019 10:22
    +13
    Да, Рональдо - супер-игрочище! Его боятся не только игроки соперника, но и судьи! Мало того, что к нему самому опасно приближаться, но и к другим игрокам Португалии тоже, этот капитан команды любого судью затопчет!
    Простите за иронию, еще не остыла от вчерашнего. Степашу жаль: два "левых" горчичника, удаление, пеналь, пропуск следующего матча (слава богу, уже не такого важного), игра команды в меньшинстве... Представляю, что он пережил!
    А Пятов - молодец!!! Заслужил!!!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 15.10.2019 10:21
    +8
    Так сказать для Пятова это евро "лебединая песня" в сборной!
    AKafer82
      AKafer82, 15.10.2019 10:19
    +11
    Андрея сейчас сложно переоценить, одновременно и с точки зрения важности его действий для команды и отдельно взятого вратарского мастерства как такового. Высочайший уровень. Топ.
    cucumber
      cucumber, 15.10.2019 10:02
    +5
    вот это правильные оценки, а то Хускоред Пятова обидел
    Ирина Волошкевич
      Ирина Волошкевич, 15.10.2019 10:22
    +13
    Да, Рональдо - супер-игрочище! Его боятся не только игроки соперника, но и судьи! Мало того, что к нему самому опасно приближаться, но и к другим игрокам Португалии тоже, этот капитан команды любого судью затопчет!
    Простите за иронию, еще не остыла от вчерашнего. Степашу жаль: два "левых" горчичника, удаление, пеналь, пропуск следующего матча (слава богу, уже не такого важного), игра команды в меньшинстве... Представляю, что он пережил!
    А Пятов - молодец!!! Заслужил!!!
    AKafer82
      AKafer82, 15.10.2019 10:19
    +11
    Андрея сейчас сложно переоценить, одновременно и с точки зрения важности его действий для команды и отдельно взятого вратарского мастерства как такового. Высочайший уровень. Топ.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 15.10.2019 10:21
    +8
    Так сказать для Пятова это евро "лебединая песня" в сборной!
    cucumber
    online
      cucumber, 15.10.2019 10:02
    +5
    вот это правильные оценки, а то Хускоред Пятова обидел
    MaxUa
      MaxUa, 15.10.2019 11:38
    +4
    Колоссальный опыт помог Пятову в 2-х крайне ответственных матчах этой осени - с Аталантой и Португалией. Сборная едет на Евро с надежным стражем ворот.