Реал відкличе Луніна з Вальядоліда

Український голкіпер може продовжити кар'єру в «Бетісі»

Реал відкличе Луніна з Вальядоліда
© ФК Реал Мадрид. Андрій Лунін
20-річний воротар мадридського «Реала» і збірної України з футболу Андрій Лунін, який виступає за «Вальядолід» на правах оренди, може перейти в «Бетіс».
 
«Реал» має намір достроково розірвати орендну угоду з «Вальядолідом», щоб Лунін перейшов в команду, де він отримає ігровий час. Найбільш вірогідним претендентом на Андрія є саме «Бетіс».
 
У «Бетісі» незадоволені грою 29-річного іспанського воротаря Хоеля Роблеса, клуб може розлучитися з гравцем вже в січні. На другого голкіпера, Дані Мартіна, в клубі також не розраховують.
 
Лунін не провів жодного матчу за «Вальядолід» в поточному сезоні.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — GOL digital

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Special2
      Special2, 13.10.2019 23:04
    +1
    «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 17:23
    Лунину самому не противно, что его по арендам швыряют в разные клубы? Пора валить из той Испании!
    А куда ему валить? Ты бы ушёл из Реала?
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 13.10.2019 20:48
    +4
    Да уж - сложно сыграть за Вильярреал, особенно если ты там вообще не играешь...
    Спирт.юа - пасиба, что вы есть, где ещё можно так поржать
    VVV
    VVV, 13.10.2019 18:56
    +6
    Давно пора.А вальядоліду щиро бажаю вилетіти
    Kevko
      Kevko, 13.10.2019 17:54
    +22
    "Качество" работы менеджмента Реала по отношению к Лунину. И при этом речь идет об очень талантливом молодом вратаре
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 17:23
    -12
    Лунину самому не противно, что его по арендам швыряют в разные клубы? Пора валить из той Испании!
    keegan
      keegan, 13.10.2019 16:48
    +3
    Все,так и будет теперь бегать по арендам
    Frank Olson
      Frank Olson, 13.10.2019 16:42
    +29
    Конечно не провёл ни единого матча за Вильярреал , Лунин же в Вальядолиде находиться в аренде .
    Manticora
      Manticora, 13.10.2019 16:41
    +3
    Все правельно если сидеть на банке то лучше уже в Реале
    kina_ne_bydet
    online
      kina_ne_bydet, 13.10.2019 16:40
    +23
    Лунин не только ни одного матча за Вильярреал не провёл, но и за Челси с Барселоной и Говерлой, тоже ни одного матча не провёл
    Frank Olson
      Frank Olson, 13.10.2019 16:42
    +29
    Конечно не провёл ни единого матча за Вильярреал , Лунин же в Вальядолиде находиться в аренде .
    kina_ne_bydet
    online
      kina_ne_bydet, 13.10.2019 16:40
    +23
    Лунин не только ни одного матча за Вильярреал не провёл, но и за Челси с Барселоной и Говерлой, тоже ни одного матча не провёл
    Kevko
      Kevko, 13.10.2019 17:54
    +22
    "Качество" работы менеджмента Реала по отношению к Лунину. И при этом речь идет об очень талантливом молодом вратаре
    VVV
    VVV, 13.10.2019 18:56
    +6
    Давно пора.А вальядоліду щиро бажаю вилетіти
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 13.10.2019 20:48
    +4
    Да уж - сложно сыграть за Вильярреал, особенно если ты там вообще не играешь...
    Спирт.юа - пасиба, что вы есть, где ещё можно так поржать
    keegan
      keegan, 13.10.2019 16:48
    +3
    Все,так и будет теперь бегать по арендам
    Manticora
      Manticora, 13.10.2019 16:41
    +3
    Все правельно если сидеть на банке то лучше уже в Реале
    Special2
      Special2, 13.10.2019 23:04
    +1
    «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 17:23
    Лунину самому не противно, что его по арендам швыряют в разные клубы? Пора валить из той Испании!
    А куда ему валить? Ты бы ушёл из Реала?