Україна – Португалія – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку відбіркового турніру чемпіонату Європи

Україна – Португалія – 2:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com

У понеділок, 14-го жовтня, відбудеться поєдинок відбіркового турніру Євро-2020, в якому збірна України прийматиме Португалію. Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський», початок – о 21:45.

Уже в цьому протистоянні наша національна команда може офіційно оформити вихід на чемпіонат Європи: для цього підопічним Андрія Шевченка потрібно не програти португальцям. Перед зустріччю з діючими чемпіонами Європи і переможцями дебютної Ліги націй «синьо-жовті» в Харкові розібралися з Литвою, здобувши перемогу завдяки дублю Руслана Малиновського. Португалія, в свою чергу, приймала Люксембург і розгромила суперників 3:0. Перша дуель України та Португалії в поточному відбірковому циклі завершилася без голів. Нічия влаштує обидві команди і на НСК «Олімпійський», але, можна не сумніватися, що як «обрані», так і українці будуть націлені виключно на перемогу.

Олександр Зінченко, півзахисник збірної України:

- Назвав би цей матч фіналом року. Ця зустріч буде вирішувати дуже багато. Ми можемо завоювати путівку на Євро. Ми - лідери групи, ми граємо вдома, буде повний стадіон. Чого нам боятися? Тим більше, що ми вже проти них грали. Так, Португалія – ​​діючий чемпіон Європи, і вони виграли Лігу Націй. Але немає нічого такого, щоб ми боялися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Португалія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kot_sumy
      kot_sumy, 14.10.2019 23:57
    +1
    Ya-Legenda, 14.10.2019 23:51
    А че все на Марлоса нападают, да не спорю он выдал очень слабую игру, на позиции центр-форварда, говорите загнал три контратаки, но Марлос и в лучшии годы скоростю не обладал, не говоря сейчас за 30, но я так понимаю, что Шева дал установку Марлосу не в контратаку бежать, а наоборот, Марлос должен был придержать мяч, и действовать как плеймейкер
    Я тоже не пойму, откуда столько негатива. +Голевая в первом голе его практически.
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 14.10.2019 23:52
    +1
    lenares85, 14.10.2019 23:46
    Только вот жёлтых много получили и Стёпы не будет в следующей игре
    Молодеж подтянется и поиграет зато.
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 14.10.2019 23:51
    +6
    А че все на Марлоса нападают, да не спорю он выдал очень слабую игру, на позиции центр-форварда, говорите загнал три контратаки, но Марлос и в лучшии годы скоростю не обладал, не говоря сейчас за 30, но я так понимаю, что Шева дал установку Марлосу не в контратаку бежать, а наоборот, Марлос должен был придержать мяч, и действовать как плеймейкер
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:48
    +8
    По игре убедился что Роналду гнилой человек, в первом тайме Ярмола сведомо шел на фол придержал за талию Рона, так тот ещё отмашкой по лицу заехал, ну остановись ты фол на себе заработаешь, нужно было срубить его чтобы знал как отмахиватся
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:46
    +1
    Только вот жёлтых много получили и Стёпы не будет в следующей игре
    Max Gor
      Max Gor, 14.10.2019 23:45
    +2
    С победой Украина!!! Португалия на данный момент по игре лучшая в мире, лучше Испании и тем более Бразилии.
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:45
    +4
    Пятов выручил в конце , тут да аж йокнуло
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 14.10.2019 23:44
    +1
    Аааааа! Це було щось! Ні лівий пеналь, ні ліве видалення не допомогли чемпіонам Європи обіграти наших козаків! Я люблю тебе Україна !!!
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:43
    +2
    Andy Chak, 14.10.2019 23:39
    Це була УКРАЇНА в День Покрови і Захисника Вітчизни, а не зелена хєродіджілітація!!!!
    Это диджетализация не наше это слово и не пасує, нам , дайте людям зарплаты как хотя бы в Польше и люди сами купят айфоны, а пасує нам гра збірної України
    yuryan
    yuryan, 14.10.2019 23:42
    -1
    VITASS, 14.10.2019 23:40
    и вишенка на тортик всего отборочного цикла! мужики, бля. я счастлив!!!
    І не зважаючи на те що я не люблю шахтар тай П‘ятова тоже!!!! Але П‘ятов сьогодні герой!!!
    kot_sumy
      kot_sumy, 14.10.2019 23:41
    +4
    Шева после матча Пятову: Ну ты дал! (Думаю, практически дословно)
    Yamamisha1
      Yamamisha1, 14.10.2019 23:41
    -2
    Александр Шевченко, 14.10.2019 23:31
    Как вы уже запарили. И тут на отборе на ЕВРО и в чкуре, когда ДК играет с Колосом, идентичные моменты. Мяч отскочил, от туловища, лица, чего угодно - карточка и пенальти, если в штрафной. Только в чукре красную зря дали, нужно было желтую, а тут все по правилам, желтая плюс пеналь. ТАкие правила.
    Только мяч в чукре в руку не попал, а пролетел мимо от носа. А не то что там де пена показывал в инстаграме.
    n.tkach
      n.tkach, 14.10.2019 23:41
    +9
    Козаки. Дякуємо. Свято на 100%
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:41
    +6
    Да судья даже не смог испортить, из последних сил отбивались , да где то повезло где то Пятов выручил, Марлоса нужно раньше менять было три опасные контр атаки запороли, Зине нужно давать больше обязанностей на поле , больше креативить
    azl
      azl, 14.10.2019 23:41
    +1
    lizerginnn
    lizerginnn, 14.10.2019 23:41
    +2
    урааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слава Украине!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yuryan
    yuryan, 14.10.2019 23:41
    +5
    І навіть проти судді вистояли!!! А суддя не Бог! Бог був з нами в день Покрови!!!!
    Вітаю всіх!!! Ми на Євро 2020!!!
    Dandy
      Dandy, 14.10.2019 23:40
    +5
    VITASS
      VITASS, 14.10.2019 23:40
    +8
    и вишенка на тортик всего отборочного цикла! мужики, бля. я счастлив!!!
    serge_kr
      serge_kr, 14.10.2019 23:39
    +12
    Пятов точно лучший игрок всего отбора
    padlo95
    padlo95, 14.10.2019 22:33
    +20
    Кто б там что не издел, Ярмола на защиту норм работал...
    zhyr
      zhyr, 14.10.2019 21:56
    +14
    Ну чому завжди найдуться декілька дов-бів, які портят свято іншим? В срак-у би позапихали собі ті димові шашки.
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 14.10.2019 22:33
    +13
    господи, какая помойка... сюда лучше не заходить во время матча))
    serge_kr
      serge_kr, 14.10.2019 23:39
    +12
    Пятов точно лучший игрок всего отбора
    serge_kr
      serge_kr, 14.10.2019 23:36
    +11
    Пятов просто бог на воротах
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:14
    +10
    Арбитр конченая мразь, там отскок от ноги ну и убледок продажный
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 14.10.2019 22:36
    +10
    Показательный момент в конце тайма, Ярмоленко и Марлос борятся за мяч у своего углового флажка.
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 14.10.2019 22:34
    +10
    Отличный первый тайм,
    MaxUa
    MaxUa, 14.10.2019 22:16
    +10
    Давайте теперь, расскажите, что Ярмоленко напрасно ставят в основу.
    keegan
      keegan, 14.10.2019 22:02
    +10
    Вот и Микола во всей своей красе
    n.tkach
      n.tkach, 14.10.2019 23:41
    +9
    Козаки. Дякуємо. Свято на 100%
    voldemarstr
      voldemarstr, 14.10.2019 23:38
    +9
    Всіх з перемогою і з Днем козацької слави !!!!!!
    kino
      kino, 14.10.2019 23:17
    +9
    суддя піііііііідеееееер гребаний..португези не можуть суддя допоможе..
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 14.10.2019 22:41
    +9
    Oles Khorungiy, 14.10.2019 22:40
    Супер. Только марлос - инородное тело. Ну и я Яремчук очередной раз доказал, что мораес должен быть в сборной третьим после него и Беседина.
    с Беседеным ты загнул!
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:48
    +8
    По игре убедился что Роналду гнилой человек, в первом тайме Ярмола сведомо шел на фол придержал за талию Рона, так тот ещё отмашкой по лицу заехал, ну остановись ты фол на себе заработаешь, нужно было срубить его чтобы знал как отмахиватся
    VITASS
      VITASS, 14.10.2019 23:40
    +8
    и вишенка на тортик всего отборочного цикла! мужики, бля. я счастлив!!!
    lenares85
      lenares85, 14.10.2019 23:37
    +8
    Ярмоленко таки молодец бился из последних сил до конца
    Alex Sweden
      Alex Sweden, 14.10.2019 23:37
    +8
    УРААА МЫ НА ЕВРОООООО
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 14.10.2019 22:45
    +8
    vitaha33, 14.10.2019 22:35
    Кращі в 1 таймі Яремчук, Ярмола і Миколенко. Де Шахта де?
    Сегодня играет сборная УКРАИНЫ!!! Ты веткой ошибся. Иди топи за свои Динамо или Шахтер на другую ветку! Сегодня топим за 11 наших украинских футболистов!!!
    serge_chibo
      serge_chibo, 14.10.2019 22:30
    +8
    БОЖЕ! Спасибо за то, что я смотрю этот матч!!!