Румунія U-21 — Україна U-21 — 3:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу кваліфікації Євро-2021

Румунія U-21 — Україна U-21 — 3:0. Текстова трансляція матчу
У четвер, 10-го жовтня, відбудеться зустріч 3-го туру відбору на молодіжний чемпіонат Європи в групі 8, в якій збірна України в гостях зіграє проти однолітків з Румунії. Матч пройде в Плоєшті на стадіоні «Іліє Оане», початок - о 20:30 за київським часом.
 
Команда Руслана Ротаня після двох турів має в своєму активі 3 очки, у збірної Румунії поки «нуль», однак і провела вона тільки один поєдинок. Проте, господарі сповнені рішучості обіграти українців. Адже 1,5 роки тому саме в Плоєшті наша команда U-19 обіграла румунських однолітків і оформила вихід до фінальної частини Євро-2018!
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    digsum
      digsum, 10.10.2019 22:28
    +4
    Александр Домащенко, 10.10.2019 22:24
    Что, Ростислав, "не дотерпели"? Эх, горе-тренер...
    Ростислав Ротань?
    nomad
      nomad, 10.10.2019 22:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ибит
    ся сердце перестало....
    Надо было ещё и на последних секундах глотнуть???
    cooperpavel
      cooperpavel, 10.10.2019 22:26
    +1
    Піпець!
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 10.10.2019 22:24
    +3
    Что, Ростислав, "не дотерпели"? Эх, горе-тренер...
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 10.10.2019 22:24
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy Chak, 10.10.2019 22:10
    Ротань не тренер, а полова, нахєр зі збірної поки ще шанси, лузер, бля - ні думки, ні комбінацій, ніфіга!!!
    Якщо його після фінів не турнули, мабуть богато забошляв... Ну так скрізь у нас... Смоктаємо бамбук!
    dimaprogs
      dimaprogs, 10.10.2019 22:23
    +2
    Ожидал хоть гол престижа.... а тут 3:0
    nomad
      nomad, 10.10.2019 22:19
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну вот вышли Циташвили и Супряга..... И сразу стало всё на свои места - 2:0...
    dudigo78
      dudigo78, 10.10.2019 22:18
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    збірна, яка грає без тренера, не може показати нормальну гру і результат. Тут все закономірно. 3-4 місце в групі це максимум
    Dre
      Dre, 10.10.2019 22:16
    +2
    Феєрично.
    samird
    online
      samird, 10.10.2019 22:12
    +3
    Феерично. Но справедливо.
    Сергій Попруга
      Сергій Попруга, 10.10.2019 22:11
    +9
    павелківщина до добра не доведе... Ротань був непоганим гравцем, але по блату тренерами не стають... досить експериментів.
    Andy Chak
      Andy Chak, 10.10.2019 22:10
    +7
    Ротань не тренер, а полова, нахєр зі збірної поки ще шанси, лузер, бля - ні думки, ні комбінацій, ніфіга!!!
    keegan
      keegan, 10.10.2019 22:10
    +1
    Без Вакулы дел не будет и с этим тренером тоже
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:10
    +6
    Петракова и весь состав У20 туда
    Hiromant
      Hiromant, 10.10.2019 22:09
    +8
    Гнать Сратаня сраной метлой, пока не поздно!!!!
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:06
    +13
    бездарная тактика, бестолковые исполнители, глупый тренер.
    опять будет нести фигню на прессухе. будь мужиком и свали. наработай себе опыт в другом месте
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:03
    +10
    домой русик
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 21:57
    +4
    nomad, 10.10.2019 21:50
    Ромы относятся к индийской диаспоре и это признала Индия. Румыны же потомки фракийского племени даки. Спатрак был фракийцем. Читай книжки, а не мели ерунды. Но болей за наших
    Индия это серьезно
    nomad
      nomad, 10.10.2019 21:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    abc.ua, 10.10.2019 21:43
    Роми мають пропустити.
    Ромы относятся к индийской диаспоре и это признала Индия. Румыны же потомки фракийского племени даки. Спатрак был фракийцем. Читай книжки, а не мели ерунды. Но болей за наших
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 21:49
    0
    ЭЭЭххх. не фартит(
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:06
    +13
    бездарная тактика, бестолковые исполнители, глупый тренер.
    опять будет нести фигню на прессухе. будь мужиком и свали. наработай себе опыт в другом месте
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:03
    +10
    домой русик
    Сергій Попруга
      Сергій Попруга, 10.10.2019 22:11
    +9
    павелківщина до добра не доведе... Ротань був непоганим гравцем, але по блату тренерами не стають... досить експериментів.
    Hiromant
      Hiromant, 10.10.2019 22:09
    +8
    Гнать Сратаня сраной метлой, пока не поздно!!!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 10.10.2019 22:10
    +7
    Ротань не тренер, а полова, нахєр зі збірної поки ще шанси, лузер, бля - ні думки, ні комбінацій, ніфіга!!!
    dudigo78
      dudigo78, 10.10.2019 22:18
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    збірна, яка грає без тренера, не може показати нормальну гру і результат. Тут все закономірно. 3-4 місце в групі це максимум
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 22:10
    +6
    Петракова и весь состав У20 туда
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 10.10.2019 21:45
    +6
    Ротань дно как тренер увы!
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 10.10.2019 22:24
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy Chak, 10.10.2019 22:10
    Ротань не тренер, а полова, нахєр зі збірної поки ще шанси, лузер, бля - ні думки, ні комбінацій, ніфіга!!!
    Якщо його після фінів не турнули, мабуть богато забошляв... Ну так скрізь у нас... Смоктаємо бамбук!
    digsum
      digsum, 10.10.2019 22:28
    +4
    Александр Домащенко, 10.10.2019 22:24
    Что, Ростислав, "не дотерпели"? Эх, горе-тренер...
    Ростислав Ротань?
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 21:57
    +4
    nomad, 10.10.2019 21:50
    Ромы относятся к индийской диаспоре и это признала Индия. Румыны же потомки фракийского племени даки. Спатрак был фракийцем. Читай книжки, а не мели ерунды. Но болей за наших
    Индия это серьезно
    StrikeX
      StrikeX, 10.10.2019 21:26
    +4
    Один я не розумію, чому у нас такий склад на гру? Чому не грають: Конопля, Корнієнко, Бондар, Цитаішвілі? Де Сікан, Безкоровайний, Булеца?
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 10.10.2019 22:24
    +3
    Что, Ростислав, "не дотерпели"? Эх, горе-тренер...
    samird
    online
      samird, 10.10.2019 22:12
    +3
    Феерично. Но справедливо.
    Volk
      Volk, 10.10.2019 21:20
    +3
    Давайте ребята, давите цыганву
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 20:33
    +3
    http://livetv216.me/eventinfo/854174_romania_u21_ukraine_u21/#_
    dimaprogs
      dimaprogs, 10.10.2019 22:23
    +2
    Ожидал хоть гол престижа.... а тут 3:0
    Dre
      Dre, 10.10.2019 22:16
    +2
    Феєрично.
    abc.ua
      abc.ua, 10.10.2019 21:43
    +2
    Роми мають пропустити.
    cooperpavel
      cooperpavel, 10.10.2019 22:26
    +1
    Піпець!