Жіноча молодіжка виграла у Чорногорії, але не вийшла з групи

Юнацька команда України не увійшла до числа кращих третіх команд груп

1907
0
УАФ
Молодіжна жіноча збірна України WU-19 виграла свій останній поєдинок у відбірковому турнірі Євро-2020 (WU-19), але не змогла з третього місця кваліфікуватися в еліт-раунду відбору. Після двох поразок у матчах відбору Євро-2020 (WU-19) від збірної Ірландії (0:2) і команди Нідерландів (1:4) підопічні Валерія Паламарчука зустрілися з командою Чорногорії.

Суперниці на 13-й хвилині відкрили рахунок після удару Наді Джурджевац. Однак вже через дев'ять хвилин Анастасія Німець відновила рівновагу у зустрічі. До кінця першого тайму Ірина Котяш ще й вивела команду вперед.

У другій половині гри Оксана Білокур збільшила перевагу українок, але опонентки скоротили відставання до одного м'яча. З пенальті відзначилася Ана Кнежевич. У підсумку – 3:2, і збірна України посіла третє місце в групі 9.

Євро-2020 WU-19

Кваліфікаційний раунд. Група 9

08.10.2019. 3 тур

Чорногорія WU-19 – Україна WU-19 – 2:3

Голи: Джурджевац (13), Кнежевич (71, з пенальті) – Німець (22), Котяш (36), Білокур (58).

Чорногорія: Крстовіч, Нішавіч, Мараш (к), Бошняк, Кнежевич, Сарич, Джурджевац, Бечічі (Міладіновіч, 46), Радулович (Баіч, 63), Йоксовіч (Цаковіч, 28), Дрешевіч.

Україна: Крищишин (к), Вегерича, Немець (Зубар, 82), Кукса (Кузьмич, 46), Білокур (Лукач, 90+2), Бордюг, Зубач, Котяш, Годунко (Ніколайчук, 90+2), Лемещук, Кревська.

Попередження: Цаковіч (66).

В іншому матчі збірна Нідерландів перемогла команду Ірландії з рахунком 6:0.

Підсумкова таблиця
1. Нідерланди – 9 очок (м'ячі 19–1)
2. Ірландія – 6 очок (м'ячі 5–6)
3. Україна – 3 очки (м'ячі 4–8)
4. Чорногорія – 0 очок (м'ячі 2–15)

За регламентом турніру в еліт-раунд відбору виходять по дві кращі команди з 12-ти груп і чотири найкращі, які посіли треті місця, за підсумками ігор з двома першими збірними. На жаль, збірна України виявилася п'ятою серед третіх команд, пропустивши вперед Боснію і Герцеговину, Хорватію, Румунію та Ізраїль.