Жіноча збірна України U-19 програла стартовий матч відбору Євро-2020

Юнацька команда України поступилася одноліткам з Ірландії з рахунком 0:2

2966
1
УАФ
У першому поєдинку кваліфікаційного раунду Євро-2020 (WU-19) в Голландії збірна України програла одноліткам з Ірландії з рахунком 0:2

Першими суперницями синьо-жовтих в містечку Алфен-ан-ден-Рейн, що приймає поєдинки турніру, були однолітки з Ірландії. У першому таймі британська команда відкрила рахунок. Лемещук порушила правила проти Зіу, і сама потерпіла зі штрафного помстилася українкам. Після перерви ірландки закріпили свою перевагу: відзначилася Слеттері після передачі Макевой.

Наступний матч підопічні Валерія Паламарчука проведуть 5 жовтня проти команди Голландії.

Перепустки до еліт-раунду отримають дві кращі команди кожної з 12 груп, а також чотири найкращі треті збірні за підсумками матчів проти двох команд, що фінішували вище. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 21 листопада 2019 року, а матчі пройдуть навесні 2020 року. У фінальну стадію потраплять 7 переможців еліт-раунду, які приєднаються до збірної Грузії, отримала перепустку на правах господаря. Фінальний турнір пройде в цій країні в липні-серпні 2020 року.

Кваліфікація Євро-2020 U-19 серед жінок.

Кваліфікаційний раунд. Група 9

02.10.2019. 1 тур

16:00 Україна WU-19 – Ірландія WU-19 – 0:2

Голи: Зіу, 34, Слеттері, 61.

Україна WU-19: Крищишин (к), Лемещук, Кревська, Бордюг, Лукач, Куніна (Кукса, 63), Котяш, Курдюк, Вегерич, Білокур (Кузьмич, 73), Немець (Годунко, 21).

Ірландія WU-19: Келлі, Фолі (Л. Бреді, 84), О'Махоні, Макговерн (к), Слеттері, Донован (Додд, 71), Еткінсон (Рейнолдс, 71), Кук (К. Бреді, 78), Макевой, Зіу, Вілан.

Попереджені: Бордюг, 17, Білокур, 29, Кузьмич, 90+1.

Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча