Юнацька команда України поступилася у другому матчі групи з рахунком 1:4

2001
0
УАФ
Молодіжна жіноча збірна України поступилася і в другому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (WU-19). Після поразки в першому матчі відбору від збірної Ірландії (0:2) підопічні Валерія Паламарчука мали можливість виправити своє турнірне становище в поєдинку з Нідерландами.

На жаль, зробити цього синьо-жовтим не вдалося. Уже в першому таймі вони пропустили два м'ячі після ударів Чесіті Гранд і Лобке Лоон. У другій половині гри українська збірна змогла скоротити відставання завдяки зусиллям Надії Вегерич. Однак більшого вони зробити не змогли. Більш того, в останні хвилини зустрічі в ворота українок влетіли ще два м'ячі. Відзначилися Наомі Хілхорст і Елла Педдеморс.

Після двох поєдинків українська збірна не має в активі жодного очка і займає 3-тє місце в групі 9, випереджаючи за додатковими показниками збірну Чорногорії. Лідирують Нідерланди та Ірландія, у яких по 6 пунктів. Наступний матч 3-го туру підопічні Валерія Паламарчука проведуть 8 жовтня проти команди Чорногорії. Пропуск в еліт-раунд отримають дві кращі команди кожної з 12-ти груп, а також чотири найкращі треті збірні за підсумками матчів проти двох команд, що фінішували вище.