Реал вирвав нічию в матчі з Брюгге, дубль на рахунку екс-форварда Зорі

Денніс Бонавентуре забив два м'ячі на «Сантьяго Бернабеу»

15392
22
Photo News. Денніс Бонавентуре
У матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів мадридський «Реал» на домашньому стадіоні «Сантьяго Бернабеу» зіграв внічию з бельгійським «Брюгге» з рахунком 2:2.

У першому таймі зусиллями екс-форварда «Зорі» Денніса Бонавентуре «Брюгге» вів з комфортною перевагою в два м'ячі, однак у другому таймі «вершковим» вдалося вирвати очко. Каземіро скористався тим, що бельгійський клуб догравав у меншості, і на 85-й хвилині зрівняв рахунок.

Український захисник «Брюгге» Едуард Соболь вийшов у старті і відіграв весь матч. Примітно, що після першого тайму головний тренер «Реала» Зінедін Зідан замінив основного голкіпера Тібо Куртуа на французького воротаря Альфонса Ареоля.

Ліга чемпіонів, 2-й тур

«Реал» (Іспанія) – «Брюгге» (Бельгія) – 2:2
Голи: 0:1 - 9 Бонавентуре, 0:2 - 39 Бонавентуре, 1:2 - 55 Рамос, 2:2 - 85 Каземіро.

«Реал» – Куртуа (Ареоля, 46), Карвахаль, Варан, Рамос, Начо (Марсело, 46), Модріч, Каземіро, Кроос, Васкес (Винісіус Жуніор, 67), Бензема, Азар.
«Брюгге» – Міньоле, Мата, Мехеле, Делі, Рітс, Діатто, Соболь, Вормер, Ванаку, Бонавентуре (Опенда, 71; Колс, 87), Тау (Схрейверс, 90).

Попередження: Міньоле (69), Опенда (77), Вормер (78), Азар (90).

Вилучення: Вормер (84).

Відзначимо, що після другого туру «Брюгге» з двома очками в активі йде другим, для «Реала» це перший бал в цьому розіграші турніру.

В іншому матчі групи А турецький «Галатасарай» сьогодні прийме французький ПСЖ. Початок о 22:00 за Києвом.