01.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Щаслива розв'язка на Сан-Сіро: Шахтар вирвав перемогу у Аталанти

Перемогу донецькому клубу приніс результативний удар Соломона на 5-й компенсованій хвилині

Щаслива розв'язка на Сан-Сіро: Шахтар вирвав перемогу у Аталанти
© ФК Шахтар

Трохи лукавив Луїш Каштру напередодні матчу з «Аталантою», заявляючи, що «ця гра не до кінця вирішальна». На жаль, так вийшло, що дуже навіть вирішальна. В тому сенсі, що програвати її не можна було. Тому що у випадку з поразкою не бачити «гірникам» не тільки другого місця, про що мріяв гендир Палкін, але, швидше за все, і третього.

З іншого боку, в «Шахтарі» не могли не розуміти актуальних турнірних розкладів. Тому до матчу на «Сан-Сіро» чемпіони України мали підійти у всеозброєнні.

В принципі, стверджувати протилежне перед грою підстав не було. Остання репетиція «Шахтарю» вдалася на славу: донеччани не тільки легко і комфортно розгромили «Ворсклу», а й тренерський штаб вкотре вдався до ротації, трохи збивши з пантелику «розвідників» з Бергамо, а собі додавши приємного головного болю з вибором стартового складу. Загалом, гра структурована, вибір виконавців є, травмованих з основної обойми немає - передматчевий розклад для «Шахтаря» був досить непоганим.

Але ось «Аталанта»... Незручний, непередбачуваний, незрозумілий суперник. З яким може бути дуже непросто. Але може бути і по-іншому, якщо донеччани не будуть плисти за течією. 

З несподіванок в стартовому складі - поява в основі «гірників» Коваленка. В іншому - все прогнозовано. У господарів - взагалі все «за книжкою». Малиновський в запасі.

Старт матчу - в невисокому темпі. Але з ініціативою господарів. Особливо виділяється Сапата. Добре, що поки без моментів біля наших воріт. Десь з десятої хвилини гості вирівняли гру. Теж без дивідендів, але хоча б відсунули гру подалі від власних воріт.

На 15-й хвилині стався перший небезпечний момент зустрічі. І відразу ж - резонансний. Господарі організували хорошу атаку, в завершальній стадії якої Гомес п'ятою скидав м'яч на Ілічича. Кривцов за своїм опонентом не встиг, але той завалився на газон раніше, ніж Сергій в нього врізався. Здавалося, що суддя повинен покарати симулянта, але він призначив пенальті у ворота «гірників», покаравши паралельно і Кривцова «гірчичником». Дивне рішення, якщо чесно. Невже ВАР не для всіх? Але Пятов довів, що справедливість існує навіть у футболі. Наш голкіпер парирував сильний удар Ілічича з точки.

Цей момент повинен був розбудити «Шахтар». І він його розбудив. Донеччани почали грати активніше, помітно активніше. Правда, змайструвати щось небезпечне біля чужих воріт підопічним Каштру довго не вдавалося.

В середині тайму гра перейшла на позиційні атаки. З обох сторін.

Але все ж краще в таких гойдалках виглядали господарі. Протягом однієї хвилини бергамаски створили відразу два реальні моменти для взяття воріт Пятова. І якщо після удару Пашаліча чемпіонів України врятувала штанга, то через пару десятків секунд господарі відкрили рахунок. Пятов не зміг зафіксувати м'яч після флангового навісу, а Болбат і Степаненко, які опинилися на місці центрбеків, його не підстрахували, і Сапата без перешкод головою увігнав м'яч у сітку.

Гості спробували відповісти відразу ж. Хороший обвідний удар вийшов у Марлоса, але Голліні зумів перевести м'яч на кутовий. Ще в актив гостей можна віднести удар Патріка - точний, але несильний, для воротаря він не став проблемою.

Але в загальному у «гірників» в атаці виходило небагато. Якось не склеювалася їхня гра в одну загальну картину. Може тому, що не було кому це зробити. Тим не менш, здалося, з Коваленком Каштру не вгадав. Проте, донеччанам вдалося забити в «роздягальню». Ідеальною передачею Патріка скористався Мораес, який обіграв голкіпера і пробивав вже у порожні ворота. Дуже потрібний і своєчасний гол.

Але все могло бути ще краще, якби Марлос зі штрафного на останніх секундах тайму зумів влучити не в поперечину, а на кілька сантиметрів нижче. На жаль, але яскраву крапку в першій половині зустрічі нашому натуралізованому бразильцеві поставити не вдалося.

Якщо підсумовувати перший тайм, то він вийшов для нашої команди непростим. В обороні очікувані проблеми. Добре, що вдалося зрівняти рахунок. Суто по грі на більше наші не награли.

Другий тайм обидві команди почали в більш високому темпі. Без особливих моментів, але футбол у їхньому виконанні був дуже енерговитратним. Аби нашим вистачило сил до фінального свистка.

Гасперіні не став чекати, хто вийде переможцем у цьому «перетягуванні канату», і вже на 58-й хвилині замінив Ілічича на Малиновського. Моментів все так же практично немає. Хоча у господарів мав непоганий шанс Сапата, який з близької відстані не пробив П'ятова. Гості запам'яталися, хіба що, несильним ударом Тайсона.

Прийшла черга вносити зміни в гру і Каштру. Наставник «Шахтаря» поміняв Патріка на Соломона. Заміна не по позиції, отже, тренер «Шахтаря» сподівався підсилити і активізувати гру в атаці.

Однак особливих дивідендів вихід ізраїльтянина донеччанам не приніс. Ініціативою частіше володіли італійці, вони більше турбували наш захист і Пятова. Атакуючі випади гостей мали локальний характер. У зв'язку з цим можна згадати дальні удари Степаненка і Коваленка.

Але ближче до мети був удар Малиновського здалеку. Якби Руслан влучив, Пятов би вже не рятував. «Шахтарю» в цьому епізоді пощастило.

Як пощастило і в уже доданий час, коли Гомес не зміг влучити в ближній кут воріт. Правда, у цього везіння було конкретне прізвище - Пятов.

А те, що сталося кількома хвилинами пізніше, інакше, ніж посмішкою Фортуни, і не назвеш. Додо, що вийшов на пару хвилин гри, зробив ідеальну передачу на Манора, і ізраїльтянин, обігравши воротаря і захисника, забив переможний гол! Ось так «Шахтар» отримав максимум там, де міг би задовольнитися і нічиєю.

Добре те, що добре закінчується…


Ліга чемпіонів. Група С. 2-й тур.

«Аталанта» - «Шахтар» - 1:2


Дуван Сапата (28) - Жуніор Мораєс (41), Манор Соломон (95)

На 16-й хвилині Йосип Ілічич не реалізував пенальті (воротар)

Йосип Ілічич (44), Мартен де Роон (49), Рафаел Толой (80), Руслан Малиновський (92) - Сергій Кривцов (15), Тарас Степаненко (36), Жуніор Мораєс (45), Сергій Болбат (64)

«Аталанта»: П'єрлуїджі Голліні - Хосе Луїс Паломіно, Андреа Масьєлло (Луїс Муріель, 68), Рафаел Толой - Тімоті Кастаньє (Робін Госенс, 57), Маріо Пашалич, Мартен де Роон, Ханс Хатебур - Алехандро Гомес, Дуван Сапата, Йосип Ілічич (Руслан Малиновський, 57)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Ісмаїлі, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Сергій Болбат (Додо, 93) - Тарас Степаненко, Алан Патрік (Манор Соломон, 69) - Тайсон, Віктор Коваленко, Ромеро Марлос (Євген Коноплянка, 86) - Жуніор Мораєс

Арбітр: Тобіас Штілер (Німеччина)

Стадіон «Сан-Сіро» (Мілан, Італія)

АТАЛАНТА - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    z.valenok01
      z.valenok01, 02.10.2019 20:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Довольно интересная игра. Сильно сыгравший соперник. Немного удачи и победа.
    Мои поздравления.
    Более 400 постов и около 50 про игру, про футбол. Остальное срач.
    kvlad200760
      kvlad200760, 02.10.2019 20:12
    0
    Владимир Копяк, 02.10.2019 16:54
    Еще один защитник Ахметова появился на сайте... В свое время, будучи министром МВД, Луценко давал интервью по поводу подрыва Брагина. Так он прямо сказал, что это работа рук Ахметова, что есть показания его подельников и т.д. На вопрос, почему он не передает дело в суд, Луценко ответил - нет команды от Ющенко.... Вот по-этому и гуляет на свободе Ахметов, что у президентов страны нет желания его упрятать за решетку....общий бизнес, так сказать...
    Ну до чого ти тут всяку хрень пишеш?Якби були докази то Ахметов би вже сидів! Забув яке бажання було на початках приходу помаранчевих до влади?З БТРом штурмували будинок Ахметова,він півроку жив в Лондоні.А потім повернувся і спокійно почував себе в Україні.Якби він відкупився би,як це зробили багато регіоналів при Пороху,то це давно би стало відомо!Я не захищаю Ахметова,але не вся верхівка Брагіна загинула при вибуху на стадіоні. Тому владу в ті часи треба було вміти не тільки взяти до рук але й утримати і перетворити її у мільярди доларів!
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 02.10.2019 17:32
    -3
    Д. Быков, 02.10.2019 17:13
    Луценко - такой же долбоёб кагтавый, как и ты и все остальные синие чаечки. А в суд он не передал дело потому, что никаких доказательств у него не было и быть не может. Потому что Ахметов к убийству Брагина не имел и не имеет никакого отношения, это сделали совсем другие люди. Так что можете здесь кукарекать сколько угодно, хоть на говнишко известись, это не изменит того, что вы долбоёбы.
    Это какой твой аккаунт по счёту? Вы бы хоть стиль написания комментариев меняли, чтоб не палить контору. У вас либо голубые чаечки, либо пуканы
    Д. Быков
    online
      Д. Быков, 02.10.2019 17:13
    +5
    Владимир Копяк, 02.10.2019 16:54
    Еще один защитник Ахметова появился на сайте... В свое время, будучи министром МВД, Луценко давал интервью по поводу подрыва Брагина. Так он прямо сказал, что это работа рук Ахметова, что есть показания его подельников и т.д. На вопрос, почему он не передает дело в суд, Луценко ответил - нет команды от Ющенко.... Вот по-этому и гуляет на свободе Ахметов, что у президентов страны нет желания его упрятать за решетку....общий бизнес, так сказать...
    Луценко - такой же долбоёб кагтавый, как и ты и все остальные синие чаечки. А в суд он не передал дело потому, что никаких доказательств у него не было и быть не может. Потому что Ахметов к убийству Брагина не имел и не имеет никакого отношения, это сделали совсем другие люди. Так что можете здесь кукарекать сколько угодно, хоть на говнишко известись, это не изменит того, что вы долбоёбы.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 02.10.2019 16:57
    -8
    Stromae1, 02.10.2019 16:46
    Синечаечная тупорылая генетическая помойная яма как обычно булькает о том, о чём даже близко понятия не имеет. Эй, чаечки общипанные, вы мне напоминаете долбоёбов из мультфильма, каждый из которых стоял на своём холмике-домике и тявкал на всю округу всякую хрень. И вы, как и те долбоёбы, нахер никому не нужны, тявкайте дальше.
    Это вы никому не нужны. Вам в Украине нигде не рады. Вас бомжей в Киеве приютили, так хоть бы проявили элементарное уважение. Вместо этого, вы открываете свою грязную помойку и чешете языком! Давайте, минусуйте, ржавые ублюдки!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.10.2019 16:54
    -7
    K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 16:11
    А что, кто-то из болельщиков Шахтера обвинял Суркиса в убийстве Брагина? Нет! Зато вы ничем не доказанную (кроме смешного доказательства что Ахметову отошла большая часть его бизнеса) байку про виновность Ахметова всем готовы рассказывать.
    Еще один защитник Ахметова появился на сайте... В свое время, будучи министром МВД, Луценко давал интервью по поводу подрыва Брагина. Так он прямо сказал, что это работа рук Ахметова, что есть показания его подельников и т.д. На вопрос, почему он не передает дело в суд, Луценко ответил - нет команды от Ющенко.... Вот по-этому и гуляет на свободе Ахметов, что у президентов страны нет желания его упрятать за решетку....общий бизнес, так сказать...
    Stromae1
      Stromae1, 02.10.2019 16:46
    +2
    Синечаечная тупорылая генетическая помойная яма как обычно булькает о том, о чём даже близко понятия не имеет. Эй, чаечки общипанные, вы мне напоминаете долбоёбов из мультфильма, каждый из которых стоял на своём холмике-домике и тявкал на всю округу всякую хрень. И вы, как и те долбоёбы, нахер никому не нужны, тявкайте дальше.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 02.10.2019 16:28
    -5
    K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 16:11
    А что, кто-то из болельщиков Шахтера обвинял Суркиса в убийстве Брагина? Нет! Зато вы ничем не доказанную (кроме смешного доказательства что Ахметову отошла большая часть его бизнеса) байку про виновность Ахметова всем готовы рассказывать.
    Да был здесь такой вечно молодой 10, 11,12,13,14,15,16,17. Так вот он говорил что Брагина Суркис убил, причём доказывал это с пеной у рта и многие ему плюсиков наставили, так что вы однобоко смотрите на вещи...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 16:11
    +3
    «УАФ– М а ф і я!» , 02.10.2019 16:05
    Та нет, ты что, Брагина Суркис убил. И Кеннеди тоже он...
    А что, кто-то из болельщиков Шахтера обвинял Суркиса в убийстве Брагина? Нет! Зато вы ничем не доказанную (кроме смешного доказательства что Ахметову отошла большая часть его бизнеса) байку про виновность Ахметова всем готовы рассказывать.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 16:09
    +7
    vitaha33, 02.10.2019 09:59
    Забили на 4.30 хв при доданих 4. А пафосу стільки, ніби всю гру італійців возили. Зіграв фактор досвіду, коли Аталанта на останніх хвилинах чомусь всією командою пішла вперед, чим перекреслила собі всі шанси в цій лч. Але ж результат явно не по грі
    На 4,30 потому что была проведена замена и оказывали мед.помощь. Вообще-то за это дополнительные минуты всегда компенсируются. Пусть даже динамовские тролли усиленно делают вид, что впервые об этом слышат.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 02.10.2019 16:05
    -8
    Та нет, ты что, Брагина Суркис убил. И Кеннеди тоже он...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 15:59
    +4
    jekаfunny, 01.10.2019 22:01
    Потому что думали что на более сильных индивидуальностях таких как тот же Саратов, вытащат победу...
    Это свойственно атакующим командам , без опыта в ЛЧ , Хоффе тоже имел пару классных игроков и играл без своих ворот
    На каких более сильных индивидуальностях, ты что шутишь? Шахтер практически на каждой позиции как минимум не слабее Аталанты. Разве что центр защиты может у итальянцев чуть лучше и то не факт. Нападение,фланговые защитники и полузащита у Шахтера лучше без вариантов.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 15:50
    +5
    Александр Шевченко, 01.10.2019 21:54
    Отскочил сброд, как с Хоффом в прошлом сезоне. Случайная победа. Итальянцы дурачки, как и немцы. Первая и последня победа шлака думаю в Европе, как было в прошлом году.
    Саша Шлюхченко, ты хоть полностью в своей желчи захлебнись, но того неоспоримого факта что Шахтер- лучший клуб и гордость Украины это не изменит.
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 02.10.2019 14:52
    +3
    Молодцы, взяли победу на классе.
    Теперь главное взять максимум очков с Загребом, и 2-е место в кармане.
    А Аталанте удачи с Сити, хотелось бы, чтобы 3-е место взяли именно они. Симпатичная команда.
    Андрей Грубий
      Андрей Грубий, 02.10.2019 14:17
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    есть доказательства? Иди гуляй...К тому же никто больше не сделал для Шахтёра как Ахметов!
    Андрей Грубий
      Андрей Грубий, 02.10.2019 14:17
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    есть доказательства? Иди гуляй...К тому же никто больше не сделал для Шахтёра как Ахметов!
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 02.10.2019 13:42
    0
    ВВВ, 02.10.2019 13:10
    Теоретично і Шахтар може стати переможцем групи і те ж саме Динамо Загреб! Але ж люди які розуміються на футболі ніколи в таке не повірять без суттєвих на то підстав а просто о бажанню! І я тобі наисав про те що я писав про двобій,саме через двоматчеве протистояння.
    в двухматчевом противостоянии первый матч ну ни как не РЕШАЮЩИЙ))))))
    ВВВ
      ВВВ, 02.10.2019 13:10
    0
    wladimir_skidan, 02.10.2019 12:48
    есть разница в словах- важная и решающая))))). третья игра важна, но не решающая. Но первый мой пост касался утверждения автора обзора о потери шансов на второе место и даже третье место в случае поражения. Но даже сейчас теоретически та же Атланта может занять первое место в группе, хоть и мало вероятно это
    Теоретично і Шахтар може стати переможцем групи і те ж саме Динамо Загреб! Але ж люди які розуміються на футболі ніколи в таке не повірять без суттєвих на то підстав а просто о бажанню! І я тобі наисав про те що я писав про двобій,саме через двоматчеве протистояння.
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 02.10.2019 12:48
    +2
    ВВВ, 02.10.2019 12:40
    А я ро що написав? Те саме тільки іншими словами!!! Просто я зробив акцент на тому що хто виграє третій матч отримає ще й психологічну перевагу,крім переваги в очках. А може ще таке статися що очки поділять,тоді взагалі буде боротьба до останього матчу,якщо враховувати що *ята гра у Загреба з Аталантою на виїзді а Шахта прогнозовано отримаю 0 з МанСіті.
    есть разница в словах- важная и решающая))))). третья игра важна, но не решающая. Но первый мой пост касался утверждения автора обзора о потери шансов на второе место и даже третье место в случае поражения. Но даже сейчас теоретически та же Атланта может занять первое место в группе, хоть и мало вероятно это
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 02.10.2019 12:46
    +2
    vitaha33, 02.10.2019 10:32
    Ну ти адекватний вболівальник шахти, ось тебе і вітаю. Ця перемога в стратегічному значенні дуже важлива, після 4 туру можна забезпечити собі вихід з групи, хватає 4 очок з хорватами, хоч буде і нелегко. Хоча з теперішнім рівнем захисту, і з можливим відходом когось з трійки Тайсон Марлос Ісмаілі взимку, для шахти краще опуститись в ЛЄ, ніж отримати по самі помідори в ЛЧ. Баварія от Тотенхем винесла, уяви, що з вами зроблять...
    Окрім Баварії серед 1-их місць ЛЧ Шахтарю в теорії цілком можуть випасти в цілому прохідні для нього 1-ші місця з груп G та Н, а також теоретичны Зальцбург або Наполі теж Шахтарю до снаги. Баварію,Барселону Ювентус та ПСЖ на даному етапі звісно ж не потягнемо, але 3 теоретично прохідних переможці груп з 7 теж непогано.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 01.10.2019 21:54
    +50
    Що не кажіть, але так як зіграв Додо в останньому моменті від Болбата вжитті не дочекаєшся...
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 01.10.2019 21:55
    +35
    Вот зачем срач устраивать ? Я как болельщик Динамо всегда в ЛЧ а Шахтер болею.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 01.10.2019 21:53
    +35
    Молодцы! Команда с характером - не опустили руки и добились результата
    u6464u
      u6464u, 01.10.2019 21:56
    +31
    Пятов спасибо,ты лучший!!!
    ya_3
      ya_3, 01.10.2019 22:43
    +28
    jekаfunny, 01.10.2019 22:26
    Ребят. Мы можем болеть за разные клубы , может ненавидеть команды друг друга и это нормально ....
    Можем даже болеть друг против друга ... Это дело каждого . Как бы нам не хотелось но фаны Барсы не подбеливают В ЛЧ Реал .
    А фаны МЮ ездят катать против Ливера в Европу ...
    Но , млять , не осклрбляйте вы и не коверкайте наши же украинские города и их их жителей...
    Это пистец как глупо в воюющей стране . Есть же куча способом как уколоть оппонента и без этого
    И это и болел ДК касается и болел остальных клубов и ШД в том числе .
    Давайте без этого .
    Жень, мы живём не в Британии, а в Украине, которая находится в состоянии войны. Но вместо того, чтобы поддерживать друг друга, мы срёмся, как последние придурки, не понимая, что нас специально стравливают. Вот за это я и ненавижу несенюковских выбл...ядков типа "лайки", "уафа", "серж пидра" и им подобных - они прекрасно понимают, что делают, но продолжают зарабатывать свои "30 серебрянников".
    Спасибо тебе за поздравления! В четверг тоже буду болеть за ДИНАМО и АЛЕКСАНДРИЮ. Удачи всем нам и поменьше дерьма вокруг...
    Taran
      Taran, 01.10.2019 22:07
    +28
    Ну что, уроды, которые болели за итальяшек (Александр Пидорчук, УАФ и прочая гниль) - заткнул наш Чемпион ваши поганые рты? И кто здесь иуда? Это вы и есть настоящие продажные иуды!
    Родной Шахтёр с победой! Пусть она станет началом возрождения славы и величия былого Шахтёра!
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 01.10.2019 21:54
    +28
    Если бы Болбат не сломался, Додо бы не вышел и победы бы не было, спасибо Болбату, он творец победы
    Omen
    online
      Omen, 01.10.2019 21:54
    +24
    А вот вам, получите! На зло всем завистникам! Футбольный Бог вначале матча отвернулся, но потом отдал должное ШД!
    z.valenok01
      z.valenok01, 01.10.2019 21:56
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Ничего личного, но троли всрались.
    kina_ne_bydet
    online
      kina_ne_bydet, 01.10.2019 21:56
    +23
    Александр Шевченко, 01.10.2019 21:54
    Отскочил сброд, как с Хоффом в прошлом сезоне. Случайная победа. Итальянцы дурачки, как и немцы. Первая и последня победа шлака думаю в Европе, как было в прошлом году.
    Этот сброд лучшие что есть у украинского футбола, кретин
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.10.2019 21:54
    +23
    шд заслужила уважение этом мачте (болею за дк)
    футфан
      футфан, 01.10.2019 21:56
    +21
    Додо красава!!! Шахтар молодці- перетерпіти!!!! Коментатор залишився без голосу. Але головне три очки!!!! Привіт хейтерам Шахти
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 01.10.2019 22:05
    +19
    viktor112007, 01.10.2019 21:58
    незаслужена перемога Шахти, хто б там що не казав. по моментам і по грі Аталанта була набагато краща. то все П'ятову хай дякують. незважаючи на помилку коли забивали Шахті, він сьогодні пахав як чорт і тягнув все. якби не він, був би розгром. кращий гравець матчу - без сумнівів.
    добре що виграли. бо зараз всякі неадеквати налетять, бо подумають, що проти Шахти вболівав
    Статистика ударов 13-12, ударов в створ 5-6 в пользу Шахтера, в ответ на пенальти можна впомнить перекладину Шахтера в первом тайме, владение мячом практически ровное. Где тут преимущество Аталанты? Хватит нести свой хейтерский бред.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 01.10.2019 21:56
    +19
    Вот так нужно играть в Европе. Красавцы! Команда!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 01.10.2019 23:29
    +18
    Laeda, 01.10.2019 23:19
    Ох ты ж ептыть лапоть высрался Обыграли елеле саму Аталанту ! Ты бы лучше про величие самой сильной команды галактики в матчах с Манчестер Сити писал вот там язык в очко щосунул и сидишь пердишь на пару с акакием, дырявкой днепровской и вадо
    Ты, шавка жалкая, когда твое Динамо в последний раз итальянский клуб вообще обыгрывало? 15 лет назад, когда попало в группу с полностью провалившейся в тот год Ромой?Вон в будку!
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 01.10.2019 23:26
    +18
    Laeda, 01.10.2019 23:21
    Гордость 0-6 от МС и 0-7 от Баварии это пять блеать
    Ты лучше про 0-8 от Челси в прошлом году вспомни и это даже не в ЛЧ, а в ЛЕ
    digsum
    online
      digsum, 01.10.2019 22:16
    +18
    DKTheBest2, 01.10.2019 22:06
    Сьогодні Зебіл просрав все, чого добився для України Порошенко в світі.
    А чего он добился? Что нигде нас ни в грош не ставят? Об этих достижениях всем известно. Американские комики щас шутят на тему, да что это за страна такая, в которой на выборах побеждает комик. А кто в этом виноват? Страна Украина не появилась 31 марта. До этого Пьетя занимался вообще чем? Томос еще очень помог, да. Куда дели 15 млрд евро, которые ЕС выделил на развитие Украины в период 2014-2019?
    shevsen
      shevsen, 01.10.2019 22:06
    +18
    Вот что значит шахтерский характер! Всех болельщиков Шахтера с победой!
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 01.10.2019 23:28
    +17
    Laeda, 01.10.2019 23:21
    Гордость 0-6 от МС и 0-7 от Баварии это пять блеать
    Кстати, дырявый, единственный еврокубок независимого нашего украинского государства выиграл именно Шахтёр, откисай там на Виноградаре)
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 01.10.2019 21:58
    +17
    никогда не понимал, почему Додо где-то по арендам сдается или сидит в запасе, а дровосеки типа Болбата играют...