Україна - Сербія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи за участю українських волейболістів

Україна - Сербія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© CEV
На чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків у вівторок, 24 вересня, в бельгійському місті Антверпен відбудеться чвертьфінальний матч, в якому збірна України зустрінеться з командою Сербії. Початок гри о 21.30 за київським часом.
 
Нагадаємо, що наші волейболісти на першому етапі турніру посіли третє місце в групі D і вийшли до плей-оф, де на стадії 1/8 фіналу їхнім суперником була збірна Бельгії. У важкому п'ятисетовому протистоянні підопічні Угіса Крастіньша виявилися сильнішими 3:2 і тепер вперше у своїй історії зіграють в 1/4 фіналу.
 
Цього разу протистояти українцям буде одна з найсильніших волейбольних збірних світу - команда Сербії. Вона свого часу ставала чемпіоном Європи і двічі бронзовим призером, посідала третє місце на чемпіонаті світу, вигравала Світову лігу і отримувала срібні нагороди цього престижного турніру. На нинішньому чемпіонаті Європи в своїй групі Сербія перемогла всіх своїх суперників, а в 1/8 фіналу завдала поразки волейболістам Чехії 3:0.
 
Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШИЙ. Посилання на трансляцію.
 
Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.
 
Прогноз і анонс на матч чемпіонату Європи Україна - Сербія
 
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andrijoooo
      andrijoooo, 24.09.2019 23:03
    +1
    Бий руцких сербів
    tima fialko
      tima fialko, 24.09.2019 22:01
    +1
    ЕС!!!Взяли першу партію!Грають на рівних.Тепер головне психологія.В боятися виграти.
    Elaiz
      Elaiz, 24.09.2019 16:31
    0
    Вадім Рубік, 24.09.2019 00:07
    Росія опозорилась з Словенією, видно мало українців натуралізували))) Кацапстан 23очкм втратили лише тільки на одній подачі, зв'язки взагалі не було, а словенці красавці
    В чем позор? на прошлом ЧЕ поляки дома проиграли им 3-0 на глазах у 50 тыс своих болельщиков, в 2015 году они обыграли Италию в у них дома,,, позор здесь нет, просто неожиданные результат,
    Elaiz
      Elaiz, 24.09.2019 16:30
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2019 00:04
    Я власне теж хотів написати де там той Elaiz, який тут всім розказував, що москвофіли винесуть словенців 3:0, а всі хто каже що буде по іншому взагалі далекі від волейболу???!!!
    Я здесь,,словенцы красавчики,
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 00:07
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Росія опозорилась з Словенією, видно мало українців натуралізували))) Кацапстан 23очкм втратили лише тільки на одній подачі, зв'язки взагалі не було, а словенці красавці
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2019 00:04
    +4
    Girvik, 23.09.2019 23:57
    Де ті писаки, що виводили кацапів в фінал??? Словенія - мордор 3-1!!!!
    Я власне теж хотів написати де там той Elaiz, який тут всім розказував, що москвофіли винесуть словенців 3:0, а всі хто каже що буде по іншому взагалі далекі від волейболу???!!!
    Girvik
      Girvik, 23.09.2019 23:57
    +7
    Де ті писаки, що виводили кацапів в фінал??? Словенія - мордор 3-1!!!!
    Girvik
      Girvik, 23.09.2019 23:57
    +7
    Де ті писаки, що виводили кацапів в фінал??? Словенія - мордор 3-1!!!!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 24.09.2019 00:07
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Росія опозорилась з Словенією, видно мало українців натуралізували))) Кацапстан 23очкм втратили лише тільки на одній подачі, зв'язки взагалі не було, а словенці красавці
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2019 00:04
    +4
    Girvik, 23.09.2019 23:57
    Де ті писаки, що виводили кацапів в фінал??? Словенія - мордор 3-1!!!!
    Я власне теж хотів написати де там той Elaiz, який тут всім розказував, що москвофіли винесуть словенців 3:0, а всі хто каже що буде по іншому взагалі далекі від волейболу???!!!
    andrijoooo
      andrijoooo, 24.09.2019 23:03
    +1
    Бий руцких сербів
    tima fialko
    online
      tima fialko, 24.09.2019 22:01
    +1
    ЕС!!!Взяли першу партію!Грають на рівних.Тепер головне психологія.В боятися виграти.
    Elaiz
      Elaiz, 24.09.2019 16:31
    0