Календар і результати матчів чоловічого чемпіонату Європи

Фінальний турнір проходить в період з 12 по 29 вересня

Календар і результати матчів чоловічого чемпіонату Європи
© CEV

В чотирьох країнах - Бельгії, Нідерландах, Словенії і Франції - триває фінальний етап чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. В ньому беруть участь 24 європейські збірні, які на першому етапі розбиті на 4 групи.
 
Збірна України в першому матчі в групі D в голландському Роттердамі здобула перемогу над Чехією з рахунком 3:1. У другому програла Нідерландам 0:3. А потім завдала поразки Чорногорії 3:1 і Естонії 3:0. У заключному матчі групового турніру українці програли збірній Польщі 0:3.

Ось склад учасників, календар і результати вже зіграних матчів всіх чотирьох груп:

Група А - Франція, Італія, Болгарія, Греція, Румунія, Португалія.
 
12 вересня, четвер
Болгарія - Греція
3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
Португалія - Італія
0:3 (21:25, 10:25 22:25)
Франція - Румунія
3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
 
13 вересня, п’ятниця
Болгарія - Румунія
3:0 (28:26, 25:20, 25:20)
Італія - Греція
3:1 (17:25, 25:23, 25:19, 25:18)
 
14 вересня, субота
Греція - Франція
0:3 (14:25, 18:25 24:26)
Болгарія - Португалія
3:1 (25:23, 28:30, 25:23, 25:22)
 
15 вересня, неділя
Румунія - Італія
1:3 (15:25 14:25, 25:23, 14:25)
Португалія - Франція
0:3 (11:25, 20:25, 23:25)
 
16 вересня, понеділок
Румунія - Греція
1:3 (25:23, 24:26, 25:27, 21:25)
Франція - Болгарія
3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
 
17 вересня, вівторок
Греція - Португалія
1:3 (25:19, 21:25, 23:25 17:25)
Італія - Болгарія
3:1 (22:25 25:23, 25:21, 25:17)
 
18 вересня, середа
Португалія - Румунія
1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 23:25)
Франція - Італія
3:1 (25:22, 22:25 25:21, 25:22)
 
Підсумкове становище групи А:
1. Франція 5 матчів, 5 перемог, 0 поразок, 15 очок, співвідношення партій 15 - 1
2. Італія 5, 4, 1, 12, 13 - 6
3. Болгарія 5, 3, 2, 9, 10 - 7
4. Греція 5, 1, 4, 3, 5 - 13
5. Португалія 5, 1, 4, 3, 5 - 13
6. Румунія 5, 1, 4, 3, 5 - 13
 
До 1/8 фіналу вийшли Франція, Італія, Болгарія, а також Греція, яка випередила Португалію і Румунію (у всіх трьох команд рівна кількість очок і співвідношення партій) за додатковими показниками.
 
Група В  - Сербія, Німеччина, Іспанія, Бельгія, Словаччина, Австрія
 
13 вересня, п’ятниця
Сербія - Німеччина
3:0 (25:21, 25:17, 25:15)
Словаччина - Іспанія
3:2 (25:23, 25:23, 20:25, 16:25 18:16)
Бельгія - Австрія
3:0 (25:17, 25:23, 25:17)

14 вересня, субота
Словаччина - Австрія
3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:15)
Німеччина - Бельгія
2:3 (23:25 17:25, 25:22, 25:15, 13:15)
 
15 вересня, неділя 
Іспанія - Бельгія
0:3 (17:25, 21:25, 14:25)
Сербія - Словаччина
3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
 
16 вересня, понеділок
Австрія - Німеччина
0:3 (23:25 15:25 16:25)
Іспанія - Сербія
1:3 (25:21, 19:25, 19:25, 20:25)
 
17 вересня, вівторок
Австрія - Іспанія
2:3 (23:25 28:26, 23:25 25:23, 11:15)
Словаччина - Бельгія
0:3 (23:25 20:25, 15:25)
 
18 вересня, середа
Німеччина - Словаччина
3:0 (25:23, 30:28, 25:19)
Бельгія - Сербія
0:3 (19:25, 21:25, 19:25)
 
19 вересня, неділя
Іспанія - Німеччина
3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:19)
Сербія - Австрія
3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
 
Підсумкове турнірне становище групи В:
1. Сербія 5, 5, 0, 15, 15 - 1
2. Бельгія 5, 4, 1, 11, 12 - 5
3. Німеччина 5, 2, 3, 7, 9 - 9
4. Іспанія 5, 2, 3, 6, 9 - 12
5. Словаччина 5, 2, 3, 5, 6 - 12
6. Австрія 5, 0, 5, 1, 3 - 15
 
В 1/8 фіналу вийшли Сербія, Бельгія, Німеччина і Іспанія
 
Група С  - Росія, Туреччина, Фінляндія, Білорусь, Словенія, Північна Македонія
 
12 вересня, четвер
Туреччина - Росія
1:3 (13:25, 25:23, 17:25 15:25)
Фінляндія - Північна Македонія
3:1 (25:23, 25:22, 17:25, 25:21)
Словенія - Білорусь
3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
 
13 вересня, п’ятниця
Північна Македонія - Туреччина
0:3 (20:25, 23:25 17:25)
Білорусь - Росія
1:3 (25:23, 17:25, 22:25 10:25)

14 вересня, субота
Росія - Північна Македонія
3:0 (25:15, 25:16, 30:28)
Словенія - Фінляндія
3:1 (25:18, 26:24, 24:26, 25:15)
 
15 вересня, неділя 
Білорусь - Фінляндія
3:2 (13:25, 17:25, 30:28, 25:22, 15:13)
Туреччина - Словенія
0:3 (28:30, 16:25, 23:25)
 
16 вересня, понеділок 
Росія - Фінляндія
3:0 (25:17, 26:24, 25:22)
Білорусь - Північна Македонія
1:3 (25:23, 19:25, 27:29, 20:25)
 
17 вересня, вівторок
Словенія - Північна Македонія
1:3 (24:26, 28:30, 25:19, 24:26)
Туреччина - Білорусь
3:1 (25:21, 26:24, 20:25, 25:19)
 
18 вересня, середа
Словенія - Росія
0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
Фінляндія - Туреччина
3:2 (25:20, 15:25 18:25, 25:23, 15:12)
 
Підсумкове турнірне становище групи С:
1. Росія 5, 5, 0, 15, 15 - 2
2. Словенія 5, 3, 2, 9, 10 - 7
3. Туреччина 5, 2, 3, 7, 9 - 10
4. Фінляндія 5, 2, 3, 6, 9 - 12
5. Північна Македонія 5, 2, 3, 6, 7 - 11
6. Білорусь 5, 1, 4, 2, 6 - 14
 
До 1/8 фіналу вийшли Росія, Словенія, Туреччина і Фінляндія (має перевагу над Північною Македонією по співвідношенню партій).
 
Група D - Польща, Нідерланди, Україна, Чехія, Естонія, Чорногорія
 
13 вересня, п’ятниця
Чехія - Україна
1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 22:25)
Естонія - Польща
1:3 (22:25 27:25, 22:25 17:25)
Нідерланди - Чорногорія
3:0 (25:13, 25:17, 25:15)

14 вересня, субота
Україна - Нідерланди
0:3 (26:28, 27:29, 21:25)
Естонія - Чорногорія
0:3 (23:25 28:30, 23:25)
 
15 вересня, неділя 
Нідерланди - Польща
0:3 (19:25, 18:25, 19:25)
Чехія - Естонія
3:0 (25:18, 34:32, 28:26)
 
16 вересня, понеділок
Україна - Чорногорія
3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:19)
Польща - Чехія
3:0 (25:18, 25:12, 25:15)
 
17 вересня, вівторок
Чорногорія - Польща
0:3 (10:25 17:25, 19:25)
Естонія - Нідерланди
1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25)
 
18 вересня, середа
Україна - Естонія
3:0 (25:17, 25:15, 25:14)
Нідерланди - Чехія
2:3 (18:25, 25:18, 20:25, 25:22, 14:16)
 
19 вересня, четвер
Україна Польща
0:3 (17:25, 16:25 15:25)
Чехія - Чорногорія
2:3 (23:25 25:14, 22:25 25:21, 13:15)
 
Підсумкова турнірна таблиця групи D:
1. Польща 5, 5, 0, 15, 15 - 1
2. Нідерланди 5, 3, 2, 10, 11 - 7
3. Україна 5, 3, 2, 9, 9 - 8
4. Чехія 5, 2, 3, 6, 9 - 11
5. Чорногорія 5, 2, 3, 5, 7 - 11
6. Естонія 5, 0, 5, 0, 2 - 15
 
В 1/8 фіналу вийшли Польща, Нідерланди, Україна і Чехія
 
В 1/8 фіналу зіграють:
21 вересня, неділя
Франція - Фінляндія (матч пройде у французькому місті Нант)
Росія - Греція (Любляна, Словенія)
Словенія - Болгарія (Любляна, Словенія)
Сербія - Чехія (Антверпен, Бельгія)
Бельгія - Україна (Антверпен, Бельгія). Початок матчу о 21.30
Польща - Іспанія (Апелдорн, Нідерланди)
Нідерланди - Німеччина (Апелдорн, Нідерланди)
 
22 вересня, понеділок
Італія - Туреччина (Нант, Франція)
 
Матчі 1/4 фіналу відбудуться 23 і 24 вересня (Нант, Любляна, Антверпен, Апелдорн).
 
Півфінали пройдуть 26 вересня (Любляна) і 27 вересня (Париж, Франція).
 
Матч за 3 місце буде зіграний 28 вересня (Париж).
 
Фінал відбудеться у Парижі 29 вересня.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності