ЧЄ з волейболу. Україна обіграла Чехію в стартовому матчі

Українська команда успішно розпочала виступ на європейській першості

ЧЄ з волейболу. Україна обіграла Чехію в стартовому матчі
© ФВУ
Чоловіча збірна України з волейболу провела перший поєдинок групового етапу чемпіонату Європи, який проходить у Франції, Словенії, Бельгії та Нідерландах з 12-го по 29-е вересня.
 
В матчі групи D в голландському Роттердамі підопічні Угіса Крастіньша в непростому і напруженому матчі перемогли збірну Чехії з рахунком 3:1. Вигравши перші дві партії 25:21 і 25:19, українці поступилися суперникам в третьому сеті 19:25, але потім в четвертій партії все ж зуміли досягти остаточного успіху 25:22. .
 
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Група D. Роттердам (Нідерланди)
Україна - Чехія
3:1 (25:21, 25:19, 19:25, 25:22)
 
Збірна України виступала в такому складі: Дмитро Терьоменко (набрав 4 очки), Владислав Діденко (3), Олег Плотницький (15), Юрій Семенюк (11), Дмитро Вієцький (23), Ян Єрещенко (15), Денис Фомін, Горден Брова (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Володимир Ковальчук (0), Юрій Томін (0).
 
Сьогодні в цій групі пройдуть ще два матчі:
Естонія - Польща
Нідерланди - Чорногорія
 
А свій наступний поєдинок на турнірі збірна України проведе в суботу 14 вересня з командою Нідерландів. Початок матчу о 17 годині.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 21:12
    +2
    Elaiz, 13.09.2019 20:12
    Вообщем расскажу как будет дальше, победа над Черногорией, затем проигрыш Поляком, Эстонии, Нидерландам с общим счетом партий 9-0, выходи из группы в 1.8 и Слава Украине завершения чемпионата.
    полякам точно програємо, в чорногорців виграємо, а от з естонцями і голландцями 50 на 50, думаю, що одну гру з цих двох виграти зможемо)))
    Vitaliy Fedorchuk
      Vitaliy Fedorchuk, 13.09.2019 20:34
    +3
    Молодці!!!
    dudigo78
      dudigo78, 13.09.2019 20:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    може ще й з групи вийдуть? Ото нєжданчик буде. Хоча тут на відміну від жіночої збірної є тренер
    Elaiz
      Elaiz, 13.09.2019 20:12
    -7
    Вообщем расскажу как будет дальше, победа над Черногорией, затем проигрыш Поляком, Эстонии, Нидерландам с общим счетом партий 9-0, выходи из группы в 1.8 и Слава Украине завершения чемпионата.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 13.09.2019 19:18
    +1
    Аж дивно,що Украіна нарешті когось обіграла в волейбол.Треба починати дивитись
    nomad
      nomad, 13.09.2019 18:59
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Мабуть снег пойдёт 13го в пятницу
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 18:50
    +6
    Молодці, проявили характер в 4 сеті, Мужики!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 18:50
    +6
    Молодці, проявили характер в 4 сеті, Мужики!!!
    nomad
      nomad, 13.09.2019 18:59
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Мабуть снег пойдёт 13го в пятницу
    Vitaliy Fedorchuk
    online
      Vitaliy Fedorchuk, 13.09.2019 20:34
    +3
    Молодці!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 21:12
    +2
    Elaiz, 13.09.2019 20:12
    Вообщем расскажу как будет дальше, победа над Черногорией, затем проигрыш Поляком, Эстонии, Нидерландам с общим счетом партий 9-0, выходи из группы в 1.8 и Слава Украине завершения чемпионата.
    полякам точно програємо, в чорногорців виграємо, а от з естонцями і голландцями 50 на 50, думаю, що одну гру з цих двох виграти зможемо)))
    dudigo78
      dudigo78, 13.09.2019 20:24
    +2